Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pytanie czy jest możliwość żeby w silniku awx były fabrycznie pompki z końcówka AG?

Michał raczej nie bardzo :P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to chyba już ktoś był przedemna... ag podejda do avf czy nie?

Opublikowano

Nie ... to pompki do 101 i do 1.4 tdi :D

Oznaczenie na bloku masz 100% AWX ? :D

Edytowane przez kuba84

Opublikowano

W którym miejscu patrzeć? Na wlepie jest awx

Opublikowano

Puszczam Ci email ze zdjęciem

Opublikowano

Ok

Opublikowano

czujnik G62 do wymiany lub wiązka do sprawdzenia, ale na 99% czujnik. Miałem to samo.

Opublikowano

Jaka firme polecacie fo regeneracji maglownicy?

Opublikowano

Jaka firme polecacie fo regeneracji maglownicy?

rzadną :) Lepiej kupić magiel z Exeo po niskim przelocie i masz pewność że polata długie lata.

Opublikowano

Jaka firme polecacie fo regeneracji maglownicy?

ARGO Częstochowa

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czujnik G62 do wymiany lub wiązka do sprawdzenia, ale na 99% czujnik. Miałem to samo.

Czujnik g62 jest podobno na termostacie a ternostat wymieniłem na nowy

Opublikowano

:hi:

Pany, sprawa zawieszenia tylnych tłumików L + P. Czy te wieszaki z gumami są wymienne jako całość, mocowanie + guma? Prawy tłumik mi ostro opadł, więc chciałem wymienić wieszak, ale okazało się, że mam lewy, a ten nie podejdzie. Nie widzę specjalnie możliwości zdjęcia samej gumy z uchwytu. Przerabiał ktoś z Was to?

Mam na myśli poniższy element:

s-l225.jpg

Opublikowano

Nie jest to prawda.

Czujniki są dwa. Jeden na plecach silnika w króćcu wodny, który lubi sobie przeciekać z czasem oraz przy chłodnicy.

Termostat to termostat.

Nie pisz w wielu miejscach jednocześnie na ten sam temat bo nie idzie tego ogarnąć.

Opublikowano

Okej dzięki i jednocześnie sorry

Opublikowano

:hi:

Pany, sprawa zawieszenia tylnych tłumików L + P. Czy te wieszaki z gumami są wymienne jako całość, mocowanie + guma? Prawy tłumik mi ostro opadł, więc chciałem wymienić wieszak, ale okazało się, że mam lewy, a ten nie podejdzie. Nie widzę specjalnie możliwości zdjęcia samej gumy z uchwytu. Przerabiał ktoś z Was to?

Mam na myśli poniższy element:

s-l225.jpg

Sama gumę kup i wymień juz u siebie też wymieniałem

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Guma schodzi bez problemu, element gumowy taki sam na lewa i prawa strone.

Opublikowano

Ok, dzięki :hi:

Opublikowano

Panowie,zmierzy mi ktoś wysokość do błotnika na springach eibach lub H&R,oczywiscie koło tez tu bedzie miało znaczenie :wink:

Zastanawiam się czy jest sens montowac w/w spreżyny ;) teraz ma 65przód i 65,5tył na 18'

Opublikowano

Takie pytanko,może ktoś jeździł na obu zawieszeniach. Czy po naszych pięknych drogach (mam bardziej na myśli te pamiętające lata 80 i 90te, czyli ujowe już) da się latac jakoś sensownie (prędkośc) na zawiasie 1BV? Strasznie twardo jest?

Pytam bo marzy mi się troszkę większe obniżenie i trzymają mnie bilstein'y B6. Aktualnie mam właśnie bile B6 + sprężyny 1BE i da się z tym życ, choc miękko już nie jest ;)

Pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.