Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobno takie brzydkie mam, że nikt się nie połaszczy hahaha :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Ale są dłuższe z zabezpieczeniem? :)

 

Są. Sam będę szukał dłuższych od standardowych z zabezpieczeniem. Może nawet pokusze się o mcgard ... ale ogólnie Koj@k też dobrze prawi. Wzrasta trochę masa nieresorowana od kolejnych śrub, ale nie jest to jakaś duża różnica. No i śruby zostawiasz swoje.

Opublikowano

;)

Wandziu doszło? Xd

Toć pisałem że doszly :kox: Daj info jak się tam liczymy :wink:

Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 :decayed: 235/35r19

Opublikowano

 

;)

Wandziu doszło? Xd

Toć pisałem że doszly :kox: Daj info jak się tam liczymy :wink:

Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 :decayed: 235/35r19

 

Drogie te gumy nowe, nie ma co :) To jak Ci się podoba Bridgestone Potenza to może tak? :P :P :P :

http://allegro.pl/235-35r19-bridgestone-potenza-re050a-2014r-7mm-i5068368625.html

+

http://allegro.pl/235-35-19-bridgestone-potenza-s001-91y-8mm-13rok-i5228003860.html

+

http://allegro.pl/bridgestone-potenza-re050a-235-35-r19-91y-13r-7mm-i5210667248.html

hyhy, cena ostatecznie nie wiele większa, opony 2013-2014, bieżnik 7-8 mm :kox:

Opublikowano

;)

Wandziu doszło? Xd

Toć pisałem że doszly :kox: Daj info jak się tam liczymy :wink:

Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 :decayed: 235/35r19

Narazie się nie liczymy xd blaszki rób ;) a ja niedługo bd z hamulcami kombinować to dam ci do regeneracji i bd dalej gadać xd
Opublikowano

;)

Wandziu doszło? Xd

Toć pisałem że doszly :kox: Daj info jak się tam liczymy :wink:

Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 :decayed: 235/35r19

Narazie się nie liczymy xd blaszki rób ;) a ja niedługo bd z hamulcami kombinować to dam ci do regeneracji i bd dalej gadać xd

Srebrne chcesz ta? Bedę miał w tygodniu jakieś :kox:

Opublikowano

;)

Wandziu doszło? Xd

Toć pisałem że doszly :kox: Daj info jak się tam liczymy :wink:

Zerknijcie ile kosztuje nowa potenza... Ja mam po 350zł te z 2009 :decayed: 235/35r19

Narazie się nie liczymy xd blaszki rób ;) a ja niedługo bd z hamulcami kombinować to dam ci do regeneracji i bd dalej gadać xd

Srebrne chcesz ta? Bedę miał w tygodniu jakieś :kox:
Czarne ;)
Opublikowano

Podpowie ktoś ile wchodzi oleju między miarką min a max na bagnecie 1.8T?

Opublikowano

Panowie mam pytanie

może i głupie no ale zastanawiam się

czy klamka zew czyli od kierowcy jest taka sama w modelach B6 - B7 ?????

Opublikowano

Podpowie ktoś ile wchodzi oleju między miarką min a max na bagnecie 1.8T?

1 litr

Opublikowano

Nie ma ktoś na handel bixow golych w dobrym prajsie? Tylko nie jak na alledrogo że jedna gola lampa 700 zł :facepalm:

Opublikowano

Panowie, mam mega pilny i ważny problem z klimą. Miałem błąd silniczka V113, czyli zamkniętego obiegu powietrza. Przeczyściłem go, ale niestety to nie pomogło i nadal pojawiały się błędy na klimatroniku z tym związane. Miałem drugi jakiś inny silniczek i postanowiłem popodmieniać bebechy oraz potestować. Nic to nie dało, więc kupiłem drugi V113, ale używany, jednak sprzedawca zapewniał mnie, że na 100% jest sprawny.

Dwa silniczki, jakie próbowałem teraz nadal pokazują błąd pozycji potencjometru (nie pamiętam kodu błędu, ale pod nim jest: Open or Short to B+, czyli zwarcie plusa do minusa) i zauważyłem pewną niezgodność - gdy mam wciśnięty i podświetlony guzik obiegu zamkniętego, klapy są otwarte, jak w przypadku otwartego obiegu, natomiast w sytuacji, gdy przycisk jest wyłączony klapy są zamknięte, tak jakby układ działał na odwrót. Kto poratuje, bo już mi ręce opadają? :facepalm: Może przywrócić ustawienia fabryczne? Sam już nie wiem...

Dodam, że zmieniałem panel klimatronika, ale sam plastikowy front, więc to nie powinno mieć raczej żadnego znaczenia...

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Panowie, mam mega pilny i ważny problem z klimą. Miałem błąd silniczka V113, czyli zamkniętego obiegu powietrza. Przeczyściłem go, ale niestety to nie pomogło i nadal pojawiały się błędy na klimatroniku z tym związane. Miałem drugi jakiś inny silniczek i postanowiłem popodmieniać bebechy oraz potestować. Nic to nie dało, więc kupiłem drugi V113, ale używany, jednak sprzedawca zapewniał mnie, że na 100% jest sprawny.

Dwa silniczki, jakie próbowałem teraz nadal pokazują błąd pozycji potencjometru (nie pamiętam kodu błędu, ale pod nim jest: Open or Short to B+, czyli zwarcie plusa do minusa) i zauważyłem pewną niezgodność - gdy mam wciśnięty i podświetlony guzik obiegu zamkniętego, klapy są otwarte, jak w przypadku otwartego obiegu, natomiast w sytuacji, gdy przycisk jest wyłączony klapy są zamknięte, tak jakby układ działał na odwrót. Kto poratuje, bo już mi ręce opadają? :facepalm: Może przywrócić ustawienia fabryczne? Sam już nie wiem...

Dodam, że zmieniałem panel klimatronika, ale sam plastikowy front, więc to nie powinno mieć raczej żadnego znaczenia...

wykasuj błąd i zrób nastawy podstawowe ,z którego roku masz silniczek ,poprawione były w b7 ,te z b6 często siadają ,możliwe że trafił się wadliwy

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Greg, po nastawach miałem tak, że klapa zamykała się po naciśnięciu ECON, a nie reagowała na zamknięty obieg. Później samo się przestawiło i jest tak, jak opisałem. Silniczek mam z B6. Czyli reklamować go, czy coś się da z tym zwarciem naprawić?

Opublikowano

Siema . Nom opis po pijaku chyba ktoś pisał :).

Opublikowano

Greg, po nastawach miałem tak, że klapa zamykała się po naciśnięciu ECON, a nie reagowała na zamknięty obieg. Później samo się przestawiło i jest tak, jak opisałem. Silniczek mam z B6. Czyli reklamować go, czy coś się da z tym zwarciem naprawić?

jeśli wyskakuje błąd raczej jest uszkodzony ,najlepiej było by podmienić od kogoś kto na 100% ma sprawny,chyba że klimatronik masz walnięty i takie cuda się dzieją,bo econ wyłącza klimę

Opublikowano

Ja już po pierwszej :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.