Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Panowie za wszystkie podpowiedzi.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podrzuci mi ktoś numer tylnej dokładki na 2 kominy do avanta ? 

Opublikowano
17 minut temu, jozek726 napisał:

Podrzuci mi ktoś numer tylnej dokładki na 2 kominy do avanta ? 

8e0807521h

Opublikowano

Panowie czy blenda z A6 C6 o numerach 8E0827574C podpisuje do B6?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

przeca 8E0 to b6

 

Opublikowano

Panowie czy bixy skrętne powinny na postoju podążać za skrętem kierownicy czy tylko w czasie jazdy ?

Opublikowano
Panowie czy bixy skrętne powinny na postoju podążać za skrętem kierownicy czy tylko w czasie jazdy ?

Wydaje mi się ze tylko podczas jazdy ale na 100 nie jestem pewien [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
W dniu 15.10.2017 o 04:36, Rabbi napisał:

Panowie czy bixy skrętne powinny na postoju podążać za skrętem kierownicy czy tylko w czasie jazdy ?

Mam skrętne w B7 i podążają wyłącznie w czasie jazdy. Na postoju ani drgną. 

Opublikowano
2 godziny temu, Animal napisał:

Mam skrętne w B7 i podążają wyłącznie w czasie jazdy. Na postoju ani drgną. 

Właśnie ostatnio wydawało mi się że podążają za skrętem ale myślałem że na postoju też muszą...

Dopiero jak sprawdziłem nr reflektorów to okazało się że mam skrętne :decayed:

Opublikowano

Panowie u kogo ogarnę w dobrej cenie do b6

b6 1.9 130PS

walek rozrzadu

hydropopychacze

panewki pod walek

uszczelki walka

przednie zawieszenie wahacze drazki itp

nowe turbo

vin WAUZZZ8E74A233775

Opublikowano

Tylko i wyłącznie Wandej! :hi:

Opublikowano
12 godzin temu, Gibons napisał:

Panowie u kogo ogarnę w dobrej cenie do b6

b6 1.9 130PS

walek rozrzadu

hydropopychacze

panewki pod walek

uszczelki walka

przednie zawieszenie wahacze drazki itp

nowe turbo

vin WAUZZZ8E74A233775

Uderzaj do kolegi @dzik

Opublikowano

Ja brałem od dzika ,ale zapytaj tez wandeja...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

 

Opublikowano

Panowie mam problem...Po odpaleniu silnika i włączenia świateł i nawiewu zaczyna słychać piszczenie z okolic baku paliwa...dodam gazu piszczenie dalej słychać jak obroty zejdą do 900 nie słychać, tak jakby robiło to się pod obciążeniem. Wymieniłem filtr paliwa i na chwilę pomogło. Pompka paliwa się odzywa?

Edytowane przez Bojka1

Opublikowano
44 minuty temu, Bojka1 napisał:

Panowie mam problem...Po odpaleniu silnika i włączenia świateł i nawiewu zaczyna słychać piszczenie z okolic baku paliwa...dodam gazu piszczenie dalej słychać jak obroty zejdą do 900 nie słychać, tak jakby robiło to się pod obciążeniem. Wymieniłem filtr paliwa i na chwilę pomogło. Pompka paliwa się odzywa?

Możliwe , sprawdź ciśnienie na listwie

Opublikowano

Ktoś chętny na nowy prawy dekielek lampy bixenon?? Zalega u mnie już dobry rok, a komuś się może przydać. Jak coś pw

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gdy jedziesz Porsche 911 i nie wierzysz jak mogło wyprzedzić Cię kombi, akcja od 0:40

 

 

Opublikowano
4 godziny temu, Bojka1 napisał:

Panowie mam problem...Po odpaleniu silnika i włączenia świateł i nawiewu zaczyna słychać piszczenie z okolic baku paliwa...dodam gazu piszczenie dalej słychać jak obroty zejdą do 900 nie słychać, tak jakby robiło to się pod obciążeniem. Wymieniłem filtr paliwa i na chwilę pomogło. Pompka paliwa się odzywa?

Sprawdź czy objawy ustają jak poluzujesz korek wlewu paliwa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.