Treść opublikowana przez Booster
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na tydzień przed zawodami byłem nieogarnięty, musiałem przygotować auto bo pogoda się zmieniła na mega z d*py, latałem za felgami, oponami, musiałem ogarnąć zawias, ale nie bój nic 02.02.2014 jest kolejna runda i miejmy nadzieje że już w śniegu to też możesz polatać bez obaw o opony, hamulce czy zawieszenie, być może jeszcze w przyszły weekend będzie zorganizowany rajd pod patronatem WOŚP na Kopaniewie:wink: ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Foty:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Po wczorajszym rajdzie:decayed: Audi jeździ naprawdę męsko, na ciasnym i krętym torze dorównuje rasowym Subaru STI i Lancerom Evo 500KM kilka spy foto, więcej lepszych zdjęć wkrótce:wink:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2.0TFSI w serii ma bardzo gładki moment i mimo 200km nie czuć tej mocy podczas przyśpieszania, jak wpadniesz na spota to można zrobić logi
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
jest napisane w wątku że to Binno, model chyba B1
-
[B6 AVJ Q] Poczciwa Czarnulka.
bardzo dobry wybór 1.8t+Q jest super ale nie okłamujmy się ten silnik w serii z czterobutem nie jedzie, chyba że masz softa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
APY ma też 380cc ale chyba długie, nie podejdą
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Szukaj od BEXa 380 ccm Od BAM-a Tomku
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wtryski z 2.7biT mają wydajność 310cc/3bar za małe na takie moce
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4 z tym że ja zakupiłem je z drugiej ręki od koleszki z Vortexa nowe trochę taniej:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
co prawda to prawda ale na ciemnych kolorach wygląda dobrze, zobaczymy jak będą wyglądały na szaraku:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Zamówiłem listwy podprogowe DTH, dość popularne w USA paczka już do mnie leci ale pewnie będzie u mnie po nowym roku, a wygląda to tak:decayed:
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no dokładnie, najpierw był piątek - myślę OK później zmiana na sobotę, dobra może być ustawię sobie wszystko tak aby mieć sobotę wolną i nagle znów piątek - odpadam:grin:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Dinalpin Cabrio
-
Co to za turbo? k03, k04 ?
na 250KM co najmniej 380cc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak na godzinę 21, tylko nie wiem czy dojadę bo jutro mam rocznicę k**wa zapomniałem:grin:
-
Wtryski BEX + FMIC
smic z BEX-a podejdzie ale musisz mieć do niego komplet mocowań i rur, przy FMIC-u do B6 czy B7 wcale nie trzeba ciąć belki, zależy jaka wysokość i grubość rdzenia
-
Wtryski BEX + FMIC
kup samo orurowanie i intercooler z Fmic.pl wyjdzie około 500pln taniej robiony od podstaw to koszt około 1300-1400pln wpadnij do mnie to ogarniemy to razem w 2-3 godzinki:wink:
-
Wtryski BEX + FMIC
sprawdź na blokach 002 i 022 czasy wtrysków i stukowe, FMIC chcesz montować ten gotowy z orurowaniem czy robić nowy od podstaw?
-
Wtryski BEX + FMIC
jeżeli korekta będzie darmowa to czemu nie, jak pisałem wyżej na ponad 200 nie ma co liczyć
-
Wtryski BEX + FMIC
załóż wtryski i zrób logi, ja jeździłem na bexach bez korekty, logi były OK co innego jak byś zapodał 440cc
-
Wtryski BEX + FMIC
możesz zakładać, dużo na tym nie ugrasz, 200 nie przekroczy raczej, będzie lepiej w dni upalne po wtryskach z Bex-a nie będziesz musiał robić korekty, będą trochę więcej lały, a co za tym idzie to większe spalanie, ale jak wiadomo lepiej żeby był troche podlany niż tego paliwa w górnej granicy miały by brakować, twoje seryjne wtryski i tak pracują już na granicy zapętlenia
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Ja pracowałem w Sandvic-u ( dawny Extec ) w Swadlincote zarobki na poziomie 600 funtów na tydzień, przy bardziej obłożonych miesiącach było nawet do 850 na tydzień. Naprawde porządna firma dzięki której zdobyłem dużo doświadczenia.
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
W GB są inne realia, zarabiając w 2500GBP na miesiąc te ceny nie wyglądają aż tak strasznie, ale i tak nawet dla Anglików jest to sporo, podobnie jest ze służbą zdrowia, dlatego większość Brytyjczyków chodzi szczerbatych:decayed:
-
Zimny intercooler 1.8T AEB
nieważne, nawet mała ilość może doprowadzić do mikropęknieć.
-
rozmiar opony a odszkodowanie
dokładnie, 205/45/18 będzie miało taki sam obwód (+-3mm) jak 225/40/18 co nie wpłynie drażniąco na napędy Torsena