Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam przy 235/35/19 2,7 bara

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

225.35.19" na 10" -3bary

Opublikowano

Wie ktoś gdzie się podział FAQ odnośnie montażu rns-e?

?
Opublikowano

to co hamuje?

Wszystko. Byle klocek był DS2500.

Edytowane przez poziek

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

to co hamuje?

Wszystko. Byle klocek był DS2500.

ds2500 to racing. Nie można wyjeżdzać na drogę :bag:

Opublikowano

Nie można wyjeżdzać na drogę :bag:

Hehe :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ke ? :grin:

Ds2500 spokojnie śmigasz w daily, maja bardzo dobry initail bite i do takiego ciężkiego auta jak Flyera to jest konieczność.

Ds3000 to już nie jest klocek na codzień.

Opublikowano

Nie można wyjeżdzać na drogę :bag:

Hehe :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ke ? :grin:

Ds2500 spokojnie śmigasz w daily, maja bardzo dobry initail bite i do takiego ciężkiego auta jak Flyera to jest konieczność.

Ds3000 to już nie jest klocek na codzień.

To trezba zmienic.

Jeszcze jakby jakas lepsza tarcza była....

Opublikowano

Nie można wyjeżdzać na drogę :bag:

Hehe :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ke ? :grin:

Ds2500 spokojnie śmigasz w daily, maja bardzo dobry initail bite i do takiego ciężkiego auta jak Flyera to jest konieczność.

Ds3000 to już nie jest klocek na codzień.

Chodzi mi o homologację :wink: Że można śmigać na codzień dobrze wiem :wink:

Opublikowano

To trezba zmienic.

Jeszcze jakby jakas lepsza tarcza była....

Zmień - różnica jest ogromna.

Co do tarczy to tez przerabiałem wiele tematów, z brembo oro między innymi. Drogie ale idealnie współgrają z ds2500. Ale czy to nacinane czy wiercone zjadają szybciej klocek. Dlatego też na dzień dzisiejszy mam podejście gładki zimmerman i ds2500 na codzień i ds3000 na tor.



Chodzi mi o homologację :wink: Że można śmigać na codzień dobrze wiem :wink:

Powiedz to chłopakom z forum evo i subaru :ph34r:

Opublikowano

Siema . Panowie jak mam 17 et35 7.5j to dystans 15 mm powinien być dobry? Kurcze wsadziłem i trochę jakby opona wystaje :D .c923bdeb2e1cdceb3179620b938189fa.jpg

Opublikowano

oj tam tylko troszkę :grin:

Opublikowano

Trochę jakby jakieś pajero :grin:

Opublikowano

:D hehehe niby z wyliczeń powinno być git tyle może przez to ze jest 50 profil to balon się robi. Dobrze kumam? :D

Chyba że ma znaczenie pierścień centrujący albo nie takie dystanse przyszły a nie sprawdziłem hehehe.

To ktoś coś poradzi? Bo bym liznoł na tokarce :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

pany ile kosztuje ori plecionka ? do 1.8 t

Opublikowano

http://www.movitbrakes.com/

to co hamuje?

Wszystko. Byle klocek był DS2500.

Samym klockiem sprawy nie załatwisz, nie w przypadku auta Flyera.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Niech założy i sam oceni.

Opublikowano

Mam takie gumy ,auto jest sztywniejsze ,po zmianie amorków na nowe gumy wywaliłem,minus jest taki że zbiera się tam syf i rdzewieją sprężyny,dobre są jak komuś przycierają koła na dołkach ,montaż i demontaż 5 min

Ile masz tego po jednej na stronie? A to się daje na środek sprężyny czy bardziej góra czy na dole?

masz firmowe czy zwykłe?

po jednej na stronę tylko z tyłu,mniej więcej na środku sprężyny ,zwykłe dostępne w sklepie motoryzacyjnym ,jeździłem na nich ze 2 lata i wyglądają jak nowe

Opublikowano

Dev, jakie klocki i tarcze byś polecił do mojego cabrio BFB na przód? żeby było w miarę i nie zjadło mnie kosztami :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.