Treść opublikowana przez Suli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Poziu lustro w reku 3mał? czy strzelajacy nie trafił? Zakłócił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę, że wy Poznanianki po prostu trudne jesteście :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :polew: Czemu mnie to nie dziwi :gwizdanie: Nie jesteś może spod znaku skorpiona :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taaaa... Poznanianki są rozsądne aż do bólu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czar szedł w Pozia a trafił w raggamana :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spotkania na drodze
No prosze, nawet na kacu czlowieka znajda Ten z prawego fotela sole trzeźwiące Ci aplikował ? :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
Panowie - proponuje ten wyjazd nie wcześniej niż o 11.00z Poznania robić.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
E, chwilunia - to ile byśmy musieli z Wawki na A2 grzać, żeby do Poznania na 10.00 zdążyć :gwizdanie: Ja rozumiem, że Poznań ma w zwyczaju wstawać, kiedy my kładziemy się spać :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: Ale może tym razem byście na nas trochę poczekali
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Szkoła Warszawska mówi, że bez sensu, bo za 3 - 4 miechy polecą Ci pozostałe i będziesz tylko musiał płacić dodatkową kasę za wymianę. Przynajmniej mnie coś takiego spotkało. Ale jeśli planujesz w najbliższym czasie pozbyc się samochodu to jet to jakieś rozwiązanie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Fajnie, że do nas dołączyłeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Oczywiście zapraszamy również do uczestnictwa w spocikach nie - virtualnych :>
-
SPOTY RADOMSKIE
O przepraszam Tomek - ja tam patryjotą jestem i budżet akcyzą wspieram
-
SPOTY RADOMSKIE
Super :!: No to za wolną Polskę :dance: droga Młodzieży :drinks:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryńka :!: Jak to nie ma kto Ja właśnie oglądam koncert Skorpionsów w TV i piję 3 :beer1: i po raz kolejny wznoszę toast z okazji rocznicy :> :> Przyłączy się ktoś do mnie :naughty:
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
Widzisz jaką masz mądrą i rozsądną żonę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
:nabijasie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ostatnio trasa kosztowała mnie 700 + koszty paliwa :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
A w Wawce kosztuje 300 stówki - i jeszcze do tego jakąś opłatę manipulacyjną naliczają
-
SPOTY RADOMSKIE
Czego się boooisz guuuupiaaa :song: :wink4: Dasz radę Kaśka - zapisuj się, to nam z ceny zejdą :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kasia - ale J A W I E M :gwizdanie: Znam Cię prawie tak dobrze jak Ty sama - I'm Your Brother-in-sign :> :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kaśka - ale pamiętaj, że było to w kontekście polerowania maski eSy Malika :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary i kto tu zbacza z tematu :gwizdanie: Miały być laski - a nie pasztetne lachony :polew:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
To poradzę Ci, staraj się jak najwięcej jeździć na VI. :> Nawet jak się toczysz i masz małą prędkość a nie masz pod górkę - zwłaszcza na dojazdach. Jak masz jakiś odcinek do skrzyżowania to dobrze jest go bujnąć do większej prędkości i zaraz potem na VI biegu bez gazu albo z minimalnym gazem dojechać powoli wytracając prędkość. Najbardziej zabójce dla portfela jest niestety rozpędzanie od zera Dobra, koniec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bądź taki cwany - egzamin to ja już zaliczyłem, następny mogę dopiero 18 października
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
To zacznij jeździć po mieście więcej na V/VI :gwizdanie: To Ci spalanie spadnie do 14,5 Tym bardziej, że na IV/V ten silnik też ładnie zaczyna ciągnąć. Natomiast w trasie, zgadzam się , ciężko zejść poniżej 12 Do tego czasami dochodzi 500/10 :gwizdanie: