Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wielkie :notworthy:, nie wiem w sumie czemu tego nie poszukałem w dziale DIY  :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
15 godzin temu, Rederyk78 napisał:

Panowie do kogo można uderzyć po mapę do RNS-a? 

Jak coś mam

Opublikowano
8 godzin temu, biggman napisał:

Jak coś mam

A masz już może mapy 2019 ? 

Opublikowano

Z tego co wiem jeszcze na 2019/2020 nie ma

Opublikowano

Ma ktoś może na sprzedaż silniczek regulacji lampy o nr 1J0941295F?

Opublikowano

Nie próbował ktoś przymierzyć klapki schowka pasażera z UK do EU ? ? ?

Jakie chore ceny są za te schowki z B7 ? nie wiem czy nie pojadę nie dorobię farby pod soul i czy to nie wyjdzie najkorzystniej :P

Opublikowano

Panowie nie posiada ktoś przedniej lewej listwy drzwiowej S4 na sprzedaż?

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Siema, Panowie pytanie natury technicznej.

Czy klocki z tarczy 320mm są takie same jak z tarczy 347mm?

Opublikowano
44 minuty temu, grzes283 napisał:

Siema, Panowie pytanie natury technicznej.

Czy klocki z tarczy 320mm są takie same jak z tarczy 347mm?

Jo

Opublikowano
45 minut temu, Dev napisał:

Jo

To jaki sens większych tarcz? Lepiej ciepło odprowadzają?

Opublikowano
9 minut temu, grzes283 napisał:

To jaki sens większych tarcz? Lepiej ciepło odprowadzają?

Zawsze, tył też trzeba zrobić większy. 

Jakie to auto ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Mam u siebie w A6. Pytam, bo muszę klocki z przodu zmienić i słyszałem, że do tarczy 347 są takie same, jak do 320.

Chciałem potwierdzić. Dziękówa ?

Opublikowano
39 minut temu, grzes283 napisał:

Mam u siebie w A6. Pytam, bo muszę klocki z przodu zmienić i słyszałem, że do tarczy 347 są takie same, jak do 320.

Chciałem potwierdzić. Dziękówa ?

Jakie masz koła ?

Jak 18tki to pakuj 360 na 330mm

20180907-200908.jpg

Opublikowano

Dev a może ja zamiast S4 wsadzilbym coś większego ? Z czego 360 wchodzi ? Jeżdżę na 19 lato rotor, zima niestety 17 ale zawsze można wskoczyć na większy rozmiar 

Opublikowano
13 minut temu, HOLMATRO napisał:

Dev a może ja zamiast S4 wsadzilbym coś większego ? Z czego 360 wchodzi ? Jeżdżę na 19 lato rotor, zima niestety 17 ale zawsze można wskoczyć na większy rozmiar 

356 z A6 C7

Opublikowano
14 minut temu, HOLMATRO napisał:

Dev a może ja zamiast S4 wsadzilbym coś większego ? Z czego 360 wchodzi ? Jeżdżę na 19 lato rotor, zima niestety 17 ale zawsze można wskoczyć na większy rozmiar 

Jasiek ochłoń!!!!! Zanim kupisz coś większego, pomyśl o tych wszystkich super sprawnych wozach, co przegląd rejestracyjny mają za flaszkie whiskey, które będą za tobą deptać po heblach, na super równych drogach "dolnego śląska"...

Szkoda kręgosłupa i zderzaka, o garneniu nie wspominając...:wtf:

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

Jakie masz koła ?

Jak 18tki to pakuj 360 na 330mm

20180907-200908.jpg

Nie zmieniam. Po prostu muszę kupić klocki. Nie czuje potrzeby ładować większego hebla, te są wystarczające. 

Opublikowano
23 godziny temu, kamil-vag napisał:

Nie próbował ktoś przymierzyć klapki schowka pasażera z UK do EU ? ? ?

Jakie chore ceny są za te schowki z B7 ? nie wiem czy nie pojadę nie dorobię farby pod soul i czy to nie wyjdzie najkorzystniej :P

Dorobienie farby w spraju z utwardzaczem to 50zł puszka.

Opublikowano
12 godzin temu, Dev napisał:

356 z A6 C7

Dużo przerabiania jest żeby wszedł taki zestaw ? Dużo „wyższy” jest zacisk przód względem S4 B7 ? Zależy mi żebym nie musiał dystansować felgi bo już mam na styk wszystko na gwincie, a wiem ze póki co to tylko S4 nie opiera się o rotora, mysle tez nad prosiakiem ale dużo czytam ze nie jest to finalnie polecany zestaw, za dużo druciarstwa i kombinowania.

zalezy mi tez przy okazji żeby się przesiąść na  oplot przy zmianie zacisku. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.