Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kawowy19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kawowy19

  1. kawowy19 odpowiedział(a) na andriu16 temat w 1.8T
    a mobil Formula FE nie jest czasami dedykowany do forda?
  2. https://www.google.pl/search?q=1,8t+scisk+napinacza&client=firefox-a&hs=knE&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&biw=1173&bih=792&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=VZFkVLHoE8b6ygOVxoCABw&ved=0CAYQ_AUoAQ#rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&q=1%2C8t+vag+blokada+napinacza&facrc=_&imgdii=_&imgrc=kIThY8NiVOvnbM%253A%3BaELqSUm-QraIAM%3Bhttp%253A%252F%252Fbialystok-mechanik.pl%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F12%252Fhp-911-029-00.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fbialystok-mechanik.pl%252Fwypozyczalnia%252F%3B400%3B400
  3. króciec wodny jest z tyłu silnika a kolektor wydechowy jest z prawej strony, więc teoretycznie ciężko raczej aby tamtędy "zaciągał" spaliny.
  4. kawowy19 odpowiedział(a) na BarteQ-SR temat w 1.8T
    ja mam 60ah
  5. do bfb chyba nawet nie ma zamienników. Behr'a tylko i to jest to samo co w oryginale jest zamontowane.
  6. termostat jest tak jakby pod kolektorem ssącym. https://www.google.pl/search?q=termostat+1,8t+bfb&client=firefox-a&hs=AgX&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=TJfMfcjzzSmEMM%253A%253Bng9IbSLDsQREpM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.audizine.com%25252Fforum%25252Fshowthread.php%25252F189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement&source=iu&pf=m&fir=TJfMfcjzzSmEMM%253A%252Cng9IbSLDsQREpM%252C_&usg=__ID6u3X943VghYnC9ilYpCfO8V4I%3D&biw=1173&bih=792&ved=0CDwQyjc&ei=itNgVJL7DYHQPYO6gcgL#facrc=_&imgdii=_&imgrc=TJfMfcjzzSmEMM%253A%3Bng9IbSLDsQREpM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.audiworld.com%252Ftech%252Fpics%252Feng106_27616204384.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.audizine.com%252Fforum%252Fshowthread.php%252F189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement%3B800%3B600 a tu masz zdjecie termostatu https://www.google.pl/search?q=termostat+1,8t+bfb&client=firefox-a&hs=AgX&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=TJfMfcjzzSmEMM%253A%253Bng9IbSLDsQREpM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.audizine.com%25252Fforum%25252Fshowthread.php%25252F189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement&source=iu&pf=m&fir=TJfMfcjzzSmEMM%253A%252Cng9IbSLDsQREpM%252C_&usg=__ID6u3X943VghYnC9ilYpCfO8V4I%3D&biw=1173&bih=792&ved=0CDwQyjc&ei=itNgVJL7DYHQPYO6gcgL#facrc=_&imgdii=_&imgrc=HB3cLxFGia5Z2M%253A%3BMGzrqaOzesQDsM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg02.allegroimg.pl%252Fphotos%252Foryginal%252F45%252F47%252F09%252F65%252F4547096547%3Bhttp%253A%252F%252Fallegro.pl%252Ftermostat-behr-oryg-audi-a4-b6-b7-a6-c5-1-8t-2-0-i4547096547.html%3B1024%3B683
  7. 059 919 501 A nr OE. Jest jeden rodzaj w b6
  8. też sprawdzę z ciekawości bo jeszcze o tym nie słyszałem
  9. to jest najprostszy sposob
  10. kawowy19 odpowiedział(a) na tomatom temat w 1.8T
    pvr ? co masz na myśli?
  11. kawowy19 odpowiedział(a) na tomatom temat w 1.8T
    035 103 245 G to zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej. Założony na gumowym trójniku pod kolektorem ssącym. Bardzo często padają. U mnie jak padł było łatwo sprawdzić. Gdy auto kulawo chodziło wystarczyło ścisnąć wężyk podciśnienia idący od przepustnicy albo kolektora i auto zaczynało pracować jak należy.
  12. kawowy19 odpowiedział(a) na marti82gost temat w 1.8T
    wydaje mi sie że może być normalny, odporny na paliwo.
  13. kawowy19 odpowiedział(a) na marti82gost temat w 1.8T
    Wydaje mi się , że w jednym z podanych przeze mnie tematów, jest wątek o wymianie przewodu "karbowanego". Poszukaj, poczytaj, jednemu z użytkowników to chyba pomogło. Dokładnie nie pamiętam. I poczytaj przy okazji o zamiennikach to z tym też różnie bywa.
  14. kawowy19 odpowiedział(a) na marti82gost temat w 1.8T
    to słabo chyba.... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285873-objawy-padajacej-pompy-paliwa/?hl=%2Bpompa+%2Bpaliwa#entry4122705 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227504-buczy-przy-porannym-odpaleniu/?hl=%2Bpompa+%2Bpaliwa to tylko dwa
  15. kawowy19 odpowiedział(a) na marti82gost temat w 1.8T
    poszukaj tematu na forum, było o tym sporo....
  16. kawowy19 odpowiedział(a) na ostr8 temat w 1.8T
    Miałeś wejść w kanał 66 i nacisnąć pedał i zobaczyć czy zmieniają sie wartość - bynajmniej tak mi się wydaje. Czujnik znajduje się "nad" pedałem sprzęgła
  17. no raczej:)
  18. kawowy19 odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    to gitara. Zastanawiałem się tylko czy idzie (czy jest miejsce) żeby po odkreceniu kolektora, wysunąć go nie hacząc o turbo
  19. kawowy19 odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    idzie wyjąć kolektor bez ruszania turbiny??? Ogólnie dużo roboty?
  20. kawowy19 odpowiedział(a) na szpec temat w 1.8T
    ale to piszczenie może się pojawiać gdzieś na łączeniu wydechu np. albo przy turbinie. Potem wraz z rozgrzanie się metal rozszerzy i cisza. Kwestia zlokalizowania
  21. kawowy19 odpowiedział(a) na Mati6001 temat w 1.8T
    może to być zawór upustowy. Poszukaj na necie filmiku, porównaj albo zerknij pod maske i bedziesz wiedział
  22. no nic innego jak zdjąć co można, umyć i patrzeć. Innej metody nie ma chyba A skoro ściągałeś pokrywę to bym się przyjrzał bardzo dokładnie zanim podniesiesz głowicę.
  23. kawowy19 odpowiedział(a) na bart3kk temat w 1.8T
    z tego mamy rozumieć że pompa wody Ruville idzie na pierwszy montaż, podobnie jak hydraulik NTN??? Coś mi się nie wydaje Odnośnie tego że są dwie opcje to kiedyś zakładałem temat jak zmieniałem rozrząd pierwszy raz. A co do tego że np. w zestawie Conti'ego na rolkach pisze made in china czy tam romania to myślę że nie mam się czym stresować. Conti to za duża marka żeby pozwolić sobie, mimo produkcji w chinach, na jakieś jakościowe buble. Oczywiście to moje zdanie
  24. kawowy19 odpowiedział(a) na bart3kk temat w 1.8T
    to przeczytałem ale tak ogólnie jak to jest. Czy faktycznie druga wymiana tez na 120-180tys spokoj czy jednak mniej ?
  25. to znaczy ze niemieckie serwisy się nie mylą? Skoro pojawiło się to po wymianie rozrządu to ja bym sprawdził jednak rozrząd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.