Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AFN] Zawór zwrotny w maglownicy
to nie jest zawór tylko zwykły powrót do zbiorniczka ktos sie rozpedził i tak to nazwał a jest to zwykła drązona sruba z otworem z boku zawór jak sama nazwa mówi coś zamyka i otwiera tam nic takiego nie ma jedyny zawór jaki jest w tym układzie to zawór przelewowy (bądz jak kto woli zawór cisnieniowy który ustala stałe ciśnienie w układzie) ale on umiejscowiony jest w pompie
-
Dobrzy chiptunerzy
możesz to rozwinąć Kolego? jak sięgnę pamięcią to robiłem tam już chyba 16 aut wszystkie były zrobione profi i dlatego ich polecam ale nie krytykuje innych
-
Dobrzy chiptunerzy
Hej Poziek !!!!!!! Masters Tuning Ci sie nie podoba??????? dlaczego? :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Zawór zwrotny w maglownicy
a jaki tam masz zawór zwrotny hm? pierwszy raz słysze o czymś taki w maglu......
-
[B5 ADR] Blokuje tylny zacisk
i przewody hamulcowe wymień o płynie nie wspominam
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach mam odcięcie ?
nie nic sie nie stanie..... co najwyzej korbowód wyjdzie bokiem.... :polew:
-
Dobrzy chiptunerzy
ja bede powtarzał do znudzenia: www.tdi-tuning.pl albo Rogal, choc z jego usług nie korzystałem ale, ale ..... jezeli masz ALT to na nie wiele sie przydadzą
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach mam odcięcie ?
jak na gazie to nieodcina
-
[B5 AAH] czy to jest normalne....
Vag nie zawsze wskaże bład czujnika można go sprawdzic podczas jazdy jak sie zachowuje
-
[B5 AAH] czy to jest normalne....
a skad wiesz ze jest ok? hm?
-
[B5 AAH] czy to jest normalne....
a czujnik od wody? hm? nie?
-
[ALL] ekonomiczna jazda automatem
najpierw diagnostyka potem mozna dac virusa, na pewno troche spadnie spalanie
-
[B5 AAH] czy to jest normalne....
podaj parametry z analizatora spalin co wskazuje sonda lambda?
-
[B5 AFN] Trace moc!!!!!
najpierw VAG potem gdybanie
-
[ALL B5] Bierze olej czy nie ?
uzupełnij do 3/4 stanu i zobacz co bedzie sie działo
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
ale byłbyś jeszcze szczęśliwszym posiadaczem Quattro gdybyś zamontował na tylną ośke Quaif-a :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 19:13_________________________________________________ no tutaj to sie z tym nie zgodzę
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
tarcze ok ale klocki..... tutaj zastanowiłbym sie nad ferodo lub textarem
-
[ALL B5] Prośba o pomoc
witam mam zajeb......y problem z A4 B5 1.8T Quattro Avant auto po wypadku, została wymieniona przednia ćwiartka mój głowny mechanik który to robił miał dzwona na motorze w niedziele połamane żebra i nogi, uziemiony jest na kilka miesiecy on ma to wszystko w głowie ale nie ma jak tego wykorzystac potrzebuje schematów zdjec rysunków i wszystkiego co jest potrzebne do poskładania tego auta, terminy mnie gonią i klient czeka potrzebuje informacji na temat montażu wszystkich elementów wewnątrz auta, wszystkiego co jest potrzebne do montazu deski, elektryki i pozostałych elementów taka sama sprawa dotyczy silnika nie chce tego za darmo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSZE POMóżCIE KOLEDZY !!!!!!!!!!!!! czekam na info w temacie, sprawa na prawde jest PILNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sprawe powieliłem na innych podtematach Moderatora prosze o zrozumienie, sprawa jest gardłowa
-
[B5 AFN] a4 Quattro 1,9 TDI szum z tyłu
albo łozyska w kole albo łozysko na wałku atakujacym
-
[B5 ACK] Ile pali silnik 2.8 ?
Kolego jestes pijany? pisałem co masz zrobić, podłacz auto do analizatora spalin i podaj wyniki
-
[ALL] Jakie imie
pier.......nie o Szopenie od dziecka w moim domu jest jakiś kot i wszyscy sa zdrowi ja rydze (nie mylić z tą kur....ą Rydzykiem) tokoplazma to faktycznie powazna choroba ale zawsze mozna zrobic kotu badania, nie? ja mam w domu dwa kocury jeden czarno biały wabi sie Fred a drugi rudy nygus, Stalin i co dziwne żyja w zgodzie, jeszcze nigdy sie nie gryzły
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
polecam sie na przyszłośc co prawda niewiele pomogłem ale zawsze cos
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
tego nie wiem dokładnie nie jeestem alfą i omega w tym temacie najlepiej rozebrac i porównac
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
tutaj masz TUV w temacie: http://www.weitec.de/technik/ga/gaau528-2216-03.pdf
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
-30mm ale jak mnie pamieć nie myli odnosi sie to do avanta a Ty masz Kolego sedana