Treść opublikowana przez gregor10
-
Prośba o ocene logów
Gruszka do regulacji , vacum do sprawdzenia.
-
Prośba o analizę logów
sprawdz turbine bo wyglada na to ze sie tnie
-
Prośba o analizę logów dwóch TDI
W awx do sprawdzenia vaccum , gruszka, podcisnienia wezyki. w AVJ do sprawdzenia czy geometria pracuje lekko w calym zakresie bez zaciec.
-
BEX po Chipie
soft
-
BEX po Chipie
mi logi się otwierają , 162g/s maf , wiec moim zdaniem bedzię bliżej 200ps niż 222. no i tak jak ktoś wspomniał program low endowy.
-
AC 01 250km
ja dawniej polecalem ac r01 czerwonego , teraz raczej golda turbo proponuje rozdzielenie spowoduje to że można będzie zamontować wtryski na krótszych węzykach i ladniej można je umieścic.
-
P1128 Brak mocy
pompa paliwa na 99%, choć wiazka też może być choć zdaża sie to 1/100 przypadków , w reszcie przyczyna jest pompa paliwa pozdr
-
Oznaczenie przepływomierza A3 AUM
06A 906 461L dla AUM
-
Da sie założyć lpg do 1.8T
Ja mam 1.8t ponad 240km 380Nm + lpg i latam aż miło, polecam lpg do 1.8T bo one go lubią.
-
Gdzie założyć gaz?
Ja polecam tutaj , bo będzie fachowo założone ZEN SYSTEM INSTALACJE LPG GOMÓAKA ERYK Co do cen- w okolicach 2200 za zestaw stag lub lepiej lpg tech + reg fast + ac r01, Lub lepszej klasy zestaw - czyli lpg tech, wtryski hana + kme silver/lub ac r01 - okolice 2400. Czas montazu - 8 rano podjazd - 15-16:00 auto do odbioru.
-
Jakie świece do A4 B6 2.4 LPG wybrać?
będą ok.
-
Szarpanie + Check
Diagnostyka vag prawde powie.
-
1.8T + Chip - mozna gazować? logi dynamiczne
ja bym dał lepiej - lpg tech + hana niebieska + kme gold. dobry zestaw cena bardzo słaba. u nas za taki zestaw w zen system przysieki, duuużo taniej.
-
wymiana ukladu ECU 110@140
uniwersalny gotowiec jak gotowiec, jakos będzie jezdzic co można oczekiwać za 200zl ? za niewiele wiecej można zrobić program z prawdziwego zdarzenia , z indywidualnym strojeniem pod samochód.
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Ja polecam 1.8T + lpg. 3.0 pali i nie jedzie w stosunku do 1.8T po sofcie.
-
Przełącza na benzynę przy 2500obr/min
Zapewne spada cisnienie gazu i przez to masz problem. Sprawdz cisnienie gazu pod obciazeniem w stagu. jak spada to reduktor do regeneracji.
-
P1128 Brak mocy
logi 2+031, 003+020, 115+118., ostatni 033+002 z postoju i z jazdy. moze byc pompa , moze przeplywa, moze dziura w dolocie.
-
Prosba o analize błędów
sonda pokazuje poprawnie , moze byc juz jedynie stara i wolno reagowac, roznica bedzie jedynie przy spokojnej jedzie , wtedy bedzie minimalnie mniej palil. masz lpg ?
-
Proszę o ocenę logów - synchronizacja wałków
log dynamiczny 093+001 , 093+004 , 115+118 , 031+002. mam kilka teori , ale najpierw zloguj to co piszę.
-
Jakie DV Najlepsze?
nr 2 jest najlepsza opcja.
-
Czy można jeździć bez podpiętej gruszki?
niedlugo pierdolnie całość eot
-
logi modzonego AWT
czyli 0280156061 są 317cc @ 3bar. wszelkie inne info jest błędne. takie same siedzą w AUM/AUQ 317cc@3bar. W bexie oczywiscie 4bar wiec wieksza wydajnosc.
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
tak dla zwiekszenia emocji co kogo wciąga - a co powiecie na wciaganie fury 5.0 V8 w124 326km@480nm @1700kg@6sek@100kmg i e62 535 rwd biturbo 327@700nm powniżej 6sek paka przez a3 1.8t quattro 230ps @1400kg 5l lpg i 5l pb. rolka i kreska zawsze wychodzi ok 2-2.5dl i autka nie daja rady 1.8t dogonic testowane do 2.1zl eot ps. moim zdaniem jedne z najwazniejszych czynników w takich ustawkach to nie tylko wartosci w piku tylko spool turbo , przebieg kresek i lacznik miedzy pedalami a lewarkiem
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
turbo wolno wstaje - sprawdzałeś węzyki podcisnieniowe do gruchy i n75 ? geometria luzno i plynnie pracuje ?
-
1,8t BEX wykres z hamowni
na czym chcesz , ja bym preferował gaz o ile dobrze wystrojony, gdyż 1 plus gazu - nie spłukuje oleju z tulei cylindrów tak jak bp - szczegolnie na krótkich odcinkach gdzie silnik jest przylany benzyną i spłukuje olej z tulei. 2 mniejsze prawdopodobieństwo stuku - mniejsze obciązenie ukladu tlokowo -korbowego. minusów nie widzę przy prawidłowym wystrojeniu lpg.