Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emejcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emejcz

  1. O kurde, tyle na autostradzie to coś znowu masz ostro nie halo w odwrotną stronę. Ja jak grzałem prawie max jakoś 225km/h to komp mi pokazywał z butem w podłodze jakoś 24 czyli realnie z 26 Wtedy to wskazówka od benzyny spadała w oczach Robię póki co test emeryta po mieście, za kilka dni się okaże co z tego wyjdzie, ale coś mi się wydaje, że mój styl jazdy po prostu totalnie nie nadaje się na miasto Jak masz interfejs od LPG to możesz mi wrzucić na priva mapki i ustawienia to zerknę mniej więcej jak to wygląda.
  2. Emejcz odpowiedział(a) na sycuu temat w Audi A4 B5
    Słabo oj słabo. Napisałem na podstawie tego, że sam kupuję loebro. Jak ci guma pęka na środku i nie ma naprężeń to montaż nie ma na to żadnego wpływu. Można to kupować, ale żadna rewelacja to też nie jest. Może kiedyś było lepsze.
  3. Emejcz odpowiedział(a) na sycuu temat w Audi A4 B5
    W końcu znawca z niego co nie słucha opowieści z mchu i paproci
  4. Nie gadaj mu, nie musi trafić od razu na zapieczone nie wiadomo jak. Miałem 2 B5 i w żadnych nie miałem problemów. Jakby było sprowadzone i od nowości nic nie wymieniane to wtedy można się spodziewać problemów. W innym przypadku śruba pod naporem młoda wyjdzie.
  5. I jedne i drugie wymieniam bez problemów bez kanału. Jedyne co potrzeba to ze 2 pieńki albo kilka cegieł.
  6. Emejcz odpowiedział(a) na sycuu temat w Audi A4 B5
    Lobro jest słabe - 2-3 lata max. Inne są jeszcze gorsze... 3-4 miesiące i dziura. Kiedyś mi mechanik mówił, że ma jakieś osłony kauczukowe czy z czegoś tam innego elastycznego czy coś i one się na 100% nie rozwalą, ale są drogie.
  7. A jakie robisz odcinki i po jakim czasie ci się na lpg przełącza?
  8. Ano seria, seria...
  9. Witam, dotyka mnie pewien upierdliwy fakt jak w temacie. Problemem jest duże spalanie LPG w mieście i to, że nie jestem pewien, czy tak ma być czy jednak coś jest nie halo, bo w sedanie miałem mniejsze spalanie. Fakty(pomiary z baku nie z kompa): -autostrada prędkość 80-90km/h na tempomacie - 8,3l/100km (dzisiejszy rekordowy test przy bardziej niż dziadowej jeździe na autostradzie - nie da się tak jeździć normalnie, 120km zrobiłem za 15zł ). -trasa 4 osoby i rowery na haku prędkość 80-120km/h - 10.7l/100km (jazda delikatna po wiejskich i leśnych drogach bez świateł i zatrzymań z niewielką liczbą wyprzedzań) -autostrada około 160km/h - około 13l/100km (sporo hamowań przez tiry i wolniej jadące auta lewym pasem) i gość programu -miasto z włączoną klimą - 17-19l/100km Jak widać rozbieżność gigantyczna, przy czym moje miasto to głównie jazda do pracy gdzie mam 4km i parę podwózek po 1km (na takie krótkie klimy nie włączam). Światła lub stopy na tych trasach są w zasadzie średnio co 200 metrów. Dodam jeszcze, że sam się opiekuję moją instalacją LPG w związku z tym mam ustawione przełączanie tak, że zazwyczaj w ciepłe dni przełącza mi się chwilę po tym jak ruszę. Czy takie spalanie w takich warunkach miejskich można uznać za normalne? Wiem, że to niełatwe warunki, ale sedan brał mi max 15-16 litrów i dlatego się zastanawiam... Z drugiej strony nie miał klimy. Dogrzany jest jak trzeba i zero błędów LPG i na VAGu. Chcę się ogólnie pozbyć kata, bo nie wiem czy czasem on nie dławi tego auta na niskich obrotach przy ruszaniu.
  10. Pojechałem zrobić dziś test emeryta - autostrada 80-90km. Pobiłem rekord, na 120km przejechanych od stacji do stacji najpierw w jedną stronę, a później w drugą, średnia wyszła 8,3L (komp 6.5) LPG Szkoda tylko, że w mieście pali mi 17 teraz...
  11. Emejcz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Moi drodzy, mam wrażenie, że to od momentu wymiany tarcz i klocków, a dokładnie po jakimś może tysiącu kilometrów zaczęło mi się piszczenie jak skręcam lekko w którąś stronę. Przy czym to piszczenie występuje już przy lekkim skręcie i myślałem, że to z prawej strony, ale jak otworzyłem szybę to stwierdziłem, że niekoniecznie. Nie występuje ciągle, ale co jakiś czas się pojawia. Nie do końca rozumiem co to może być, bo teoretycznie różna prędkość powinna wpływać zauważalnie na te dźwięki, a nie wpływa. Czy jadę 60 czy 160 to piszczy podobnie. Dodam, że nie mam najmniejszego bicia przy hamowaniu. Druga sprawa i może z tym powiązania, to terkot przy skręcaniu na niedużych prędkościach - np. jak jadę po rondzie to tak cały czas miarowo stuka/terkocze. Ewidentnie coś tam nie gra związanego z napędem. Jedne co może być to łożysko, przegub wewnętrzny lub, zewnętrzny. Czy ktoś ma jakieś pomysły które najprawdopodobniej? Jeżdżę już tak długo i nic się nie pogarsza...
  12. On ma odpowiednie wcięcia aby był poprawnie zamontowany więc nie byłbym tego taki pewien.
  13. Przecież te nakrętki nie mają wpływu na zbieżność :| Zauważyłem, że te starego typu były z kołnierzami, a do wahaczy MS czy SKV dołączane są bez kołnierzy dla banana i też jest ok.
  14. W tym temacie popatrz. Ja u siebie przerabiałem odnawianie świateł całkowite. Łącznie z polerką własnej roboty. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226275-regeneracja-odblysnikow/page-3
  15. Można wiedzieć jakie są koszty takiej regeneracji? Około 100zł od soczewki i soczewka jak nowa.
  16. Regeneracja soczewki.
  17. Twoja decyzja. Nic się nie dzieje przy tanich wahaczach. Handlarze działają na podobnej zasadzie. Wystawiają szroty za dwukrotnie wyższą cenę niż są warte, bo wychodzą z założenia, że klient będzie wolał dać więcej, bo wydaje mu się, że kupuje wtedy lepsze.
  18. Emejcz odpowiedział(a) na mirek s temat w Audi A4 B5
    Przed wymianą nagrzewnicy było na pewno sucho?
  19. Ale z was jełopy Gwint końcówki drążka jest zatopiony w główce drążka w takiej gumie. Jak złapiesz ręką to zawsze jest tam trochę luzu przy kręceniu. Są dwa typy tych końcówek, jedna z wypełnieniem gumowym gdzie jest ten luz, a druga ze sztywnym gdzie luzu by nie było. Po co tak to wyprodukowali nie jestem pewien. Może dla ochrony sworznia przy maksymalnych skrętach.
  20. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja w obu a4 jakie miałem kupowałem LORO z allegro za 130zł i zdawały egzamin.
  21. Wzrost temperatury po zgaszeniu to norma. To, że osiąga aż 100 stopni lub więcej wynika z tego, że bazowo termostat otwiera się zbyt późno. Sprawdźcie jaką macie temperaturę na klimatroniku podczas jazdy. Obstawiam, że będzie 96-98 stopni. Jakby było prawidłowo czyli w granicach 88-93 to silnik nie zdążyłby osiągnąć po zgaszeniu 100 stopni i wskazówka stałaby na 90.
  22. Emejcz odpowiedział(a) na Prezes870 temat w Audi A4 B5
    Pedał wpada ci luźno? Jeżeli tak nie było wcześniej to ja obstawiam jakieś zapowietrzenie przy cofaniu tłoczków. Odpowietrzyłbym układ po pierwsze. Co do czujników ABS to sam je najlepiej ustaw. One chodzą luźno przód/tył. Jak masz kanał to nie musisz nawet koła zdejmować.
  23. Emejcz odpowiedział(a) na Litai temat w Lifestyle i Hydepark
    Byłem w Gruzji w maju - dla mnie rewelacja i coś pięknego. Jednakże to nie wakacje dla francuskich piesków. Trzeba to wziąć pod uwagę. Czarnogórę mam też w planie autem.
  24. Nie tylko poduszki silnika, ale także skrzyni na to wpływają. Ja miałem zerwane od skrzyni i po wymianie odczuwalna poprawa.
  25. Emejcz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ubezpieczenia, Odszkodowania i Prawo
    Ja w Łodzi też miałem spory problem teraz. W tamtym roku w Proamie zapłaciłem 430zł, a w tym chcieli sk***ysyny około 3000zł Zacząłem szukać nowego ubezpieczyciela, ale się przeraziłem. Wszędzie chcieli 700-1000. No mówię jakaś kpina. Najtaniej okazało się w TUW'ie na Swojskiej, swoją drogą ciekawe jest to, że jak wyliczałem TUW u agentów to wychodziło mi 660, a jak zrobiłem to w siedzibie to zapłaciłem jakoś około 530.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.