Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. Zobacz tam gdzie są bezpieczniki czy któryś nie jest przepalony. Może jak wsadzałeś żarówkę na zapalonych światłach to zrobiło się jakieś spięcie.
  2. Kolega mechanik kiedyś mi mówił że da się od spodu wsadzić ręce aby dostać się do mechanizmu, ale trzeba zdemontować dolną osłonę silnika.
  3. Wina leży po stronie wody. Jeśli jest miękka to można i samą woda umyć samochód.
  4. jospethe odpowiedział(a) na wrr temat w 1.9TDI
    Ostatnio wyczytałem jak sprawdzić czy szklanki są dobre czy do wymiany. Uruchamiamy silnik i przez 4 minuty trzymamy nogę na gazie tak aby trzymał obroty pomiędzy 2 a 3 tyś . Po 4 minutach puszczamy gaz i jeśli w ciągu 30 sekund znowu zaczną "cykać" to oznacza że są do wymiany. U mnie raz cykają a raz nie , nawet po zmianie oleju na olej innej firmy. Chyba bez wymiany jednak sie nie obejdzie.
  5. Winę ponosi ten uczestnik który jest w ruchu. Ty stałeś a skuter wjechał w Ciebie. Proste . Ja bym nie popuścił.
  6. Sory, trzeba było tak od razu. Zwracam honor
  7. Będzie kolejne Audi S-line bez S-line. Bez obrazy oczywiście.
  8. Masz coś takiego? ------>http://allegro.pl/subwoofer-audi-a4-b5-i4580099271.html Jeśli tak to też chętnie się dowiem jaki tam głośnik wchodzi i czy da się inny wstawić. Najlepiej to rozpruć wszystko, wymontować i wziąć na wzór stary .
  9. No fakt. Takie dmuchanie może być niebezpieczne gdy walnie wysokim ciśnieniem po tych syfach, które mogą wpaść w układ.
  10. Ja też zagłosowałem. Bierzemy swoje klekoty i jedziemy do Krakowa !
  11. jospethe odpowiedział(a) na wrr temat w 1.9TDI
    Co do popychaczy to pytałem wczoraj w najbliższym autolandzie i koszt jednego to 18 złotych. Firma INA oczywiście.. Myślę, że nie ma możliwości aby trafić w autolandzie na podróbkę a płacenie 70 złotych za sztukę to gruba przesada. Jeśli chodzi o cykanie to problem ustał po zmianie oleju na taki sam na jakim jeździłem wcześniej.
  12. jospethe odpowiedział(a) na wrr temat w 1.9TDI
    U mnie od jakiegoś czasu jest identycznie. Mój mechanior mówi że to na 100 % popychacze. Wcześniej jeździłem przez 5 lat na Castrolu i coś mnie podkusiło żeby wlać Mobila. Po tysiącu przejechanych kilometrów na mobilu pojawił sie identyczny problem jak wyżej. Dziś znowu zalałem Castrola i chyba jest ciszej bo nie ma takiego metalicznego cykania. Może po prostu trafiłem ja jakąś podróbkę Mobila bo brałem z allegro. Słyszałem, że około 25 % olei sprzedawanych na portalach internetowych to podróbki.
  13. jospethe odpowiedział(a) na ssebastian21 temat w Audi A4 B5
    U mnie też się powoli kończy. Myślę nad kupnem dwumasu po regeneracji. Słyszałem, że ładnie to chodzi i cena dobra.
  14. Osobiście wolałbym dołożyć trochę grosza i kupić coś lepszego firmowego, żeby być zadowolonym z zakupu. Taki sprzęt to jednorazówki.
  15. Tak jak wyżej. Sprawdź kanał odpływowy na podszybiu. Jeden znajduje się pod akumulatorem. Jak wsadzisz rękę od spodu to powinna być tam taka guma okrągła , która zapycha się szybo liśćmi. Ja ją całkiem wywaliłem i na razie nic sie nie zapycha. Pomimo wszystko, że filtr mam w miarę świeży to i tak czasem szyby parują zwłaszcza gdy jest wilgotne powietrze na zewnątrz. Trzeba wtedy użyć klimy, żeby to wszystko odparowało.
  16. Podstawa to filtr kabinowy. Kiedy go wymieniałeś? Poza tym uzupełnij swój profil.
  17. Tarcze masz przykręconą śrubą. Musisz ściągnąć z łożysk cały bęben, który jest razem z tarczą.
  18. Kolega przerabiał już malowanie chromem. Wioską zalatuje bo nie daje to dobrego efektu :/ Myślę, że folia będzie najlepszym rozwiązaniem. Nowy lakier i tak będzie się odpryskiwał, zwłaszcza po zimie.
  19. Ja bym to okleił jakąś folią 3m. Na przykład czarną. Malowanie chromem nie da dobrego efektu.
  20. Po sklejeniu, lutowaniu i tak będzie ciekło. Przerabiałem już to. W końcu skończyło się na kupnie używki. Dziwne, że nie porównałeś wcześniej swojego zbiorniczka z tym co mieli Ci wysłać.W zapewnienia sprzedawców nie ma co wierzyć ....Za koszty wysyłki miałbyś dobrą używkę a tak będziesz sie partolił z lutownicą a efekt będzie mizerny. Co do ściągnięcia zbiorniczka to musisz ściągnąć go delikatnie, żeby nie dostało się powietrze do układu. Najlepiej, żeby została w nim ofrobina płynu hamulcowego
  21. U mnie też pedał hamulca był miękki jak tylni zacisk był minimalnie zapowietrzony. Przez odpowietrznik leciał płyn zamiast powietrza a i tak był zapowietrzony. W końcu jakoś sie udało odpowietrzyc i jest ok.
  22. jospethe odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Wg mnie jeszcze sie nie dotarły i dlatego nie trą całą powierzchnią. Zrobisz z 500 km to zobaczysz poprawe.
  23. Może źle wybrałeś ścieżkę mapy w urządzeniu. Chodzi mi, o to , że może Auto mapa nie jest kompatybilna z Twoją nawigacją.
  24. U mnie było kiedyś to samo. Okazało się, że wężyki przelewowe między wtryskiwaczami były dziurawe i łapało lewe powietrze przez co układ sie zapowietrzał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.