Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. Czy to aby nie przypadkiem moja rozpóreczka :gwizdanie: Kolego podłoz pod przewody klimy jakis kawałek gumy czy cos w tym stylu aby przewód nie pracował na poprzecce, bo jesli masz go na sztywno to moze sie troche przetrzeć jesli masz jeszcze sporo luzu miedzy przewodami to mozesz tak zostawić jak jest
  2. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Jak dobrze zapłacisz to moge paczuszke Ci przywieżć do samego domu :gwizdanie:
  3. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    cycki macie jutro albo w srodę czasa na spota Cponowskiego tam gdzie zawsze
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    podbił podbił ,powiedziałem że na wiosne wymieniałem wszystkie wahacze górne, i podbił :polew: to tak jak u mnie pyta sie czy mam gasnice.Gdzie pan trzyma chciał bym zobaczyc.A ja ze w garazu :polew:
  5. dobry pies
  6. Chyba nie było jeszcze (HD) GT-R Switzer P800 vs Hayabusa (0-300 Kmh)
  7. A no cześć Kope lat hyhy Ładniejsze byś te życzenia złożyła a nie: "kutaski" Wrzuciłabyś jakąś ładną foteczkę powiedzmy tylko w fartuszku z życzeniami dla chłopczyków pamiętasz tę fotkę???????? dawaj fotkę Osa :naughty: yyy... nie mam jej już ale Rafałek ją Ciagle na kompie w ukrytym folderze posiada pokazywał mi ja kiedyś
  8. to pewno będe ja
  9. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    podjedz niech obada sytuację co sie dzieje
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    u kolego powazna sprawa jez z tym do mechaniora niech Ci zciaga głowiće. Na 2 zaworze cos nie tak masz pewnie
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    nie dziw sie jak zalałes gnojówki :gwizdanie: co Ci sie tam dziej kolego
  12. bebika zatrudnij :polew:
  13. Założyłeś gwinta? nie umiem samemu
  14. jeszcze jedną w garazu mam ale juz niestety sprzedana
  15. robi robotę robi ja u siebie równiez róznice odczułem
  16. Wpadnę do WGM i poszukam moskalowej niańki :naughty: moja jak byk stała przy trasie to zes nawet nie zauwazył jak jechałeś
  17. kuzwa pół forum juz ode mnie bonusuje sie :> rozpórki hemple 312 mm i inne cenne srednio dostępne dupreszmity do audiczek
  18. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    siemka Cipki
  19. w A6 2.4 na pewno i 2.8 tez chyba były 312 mm a jak nie to szukaj z 2.5 Tdi 180 km to na pewna będa
  20. kolego odrazu inne auto jak zamontowałeś lampiony
  21. ale padło na zywca jak oglądałem to tragedia :gwizdanie: furka ładna pogratulować
  22. Diody i płomienie to sobie bardzo cenię :polew: :polew:
  23. wujek solar mi dal on dobry diler jest
  24. http://jaramsie.pl/2j6qr6s_4svlq6#postbox
  25. tjuning pełna klasa nie yebnąleś klapą w garaż :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.