Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak będę w domu to rozbiorę wszystko i zerknę jakie są założone odboje.
Wcześniej do nadkola miałem 64,5 cm.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Same amory nie powinny podnieść , poczekaj chwilę może się wszystko ułoży

Opublikowano

Może spróbuj podmienić odboje na  te stare. lub poczekaj chwile niech się troche uklepie. Może też być tak, że te mają tą "właściwą" wysokość, tamte były  już mocno zmęczone, a Ty przyzwyczaiłeś się do wysokości auta na tamtych.

Opublikowano

Trochę przejechałem i 0,5 cm opadło. Jest teraz o niecały centymetr wyżej niż było wcześniej. Ale w miarę równo jest z przodem - wcześniej tył siedział 1,5 cm niżej niż przód ? Także na razie zostawię tak jak jest, a jak stwierdzę ze trzeba zejść jeszcze w dół to zacznę rozglądać się za gwintem ??

Pozostało uporać się jeszcze z odklejeniem lotki ze starej klapy i można wrzucać zdjęcia do tematu bo z nowym rokiem trochę się pozmieniało ?

Opublikowano
W dniu ‎22‎.‎04‎.‎2019 o 23:34, Langista napisał:

Panowie, da się jakoś 'ulepszyć' halogeny w zderzaku? Przy tych ksenonach one praktycznie nic nie dają..

Ja u siebie zalozylem zarowki Osram Hyper - zarowka swieci podobnie do xenonu - wada - zarowka do off road-u

Opublikowano

To czym się one różnią? Więcej prądu pobierają? Przegrzewają się?

Opublikowano
3 godziny temu, Stichy napisał:

Ja u siebie zalozylem zarowki Osram Hyper - zarowka swieci podobnie do xenonu - wada - zarowka do off road-u

One mają 80W   . Nie boisz się że spalisz  instalację ?

O homologacji i oślepianiu nie wspomnę ?

Opublikowano

Samochodem jezdzi malzonka - mam zalozone je juz ok 2 lat i nie mam zadnych problemow

Zalozony mam także komplet do swiatel drogowych 

Chcialem także zalozyc do Viano ale wywala blad ☹️ a fajnie swieca

Opublikowano

Witam Panowie, orietnujecie się czy osłony hebli 288 tył z quattro będą pasowały do ośki? 

Opublikowano
3 minuty temu, Exmi napisał:

Witam Panowie, orietnujecie się czy osłony hebli 288 tył z quattro będą pasowały do ośki? 

Będą mam takie u siebie

Opublikowano

Hej, od jakiego auta podejdzie felga do b6 ? złapałem kapcia, a zapasu brak

Opublikowano

Audi A4, A6, Passat... Wszystko z 5x112 i żeby otwór centrujacy pasował... 

Opublikowano

Dzięki jakoś dałem radę

Opublikowano

Panowie, po majowce bd zmieniał swoją 5g na 6 HCK I jako że moja b6 jest z 01 wtyczka kostki biegu wstecznego do skrzyni Hck nie bd pasowała. 

Poratuje ktoś nr kostki do hck z b7 brd? 

Opublikowano
13 godzin temu, dydek1 napisał:

Poratuje ktoś nr kostki do hck z b7 brd? 

to jest 1J0973702

1J0973702-KOSTKA-ZLACZE-WTYK-VW-1-5-Z-28

f9bba0b448eb867013976c41d306 

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

to jest 1J0973702

1J0973702-KOSTKA-ZLACZE-WTYK-VW-1-5-Z-28

f9bba0b448eb867013976c41d306 

Podziekowal, właśnie ja wyszperalem z wraka

Opublikowano

Rozwiązne

 

Edytowane przez ferdek77

Opublikowano

Szybkie pytanie - może głupie. Na ori amorkach z przodu mam pod sprężynami taka gumkę. Na talerzyk od b5 też ją zakładać? 

Opublikowano

Ja zakładałem i jest OK ;) niektorzy nie zakładają, schodzi jeszcze niżej, ale zapewne jesteśmy narażeni na jakieś dźwięki wynikające z bezpośredniego styku sprezyny o talerzyk, czyli metal o metal :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.