Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. na tydzień przed zawodami byłem nieogarnięty, musiałem przygotować auto bo pogoda się zmieniła na mega z d*py, latałem za felgami, oponami, musiałem ogarnąć zawias, ale nie bój nic 02.02.2014 jest kolejna runda i miejmy nadzieje że już w śniegu to też możesz polatać bez obaw o opony, hamulce czy zawieszenie, być może jeszcze w przyszły weekend będzie zorganizowany rajd pod patronatem WOŚP na Kopaniewie:wink: ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Foty:
  2. Po wczorajszym rajdzie:decayed: Audi jeździ naprawdę męsko, na ciasnym i krętym torze dorównuje rasowym Subaru STI i Lancerom Evo 500KM kilka spy foto, więcej lepszych zdjęć wkrótce:wink:
  3. 2.0TFSI w serii ma bardzo gładki moment i mimo 200km nie czuć tej mocy podczas przyśpieszania, jak wpadniesz na spota to można zrobić logi
  4. jest napisane w wątku że to Binno, model chyba B1
  5. bardzo dobry wybór 1.8t+Q jest super ale nie okłamujmy się ten silnik w serii z czterobutem nie jedzie, chyba że masz softa
  6. APY ma też 380cc ale chyba długie, nie podejdą
  7. Szukaj od BEXa 380 ccm Od BAM-a Tomku
  8. wtryski z 2.7biT mają wydajność 310cc/3bar za małe na takie moce
  9. FRP Side Skirts for Audi B6/B7 A4 & S4 z tym że ja zakupiłem je z drugiej ręki od koleszki z Vortexa nowe trochę taniej:wink:
  10. co prawda to prawda ale na ciemnych kolorach wygląda dobrze, zobaczymy jak będą wyglądały na szaraku:wink:
  11. Zamówiłem listwy podprogowe DTH, dość popularne w USA paczka już do mnie leci ale pewnie będzie u mnie po nowym roku, a wygląda to tak:decayed:
  12. no dokładnie, najpierw był piątek - myślę OK później zmiana na sobotę, dobra może być ustawię sobie wszystko tak aby mieć sobotę wolną i nagle znów piątek - odpadam:grin:
  13. na 250KM co najmniej 380cc
  14. tak na godzinę 21, tylko nie wiem czy dojadę bo jutro mam rocznicę k**wa zapomniałem:grin:
  15. smic z BEX-a podejdzie ale musisz mieć do niego komplet mocowań i rur, przy FMIC-u do B6 czy B7 wcale nie trzeba ciąć belki, zależy jaka wysokość i grubość rdzenia
  16. kup samo orurowanie i intercooler z Fmic.pl wyjdzie około 500pln taniej robiony od podstaw to koszt około 1300-1400pln wpadnij do mnie to ogarniemy to razem w 2-3 godzinki:wink:
  17. sprawdź na blokach 002 i 022 czasy wtrysków i stukowe, FMIC chcesz montować ten gotowy z orurowaniem czy robić nowy od podstaw?
  18. jeżeli korekta będzie darmowa to czemu nie, jak pisałem wyżej na ponad 200 nie ma co liczyć
  19. załóż wtryski i zrób logi, ja jeździłem na bexach bez korekty, logi były OK co innego jak byś zapodał 440cc
  20. możesz zakładać, dużo na tym nie ugrasz, 200 nie przekroczy raczej, będzie lepiej w dni upalne po wtryskach z Bex-a nie będziesz musiał robić korekty, będą trochę więcej lały, a co za tym idzie to większe spalanie, ale jak wiadomo lepiej żeby był troche podlany niż tego paliwa w górnej granicy miały by brakować, twoje seryjne wtryski i tak pracują już na granicy zapętlenia
  21. Ja pracowałem w Sandvic-u ( dawny Extec ) w Swadlincote zarobki na poziomie 600 funtów na tydzień, przy bardziej obłożonych miesiącach było nawet do 850 na tydzień. Naprawde porządna firma dzięki której zdobyłem dużo doświadczenia.
  22. W GB są inne realia, zarabiając w 2500GBP na miesiąc te ceny nie wyglądają aż tak strasznie, ale i tak nawet dla Anglików jest to sporo, podobnie jest ze służbą zdrowia, dlatego większość Brytyjczyków chodzi szczerbatych:decayed:
  23. Booster odpowiedział(a) na Paszo temat w Audi A4 B5
    nieważne, nawet mała ilość może doprowadzić do mikropęknieć.
  24. dokładnie, 205/45/18 będzie miało taki sam obwód (+-3mm) jak 225/40/18 co nie wpłynie drażniąco na napędy Torsena

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.