Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosb po kiego Ci ta kiera? lopatkami bedziesz sobie turbiny przelaczal ? :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łopatki wywali :decayed:

Opublikowano

slyszal ktos o tej firmie??

http://www.superchip.pl/firma.php

czy lepiej olac ten V-tech i jechac do Rogala??

Opublikowano

Jedź do Rogala, pewny, sprawdzony :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wandej co ty tam za tlumki kombinujesz w sprzedam jak u mnie leza pieknie od 3,0 i zastanawiam sie czy na zlom nie wywalic ? :mysli:

Opublikowano

Wandej jak coś to mam swoje na sprzedaż podwójne na dwie strony :tongue4:

Opublikowano
\

za 15 mozna wziasc... kompletne malowanie w biała perłe i ujdzie :kox:

co to za kolor środka? swing? potrzebuje taki tunel środkowy w bdb stanie :P ma ktoś? :przebiegly::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Adam sio pierwszy bylem mu wcisnac :decayed:

Opublikowano

nosb jakbys chcial na zlom wywalic to ja z checia w cenie zlomu przygarne :decayed:

Opublikowano

Panowie montujac sprezyny Eibach Pro Kit -30 na seryjne amortyzatory, auto bedzie siedzialo tak samo jak na zawieszeniu s-line 1BV :?:

Opublikowano

Panowie montujac sprezyny Eibach Pro Kit -30 na seryjne amortyzatory, auto bedzie siedzialo tak samo jak na zawieszeniu s-line 1BV :?:

no nie niżej :) [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:30_________________________________________________moim zdaniem
Opublikowano

panu pomóżcie szukalem na forum ale nie moge znalezc kupilem panel z b7 do mojego b6 i nie dziala mi podgrzewanie tylnej szyby co mam zrobic( oczywiscie prócz kupna od b6)?? z góry dzieki za odpowiedz :)

Opublikowano

wandej co ty tam za tlumki kombinujesz w sprzedam jak u mnie leza pieknie od 3,0 i zastanawiam sie czy na zlom nie wywalic ? :mysli:

ile za to?? :naughty: Jestem mocno zainteresowany bo w jednym cos od srodka sie chyba ujeb.alo i mi brzeczy :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie montujac sprezyny Eibach Pro Kit -30 na seryjne amortyzatory, auto bedzie siedzialo tak samo jak na zawieszeniu s-line 1BV :?:

przod na pewno nizej usiadzie, tyl raczej nie

Opublikowano

panu pomóżcie szukalem na forum ale nie moge znalezc kupilem panel z b7 do mojego b6 i nie dziala mi podgrzewanie tylnej szyby co mam zrobic( oczywiscie prócz kupna od b6)?? z góry dzieki za odpowiedz :)

Grzechu zrobił DIY na takie przypadki: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173814.0;highlight=panel

Opublikowano

Na reszcie lampy wyrezane :ad: co myślicie, bo mi się podobają :naughty:

mg4057.jpg

mg4062.jpg

mg4066.jpg

Opublikowano

Na reszcie lampy wyrezane :ad: co myślicie, bo mi się podobają :naughty:

mg4057.jpg

mg4062.jpg

mg4066.jpg

W połysk malowałeś środek ? :rolleyes:

Opublikowano

Tak połysk, w sumie bez zastanowienia jak zobaczyłem połysk u Mirona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.