Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. _Solar_ odpowiedział(a) na czaja77 temat w Lifestyle i Hydepark
    wałek jak nic i te ceny to sa strasznie ciekawe
  2. ode mnie rowniez glosik poszedl :>
  3. ladny avancik :> przydala by sie troszke wieksza i ladniejsza felga a wypozarzenie robi wrazenie
  4. autko felga taka jak u mnie wrzuc jeszcze jakies fotki wnetrza oraz jakis maly opis do autka
  5. ladny sprzecik zapodaj jakies fotki jak autko prezentuje sie w srodku oraz napisz cos o wyposażeniu itp. oraz czy jakies mody planujesz
  6. swiete slowa kolego ja jestem rowniez za felgami nr 1 ewentualnie tez nr 4 moze byc zalozl rowniez chrom wokol szyb jak koledzy proponuja ja rowniez poluje na taki chromik
  7. lempy jeszcze nie sa takie beznadziejne :gwizdanie: w porownaniu zegarow zmieniaj wszystko na ori bo to nie samochod na wies tunning takie jest tylko moje zdanie
  8. wybral bym sie do niej na lekcje malego tanca
  9. http://pl.youtube.com/watch?v=4MxXNOc5x_Y&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=_IgdjKXaQEQ&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=aBq4s8Lj3Vo&feature=related :polew:
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    nie martw sie nie zapomnimy z Chelma na pewno ktos przybedzie na spocika [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:46_________________________________________________chcialbym poinformowac iz spocik odbedzie sie o godzinie 16 :>
  11. Ciezko powiedziec nikt nic nie pisze wiec pewnie jeszcze sa na spocie ja rowniez mialem dzis zawitac ale troszke nie chcialo mi sie :gwizdanie: bo i do domku daleko bylo
  12. bardzo ladne autko widac ze zadbane
  13. Do 16 jestem w pracy .. A nie możesz mi na spocie oddać ? hmmm....bardzo chetnie bym jeszcze zawital na spociku i tam bym Ci oddal tylko ze ja w Wawie bede tak gdzies po 12 i nie wiem czy mi sie bedzie tyle chcialo czekac :gwizdanie: To jak mam cos brac dla Ciebie :beer1: za życzliwa pomoc :th: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 19:52_________________________________________________ Nie chcę być po niczyjej stronie, bo nie wiem jak wyglądało Wasze dogadywanie się co do oglądania tego auta, ale uważam, że chociaż na forum klubowym nie powinno się wciskać kitów, że auto igła, a w rzeczywistości padaka... BTW jakby ktoś kiedyś potrzebował to mam profesjonalny, certyfikowany miernik grubości lakieru. Przynieś jutro na spota, trochę się pobawimy nim przynieś przynies to bede przygotowany na to gdzie mi jeszcze szpachla zacznie odpacac
  14. raggaman bedziesz jutro wolny po poludniu zebym mogl Ci oddac pożyczony sprzet
  15. dzieki bardzo koledzy jak mi sie uda to zawitam u was we wtorek na spociku bo i mam maly dlug u kolegi raggaman'a :beer1:
  16. w jakiej dzielnicy miasta znajduje sie Arkadia
  17. jak dla mnie felga moze byc moze tutaj znajdziesz cos ciekawego pod Twoje auto http://www.opony.com/felgi/konfigurator2.asp?ID_AUTA=39&srub=5&z=1&D=18&foto=audi_a4_1998_3.jpg&link=#gora45
  18. Ty to chyba masz dobrze w robocie :gwizdanie: sobie pewnie przed kompem siedzisz a ja to musze zapier...na Wilanowie
  19. autko malina felunek rowniez niczego sobie
  20. ckiekawa propozycja chyba sie pokusze i skontaktuje sie z Krzyńkiem ale mowisz ze na uzytek prywatny to ciekaw jestem czy bedzie chcial udostepnic cociaz z jedna Chinke dla mnie [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 13:11_________________________________________________jak przypadkiem byscie znalezli cos ciekawego na NK to dajcie znac
  21. jak dla mnie autko wyglada super moim zdaniem tylna pletwa i naklejki nie robia zadnej wiochy zaloz jeszcze tylko OOOO na tylna klape i bedzie tylko felunek troszke nie jest w moim guscie
  22. widze kolego ze juz masz troszke doswiadczenia w tym temacie " nastepna laska, nastepna dziewczyna,jedno sie konczy drugie sie zaczyna " raggaman moze Ty masz dla mnie jakas kolezanke z Wawy chcialbym troszke zaczerpnac przyjemnosci z pobytu w stolicy :gwizdanie:
  23. autko bardzo ladne i laczki sa plany troszke skromne masz wrzuc jeszcze jakas fotke srodeczka
  24. Eee, znalazłęś ją dla dobra wspólnego, wszystkich forumowiczów Ale to TA ŻANETA? Solarek, ładny avatar to dla dobra forumowiczow znajde jeszcze lepsza widze ze bardzo Ci sie spodobal moj avatar to niestety nie jej pstryknąłem fotke abym mogl miec avatar na forum [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 22:23_________________________________________________AndyN masz tu jeszcze jedna Żanetke http://nasza-klasa.pl/profile/7951123/gallery/16 i tutaj tą dzieki ktorej mam taki avatar http://nasza-klasa.pl/profile/2351576/gallery/54 narazie chlopcy ide juz w kimono bo juz mnie glowa boli od tych Żanetek
  25. prosze znalazlem Ci Żanetkę http://nasza-klasa.pl/profile/8333753/gallery/11 jaka nagrode przewidujesz za znalezienie odpowiedniej Żanetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.