Treść opublikowana przez Emejcz
-
Sieć Play i zasięg.
Ja od wielu lat mam T-Mobile. Testowałem w międzyczasie Mobile Vikings i Play także, ale z zasięgiem było ogólnie słabo, a dużo bywam na różnych zadupiach i także co jakiś czas za granicą. NIe mogę powiedzieć, że z T-Mobile jestem zadowolony, ale wygrywa dla mnie z całą resztą - szczególnie jeżeli chodzi o roaming.
-
3 w 1 lusterko, wideorejestrator i kamera cofania
Co do Orllo to zaznajamiałem się z produktami tej niby super marki jeżeli chodzi o kamery sportowe. Obczaiłem co jest u nas na alledrogo, co na ebayu, alliexpress itp. Ogólnie wygląda to tak, że te same kamerki na ebayu były połowe tańsze jak niby super zachwalane Orllo z alledrogo. Więc jak już chce się kupić coś tej jakości to lepiej bezpośrednio od chińczyka a nie płacić 2x za nadrukowane logo. Mogę powiedzieć, że mimo super opinii niby w necie o produktach tej marki to jak pooglądałem filmiki jakiej jakości robi filmy to sory, ale lepiej kupić coś za 100-200zł niż płacić 2x więcej za niewiele lepszą jakość. Domyśam się, że z tym lusterkiem będzie podobnie.
-
A4 B6 1.8T srebrne płatki w oleju, panewka?
To obok to na pewno tworzywo? Ja miałem w misce pokruszone zęby wałków
-
Pakiet startowy: płukanka vs czyszczenie smoka w Audi A4 B6/B7 1.8T
Jak jest cała to nie.
-
Dziwne trrr-kanie napinacza łańcucha w 1.8T- inaczej niż reszta
No nie brałem. Ja sam wymieniam więc jakby padł to wsadzę drugi. Parę tysięcy zrobiłem.
-
Dziwne trrr-kanie napinacza łańcucha w 1.8T- inaczej niż reszta
Brałem tego: Napinacz łańcucha FEBI BILSTEIN 27070 058109217B | AUDI, SEAT, SKODA, VW SUPERPARTS.PL FEBI BILSTEIN 27070 ✅ Napinacz łańcucha w kategorii napinacze łańcucha - producent FEBI BILSTEIN, kod produktu 27070, numer oryginału 058109217B, numer EAN 4027816270706. Pasuje do samochodów AUDI...
-
Dziwne trrr-kanie napinacza łańcucha w 1.8T- inaczej niż reszta
No to na pewno zrobi. Pisz do niego na priv to się dowiesz. Napinacz bez wtyczki z wyprogramowaniem i łańcuch i tak wyjdą cię taniej niż wymiana na coś sensownego z wtyczką, a przynajmniej masz pewność, że znikną dziwne dźwięki.
-
Dziwne trrr-kanie napinacza łańcucha w 1.8T- inaczej niż reszta
Robiłem u @Łukasz13 ale masz dość daleko. Nie licz, że dostaniesz ori sprzęt za 1/3 jego ceny. Skoro napis jest zeszlifowany to chyba na logike nie wiesz co tam było.
-
Drgania Napinacza Wielorowkowego POMOCY (drgania w srodku)
Drgania/mrowienie na kierownicy i fotelu nie pochodzą od napinacza. Temat znany i nie rozwiązany póki co. Najlepiej się przyzwyczaj.
-
Dziwne trrr-kanie napinacza łańcucha w 1.8T- inaczej niż reszta
Polecam wsadzenie napinacza bez wtyczki i wywalenie go z softu. Zrobiłem tak i jestem bardzo zadowolony. Zero jakichkolwiek dźwięków i dziwnych zachowań. Swoją drogą kupowałem febi, ale nie miał żadnych oznaczeń.
-
Domontaż śuby górnych wahaczy
Na tym filmie bardzo lekko to poszlo. Jeżeli to bezpieczne dla zwrotnicy to można to uznać za jedyny sensowny sposób.
-
[B6] Wymiana amortyzatorów - 1BV Quattro Avant
Czy jakieś inne plusy po wymianie prócz podniesienia auta zauważyłeś?
-
zerwany lacznik stabilizatora
Daj foto.
-
Górny wahacz tył
Od razu należy przygotować sobie nowe śruby - tylko ASO albo jakieś używki - bo tych w większości przypadków nie usunie się bez cięcia.
-
Luz przy puszczaniu i dodawaniu gazu a4 b7 2.0 tdi Q
Uzupełnij profil. Sprawdź poduszki skrzyni i silnika.
-
DRGANIA NAPINACZA ?
U mnie też się trzęsie ten napinacz. Miałem walnięte sprzęgiełko alternatora, ale po wymianie raczej różnicy brak. Takich dźwięków jednak nigdy nie miałem.
-
B6 alt - rurka łącząca dolot i odmę.
Coś źle patrzysz chyba albo jest przerobione. Z tego co ja widzę, to ta rura długa wchodzi do tej grubej, ale sam zawór 06B103235G wchodzi bezpośrednio do tej grubej bez żadnej dodatkowej rurki.
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Na pewno sprawdził bym wszystkie zagięcia - rozerwał i zobaczył. Przez tą tkaninę to one wydają się ok, ale w praktyce nie koniecznie takie są.
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Nie pamiętam dokładnie wartości, ale miałem parę omów więcej od ciebie. Te maty ogólnie wolno się rozpędzają. Moje spostrzeżenie jest też takie, że dopiero jak odpalony jest silnik to lepiej grzeją Logika podpowiada, że może się wypalać, ale jak naprawiłem tą przerwaną to aż paliła w tyłek
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Jak naprawiałem jedną matę na próbę to chyba w 4 miejscach była poprzerywana lub wisiała na włosku, więc sprawdziłbym dokładnie matę.
-
Pakiet startowy: płukanka vs czyszczenie smoka w Audi A4 B6/B7 1.8T
No niestety Spokojnie, to nie jest raczej norma. U mnie akurat tak się trafiło i do dziś jest dla mnie zagadką dlaczego takie coś miało miejsce.
-
B6 alt - rurka łącząca dolot i odmę.
06B129657C CHyba to.
-
Problem z nastawnikiem, a może źle ustawiony rozrząd?
Prawdopodobnie twój szpecjalista nie wziął pod uwagę tego, że w 1.8t znaki nie zawsze mają się pokrywać tak jakby się to logicznie wydawało lub po prostu nie sprawdził po montażu czy jest dobrze ustawione. Jeżeli zdejmował tylko wałek ssąc to błąd jest tutaj i należy to poprawić po zdjęciu pokrywy zaworów. Jeżeli zdejmował oba wałki (bo przykłądowo wymieniał też łańcuch) to trzeba sprawdzić czy zgrywa się zarówno znak na wale korbowym ze znakiem na wałku rozrządu jak i później oba wałki rozrządu wobec siebie.
-
Ile to powinno wyjść?
Twoje pytanie nie ma sensu, bo ceny różnią kolosalnie w zależności od regionu i mechanika. Według mnie 300-500zł za taką robotę nie byłoby dziwne.
-
Pakiet startowy: płukanka vs czyszczenie smoka w Audi A4 B6/B7 1.8T
Żadnych - wszystko działało i działa dobrze. Po prostu zdejmowałem miskę, bo w tych jednostkach warto to zrobić i mieć lekko na sercu.