Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam możliwość załatwienia opon w takich przykładowych cenach, czy tanio czy drogo to sami oceńcie

20110226661.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bedzie bdb. :good:

ja tak mialem 235 felga 8.5j ET37

jak chcesz byc pewny na 100%

to wez felgi 8.5j ET 35 -37

pierw próba na tych kołach z gumą 235/35/19 Wojtek-A4 tak jezdził i podobno dramatu nie było ale coś tarło- jak cioś koła sprzedam i kupi sie zamiennik :confused4:Dzięki Remik

Marcin kupuj conti ode mnie :naughty: Na sezon wystarcza a moze i na 2 :cool1: 2 sztuki sa naprawde luks stan to bym za 200zl oddal :cool1: Transport free bo Nosb ma byc w wawie i bedzie mial tlumiki dla mnie to by Ci podrzucil :gwizdanie: Dokupisz pare uzywek tez conti ktorych pelno na allegro za 400zl i masz spokoj :cool1:

Opublikowano

Tak :wink4: i ET 35

właśnie mnie te 0,5J martwi :wallbash:
Opublikowano

Tak :wink4: i ET 35

właśnie mnie te 0,5J martwi :wallbash:

jak zalozysz 225 na 9J fele to bedzie wystawac felga :decayed: I za***iście latwo ja zniszczyc :disgust:

Opublikowano

Tak :wink4: i ET 35

właśnie mnie te 0,5J martwi :wallbash:

....eee tam zakladaj 16 i bedzie kox :kox: kiepskie macie w centrum Ostrowca drogi i nie wspomne o koleinach :rolleyes:

Opublikowano

Mi przy 4 osobach 235/35/19 zawiecha - 50 mm i nic nie trze :kox: .....no moze czasem :naughty:

ale koło 8,5J?[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 09:03_________________________________________________

Ja Barumy zjechałem przez jeden sezon i to nie na jakimś torze tylko przy normalnej jeździe, a na mokrym jak na śniegu się ruszało, ale to tylko moje wrażenia po Barumach :)

taki szit?

Ja bym tego więcej nie kupił, po prostu szkoda kasy. Kup jakieś dobre opony lekko używane i będzie to na pewno lepszy pomysł niż kupowanie jakiś Chińskich podróbek.

Opublikowano

dokladnie na felge 9 cali nie zakladaj 225 przynajmniej 235 a juz najlepiej 245 bo przy 225 bedzie ci mocno wystawac felga

Opublikowano

dokladnie na felge 9 cali nie zakladaj 225 przynajmniej 235 a juz najlepiej 245 bo przy 225 bedzie ci mocno wystawac felga

plan jest na gume 235/35 jak bedzie guma tarła - felgę sprzedfam i kupie albo 8.5J albo 8J
Opublikowano
  • Autor

Gume jest od tego zeby tarla :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Środek swing nie robi wrażenia - wnętrze jest nijakie i do tego alcantara w podsuficie :confused4: (chociaż widać, że auto ładnie wyposażone).

Maska nachodząca na reflektory :sick3:

Double/Double końcówki nigdy do mnie nie przemawiały...

...zdziwiłem się też, że to automat. No i nie mogę znaleźć info co tam siedzi pod maską :mysli:

Ogólnie wrażenia :good: Pięknie pracuje (dźwięk powala...).

Opublikowano

kolor srodka po za tą niebieska alkantara :good::wink4:

no i przednia dokladka i progi takie jak u mnie :decayed: z tym ze moj tdi tak nie mruczy :polew:

Opublikowano

Sorry że sie wcinam w dyskusje ale mam takie szybkie pytanie:

Ile może mieć B6 1.9 TDI (po chipie ~170KM, 380Nm) od 0 do 100km/h ?

Bo jakoś nigdy nie mierzyłem a potrzebuje to wiedzieć akurat teraz :naughty:

Opublikowano

Sorry że sie wcinam w dyskusje ale mam takie szybkie pytanie:

Ile może mieć B6 1.9 TDI (po chipie ~170KM, 380Nm) od 0 do 100km/h ?

Bo jakoś nigdy nie mierzyłem a potrzebuje to wiedzieć akurat teraz :naughty:

Laska się pyta o twoje czasy ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

na felgę 9J to i 255 opona jest mało :kox:, oczywiście jeśli chodzi o rozmiar i naciągnięcie :cool1:. Wiem po swoich... A jedyne co mnie wkurza to koleiny, ale aż tak źle nie jest.

Opublikowano

Sorry że sie wcinam w dyskusje ale mam takie szybkie pytanie:

Ile może mieć B6 1.9 TDI (po chipie ~170KM, 380Nm) od 0 do 100km/h ?

Bo jakoś nigdy nie mierzyłem a potrzebuje to wiedzieć akurat teraz :naughty:

z wydaje mi się ze około 8.3s +/-

Opublikowano

Sorry że sie wcinam w dyskusje ale mam takie szybkie pytanie:

Ile może mieć B6 1.9 TDI (po chipie ~170KM, 380Nm) od 0 do 100km/h ?

Bo jakoś nigdy nie mierzyłem a potrzebuje to wiedzieć akurat teraz :naughty:

Laska się pyta o twoje czasy ? :naughty: :naughty:

Kumpel sobie ścigacza kupił i sie strasznie przechwala. Wiadomo, motocykl to motocykl, ma ze 3/5sek do setki ale tak sie zaczeło od słowa do słowa no i nie wiem ile ma B6.

To wiele sie nie pomyliłem bo strzeliłem 8.5sek.

W A3 w serii miałem ok. 9-9,5

Opublikowano

co tu porównywać motor z samochodem moja R6 ma jakieś 3.1s do 100. Jak się tak przechwala to niech pierwsze zrobi te 3 sec, bo jeśli jeszcze maszyny nie opanował to pewnie 5 sec będzie mu ciężko :wink4:

Opublikowano

u mnie najlepszy jaki wykręciłem 8,17 :decayed:

Opublikowano

virus to na spotka możemy kiedyś wpaść na ścigach :) bo straż pożarna już jeździ gdzieś pod Warszawą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.