Treść opublikowana przez Sebastiano87
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Et 48 . Ma ktoś wiedze na ten temat ? Chce dopasować takie żeby maksymalnie dac koła do błotnika Przód daj 13mm a tył 20. Nie ma dystansów z kołnierzem cieńszych niż 13mm na przód. Zależy kolego jaki efekt chcesz osiągnąć. Komfort , wygląd? Komfort i wygląd tak pośrednio. Zmienie na 1BE i bedzie git??
-
17''x7,5 ET 46 Jaka opona?
I tu odpowiedź A czy balon ? Każdy ocenia inaczej. Sam zobacz jak to na moim aucie wygląda. Zawiecha 1BE https://plus.google.com/photos/103344824460604702490/albums/5989606043080585201 To jest 215/50 na 17, na tych fotkach ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Pany ma opony 215/50 a felga 17 Jakie mam kupić sprężyny jakiej firmy i ile w dół ma iść ten zawias ? ps. zmiana opony i felgi nie wchodzi w gre
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
peacenotwar weź podaj jeszcze raz namiar na tego goscia ?
-
Gdzie kupie takie lampy w PL B5
Zainwestuj se lepiej w ori ksenon.
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
O ja pier.. o że kur.. dlaczego tak odważnie .... Dzięki takim projektom, takim ludziom, można zrozumieć jak diametralnie ludzie różnio sie miedzy sobą, podejściem do tuningowania swoich aut. Poprostu ujmując w skrócie jest kosmicznie, lub tak troche inaczej ps. od siebie dodam idz na całość. Płomieni naklej, pomaluj felgi na czerwono, niech dalej Cie niesie fantazja, w końcu to Twój wechikuł. A opiniami ludzi sie nie przejmuj zazdroszo Ci, szerokości.
-
Początki początków czyli srebrna dama :)
Co do planów dopisz sobie zmienić (czyt. natychmiast he) prawe lusterko( obudowa, wkład ) na duże. Bez tego moda auto wygląda na kulawe.
-
Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!
Fajnie tylko szkoda ze 1.6, wiec co mówie bo miałem wcześniej taki w a3 8L, i były to 3 lata koszmaru czyt. śmierć w oczach przy wyprzedzaniu.
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Sprawdziłem przekonałem sie. 3 dni temu zalałem Mobil 1 SHC 75W-90 wcześniej olej z aso miałem zalany jeździłęm 3 lata na nim. Różnic żadnych wiec dziwie sie że polecacie olej bardzo drogi który nic nie daje. To tak samo jak castrol promowany przez aso i motul ceniony przez driverów. Tańszy i lepszy jest motulek wiec po co przepłacać za ten sam gnój.
-
Regeneracja turbosprężarek
Ja robiłem turbawke tutaj http://www.turbo-tec.eu/pl/ Wsio w normie teraz
-
Jaki kolor rs18'
Idac tym tropem to i można obudowy luster, gril a także znaczek na klapie zrobić w graficie Uważam że jak sie ma czarne auto to fajnie jest mieć felgi na biało, obudowe lusterek i znaczek na grilu i znaczek na klapie na biało. Jak sie ma autko srebne to czarne felgi, czarne obudowy lusterek, czarny gril i czarne znaczek na klapie. To taki mój wymysł fantazji.
-
Chip 1.9 BRB 116PS w GOODHOPE co myślicie?
Przy podniesieniu 20 % mocy jest to bezpieczne, pod warunkiem że dobrze Ci to zrobią czyli napiszą mape pod Twoje autko indywidualnie i zrobia diagnoze stanu silnika, stwierdzając okiem fachowca czy silnik sie nadaje na podniesienie mocy. Turbo, dwumasa wytrzyma ale też trzeba jeździć tak z głowo czyli nie pałować na siłę do odciecia. Nie meczyć nachalnie. Wymieniaj bez względnie olej 5 W 40 co 10 tys a nawet szybciej co 8 tys. przy chipie. Razem z filtrami oczywiście. Przy chipie trzeba jeździć z głowo po to by podzespoły nie padły zbyt szybko. Uważam że chip to dobre rozwiązanie ale trzeba jeszcze bardziej dbać o silnik aby kodycjia jego nie zmalała z czasem.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Odnalazłem w sieci, Zalogowałem sie, Kupiłem z forum a4 i tak Zostałem
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Najlepszy to VDO ale pół fis z dodatkowymi zegarami czyli temp. oleju i ładowania alternatora. 1. nie wkurza Cie spalona żarówka. 2. nie masz spalania i dobrze bo nie jedziesz jak oferma, nie zamulasz turbiny patrząc czyt. bijac rekordy niskiego spalania. 3. nie masz wypalonych lini w fisie. 4. mam taki u siebie i go cenie 5. Jest to rarytas i cieżko dostać czyt. kupić taki licznik w takiej wersji.
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
Powtarzam nie idzie tą drogo. Jak to mawiał Kwaśny po wódzie. Super jospethe, dzieki za info
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ATE srate, przepłaciłem. Moja opinia o nich to kicha czarne plamki sie porobiły na tarczach, pył z klocków sie osadza niemiłosiernie na feldze, hamuja ok ale estetyka minus wielki. Powoli znikaja te plamki ale żeby nowe tarcze i klocki ATE i takie coś srajs, wydany hajs.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja tam leje do 1.9 PD już po raz 3 olej Motul Specific 5W-40 505.01. Od Dzika biore czyt. orginalna oliwa. Bez rewelacji pali jeździ czyt. (porzadnie zapierda... ) To może teraz LIQUI MOLY Synthoil High Tech 5W-40 za nast. wymiano ? Czas na zmiany człowiek sie starzeje, mądrzeje chyba i chce lepiej.
-
Wloty powietrza na błotnikach?
Najbogatsze wersje miały takie wloty powietrza, nie każdego niemca było na to stać, brak tylko płomieni na masce i napisu hard style, pewnie zwiało gdzieś te naklejeczki w szalonej jeździe po wsi. Tandeta a tym bardziej szkoda czasu na takie coś, obniża wartość tego auta do stanu wieś tanczy wieś śpiewa. I żeby nie było nie obrażam wsi tylko styl, gostka który uczynił tako krzywde sobie.
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Fura ja fura ale te krowy mmmmm A tak na poważnie ładna ładna ale Niemiec przyoszczędzić musiał , zamówił skóre komóre brał co chciał w salonie, szalał i sie przedstawiał... a na tyle korbe zostawił
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ten cały temat jest bezsensu. Rozumiem żebyśmy mieli te nasze fury od nowości, a to wypierdziane przez zachód przez helmuta i oddane nam za grosze, a my mamy podniete a tyle ma przebiegu, a ja ma tyle łał szał pał Jeździ to jeździ nie jeździ trzeba zrobić a ile to ma przebiegu czy to ma znaczenie tylko głowa boli nie potrzebnie Ja tam nie wnikam i cisne w swego parcha ile wlezie
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
A może lustereczko wew. z lifta ?? bo te kwadratowe po mojemu jest straszne ps. pw
-
A4 b5 ajm
Nie ma to jak polift nie trzeba zbednie już rezać no i ten silniczek AJM super autko, szerokości
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Ja już nie gram 2 lata i nie bawie sie w to, ma teraz laptopa asusa G73 na koksie z ssd / i7 /16 giga ramu. Winda odpala sie w 3 sekundy. A wczesniej: płyta asus P5B pamieć 4 giga 800MHz proc inter q9550 3,6 grafa ati 5850 840/1240 twardy raptor 150 i wd 1tb 2 tb buda chiftec dragon 6 wiatraków chłodzenie cm v8 I wsio chodziło aż miło ale to było 2 lata temu
-
Piłka nożna
A ja sie pytam gdzie nasi ? gdzei nasze orły ? w tym całym zamieszaniu mundialowym Ale by baty łu hu hu
-
Hejka
Szkoda że nie polift ale kolor budy i felga to rekompensują