Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Skubii co do Baleno ( sam mam Swifta ) bo pytałeś się we wcześniejszych postach - raczej bezproblemowe , części w miarę tanie jedyny mankament to gnijąca rama przedniego zawieszenia , pozostaje spawanie lub nowa koszt 800 zł ( bez robocizny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Znajomy w pracy miał Baleno, nawet 4x4 ...

jak miał stłuczke to części do mojej B7 byłe tańsze i do tego dostępne od ręki (używane) :)

ale to tak ze 3-4 lata temu było - nie wiem jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan dzieki za info. Juz troche poczytalem na forum suzuki. Kumpel ma cos takiego na handel od 8 lat w rodzinie dlatego sie zastanawiam jutro pojade go obejzec. Patrzylem na czesci jakies tam filtry czy klocki to pikus. Z blachą moze byc troche gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem dzisiaj troche po poznaniu i ku*** masakra następne auto musi mieć Q albo traktor sobie kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, wiadomo że q lepiej ciągnie, ale na ośke nie narzekam, przejedża w każdych warunkach. Myślę że opony mają tu wiele do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jaka jest średnica montażowa wydechu w b6 sline ? od silnika to zależy ?

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

vario, co robisz jutro ok 11 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizm wycieraczek zamontowany , godzinka pracy - zamiennik za 58 zł bardzo dobry mogę śmiało polecić , wszystko pasowało , wycieraczki machają teraz jak szalone :decayed: nie wiedziałem że tak szybko mogą działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jaka jest średnica montażowa wydechu w b6 sline ? od silnika to zależy ?

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

vario, co robisz jutro ok 11 ?

Jeśli myślisz o końcówkach RS Ultera to bodajże 55mm pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

90mm srednicy styknie si ?

100wa juz nie pasi - też chciałem 90tki .. ale takie bez napisów ... powciskają ULTERY czy inne gówna ;)

Audi robi .. ze zniżką pewnie ze 250PLN za komplet ... i jest fi 90 i lekko pościnane i do dokładki pasują

za Ultera wydasz ze 180PLN - moze warto w oryginale se pić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit z napisem - byle ładnie leżały. mówisz ze do zderzaka s-line b6 avant nie zmieści się 90mm ?

kurde myślałem że będzie luz jeszcze

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

za ultera na allegro 125zl sztuka wiec jak bylby ori audi za 250 to byłoby idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit z napisem - byle ładnie leżały. mówisz ze do zderzaka s-line b6 avant nie zmieści się 90mm ?

kurde myślałem że będzie luz jeszcze

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

za ultera na allegro 125zl sztuka wiec jak bylby ori audi za 250 to byłoby idealnie

90tka zmieści się .. pweni nawet 100ka .. :)

ori kosztuje w katalgo 300PLN ... chyab że to za jedną było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90mm jest idealnie - 100mm już za duże. Karol od Ultera się odczep - jak tylko ustawiasz końcówkę równo ze spojlerem zderzaka to napisu nawet nie widać :tongue4: Chociaż nie powiem - widziałem tłumiki na krańcowej i wyglądały nieźle (tylko te wystawione nie kosztowały 250zł :decayed:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...