Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AKN] Jakie amorki na tył w zawieszeniu 1BE ?
Kayab po mojemu jest za twardy poszukaj lepiej sachs-a
-
Jaki wybrać silnik w B6 do założenia instalacji LPG?
też :wallbash:
-
s4 b7 2005 problem z obrotami?
VAG?
-
[ALL B6] Audi a4 avant 1.8 T quattro - tłumik od sedana
nie pamietam dokładnie ale wydaje mi sie ze tłumik 140 kW jest wiekszy od 120 kW
-
[B6 AKE] Kopci po odpaleniu
po co gdybanie ? najpierw VAG i logi
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
było na forum uzyj szukajki tak w skrócie to obudowe kata zostaw i srodek potraktuj prętem z młotkiem i po temacie turbina odzyje
-
[B5 ACK] Ile pali silnik 2.8 ?
najpierw VAG trzeba tez sprawdzic spaliny na benzynie HC<75 ma być moze czujnik od wody juz kaputt, jak termostat? to jest duzy silnik, Quattro, automat to robi swoje
-
[ALL B6] Audi a4 avant 1.8 T quattro - tłumik od sedana
jak masz dobrego spawacza to tak
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
a co go obchodzio co chcesz załozyć, Twoja sprawa
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
moga być ja uzywam CONTITECH-a
-
[B5 AAH] Problem z tarczami:(:(
da sie
-
[B5 AFN] Wymiana Turbospręzarki
zadna filozofia, rozbierasz i składasz najlepiej na nowe wszystkie sruby i uszczelki musisz też sprawdzic przewód zasilający w olej sprężarke czy ma dobry przepływ przed odpaleniem musisz zalac turbo olejem
-
Dobrzy chiptunerzy
tutaj masz trochę informacji na ten temat: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=5486
-
[B6 ALT] pytanie o silnik
jak dałes sobie wcisnąć jakiegos grata to sie martw Kolega pytał o silnik a nie o resztę budy cewki padają fakt, ale w 1.8 jest to samo, taka przypadłość poczytajcie lepiej forum renault, tam dopiero jest cyrk z cewkami
-
[B6 ALT] pytanie o silnik
rozwiercony 1.8 do 2.0 tak samo bezawaryjny i trwały nie słyszałem zadnych skarg na jego temat
-
[B5 ADP] Falowanie obrotów
silnik krokowy do sprawdzenia VAG?
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
coś chyba zmyslasz........ bo nie bardzo rozumiem tej odpowiedzi.... tam siedzi K03 i zeby osiagnąc z niej taki wynik potrzeba cudu albo K04 :>
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
szkoda, byłem ciekaw ile wyszło w serii bo przyrost mocy o 31 % to bardzo duzo
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
no teraz to oki nie masz wykresu przed virusem?
-
[ALL] FIRST TO FIGHT !!!!!!!!!!!!!!!!! obejrzyjcie, warto !!!!!!!!
obraz czego?
-
[ALL] FIRST TO FIGHT !!!!!!!!!!!!!!!!! obejrzyjcie, warto !!!!!!!!
http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs&feature=related Jak Leonidas w Termopilach tak i Raginis w Wiznie mógł wypisać na ścianie swego bunkra: "Przechodniu powiedz Ojczyźnie, żeśmy do końca spełnili swój obowiązek".
-
Co sądzicie o oleju liqui molly?
spełnia normy VAG?
-
[B5 AFN] Regeneracja turbosprężarki-gdzie w Lublinie??
bardzo dobra firma ja tylko tam wysyłam dmuchawki do naprawy
-
[ALL B5] Po jakim czasie sonda daje sygnał do kompa?
jak jest w dobrym stanie to praktycznie od razu
-
[ALL B5] Sprzęgło Luk czy Sachs ?
juz kupione kpl sachs 500zł