Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. Dev odpowiedział(a) na udy temat w Audi A4 B5
    szukaj na Allegro na pewno beddzie taniej stawiam na Ate lub Lucasa
  2. najpierw to ku..... VAG :polew: :polew:
  3. przed kazdym montażem junkersa konieczna jest diagnostyka całego auta
  4. realne jest 160 kM, a co do niutowni to jakies 320-330 w kłębie... no i na rolkach trzeba patrzeć czy aby sprzęgło sie nie uślizgnie
  5. Dev odpowiedział(a) na fend18 temat w Audi A4 B5
    zapodaj jeszcze płyn hamulcowy a potem staraj sie to stopniowo odkręcac
  6. bedzie słychać wtryski normalna rzecz
  7. Dev odpowiedział(a) na fend18 temat w Audi A4 B5
    tutaj masz wszystkie dane na ten temat: http://www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&pd=1320&t=lambdaneu&lmf=AUDI&h=AUDI&m=A4
  8. a tak na poważnie, Maha 3000 faktycznie wskazała takie parametry jak podałem wcześniej został zrobiony bardzo mocny program (strasznie nas korciło zeby zobaczyć co bedzie) ale to juz był kres turbiny która rozleciała sie jeszcze gdy auto było na rolkach przejechalismy na rolkach ok 200 km kilkakrotnie zmieniająć program do tego wypaliliśmy ok 40l Pb, temperatura w dolocie była już za wysoka mimo ze był dany wiekszy FMIC teraz czekamy na K04 z USA oraz na duzy FMIC z GB, jak wszystko przyjedzie zrobię zdjęcia z montażu tego całego bałaganu no i oczywiście zamieszcze wykres w chwili obecnej auto jeżdzi na std K03 przy 185kM i 262Nm
  9. wiedziałem że ktos bedzie uważał ze fantazjuję oczywiście zamieszcze wykres jak go znajde
  10. moje AEB pokazało na rolkach 160kM po zmianie IC na większy :> po zmianie turbiny (hybryda K03 na K04) i wgraniu virusa wypluło 210kM i 320 Nm :gwizdanie: auto bardzo fajnie sie "zbiera" i mozna ładnie driftowac na rondach ale tylko na mokrej nawierzchi :polew:
  11. u mnie na trasie do 120 - 8 litrów miasto 12- 14 butowanie max 18
  12. klocki z tarczami jeszcze nie są dotarte albo gów....na jakość
  13. przed montażem junkersa auto było VAG-owane?
  14. nie trzeba tego wymieniąć wystarczy gniazda wyfrezować zawory oszlifować i całość dotrzeć na bank wskoczy ze 0.2 MPa na garach
  15. auto chodzi na LPG na bank jest problem z zaworami i gniazdami
  16. tomcio 1600 ma racje pierdo.....ą tutaj tęgie bzdury mechaników-teoretyków jest tutaj od zajeb....a po mojemy jak żre olej i jest lipne ciśnienie to silnik do remontu, wymiana pierścieni wystarczy szlif? po co pakować sie w koszty (nowe tłoki) doprowadzic głowice do ładu, tzn: wymiana uszczelniaczy i obróbka gniazd i zaworów (LPG) do tego docieranie tych elementów, jak głowica nie równa to czeka ja frezarka sprawdzic jeszcze panewki korbowodowe, główne i po temacie
  17. jeden i drugi jest kumaty w ten temat czyli gdzie masz bliżej tam smigaj
  18. i tutaj są jaja VAG - scan pokazuje do 2200 pod obciązeniem i 1250 na luzie przy obrotach 3000/min
  19. witam do jakiej wartości pompuje sprężarka w AJM-ie ? za info serdeczne dzieki pozdrawiam T
  20. tłoczek jest wkręcany i wciskany, najlepiej równocześnie
  21. opisz dokładnie okoliczności wypadku
  22. :polew: :polew: :polew: :polew: wróżka czy co?
  23. Dev odpowiedział(a) na robtomi temat w Audi A4 B5
    VAG?
  24. Dev odpowiedział(a) na fend18 temat w Audi A4 B5
    po co cudowac i wstawiać rurę ? bierzesz zaostrzonego pręta albo rure fi 40 parę uderzeń młotkiem i po temacie resztę kata i tak "wypluje" przez wydech tylko uważaj na lambdę aby jej nie uszkodzić
  25. witam na jakim bloku (ach) jest podane ciśnienie doładowania w A4 1.9TDI AFN 1999r. w jakich wartościach jest to podawane? za info serdeczne dzieki pozdrawiam T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.