Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem rozwiązany. Przepalony bezpiecznik sterowania silnikiem (20A). Że też nie wpadłem na to aby je sprawdzić :glupek2:

Zmieniając wtyk, musiałem zetknąć kabelki i zrobiło się zwarcie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, opłaca się dopłacać te 100 zł do nowszej wersji obd eleven? Co zrobię w ogóle z tymi 200 punktami na koncie w przypadku wersji pro, to mało czy dużo punktów?

Opublikowano
48 minut temu, Langista napisał:

Panowie, opłaca się dopłacać te 100 zł do nowszej wersji obd eleven? Co zrobię w ogóle z tymi 200 punktami na koncie w przypadku wersji pro, to mało czy dużo punktów?

https://a4-klub.pl/topic/388226-interface-diagnostyczny-obdeleven/

 https://a4-klub.pl/topic/430445-obdeleven-opinie-czy-warto-to-kupić/?tab=comments#comment-5345246

 

Opublikowano
49 minut temu, george napisał:

Znalazłem wcześniej te tematy i martwe są, do tego prowadzą donikąd. Wiem tyle, że wersja druga (nowsza) będzie miała tą możliwość (w przyszłości) do obsługi innych marek. Z chęcią ogarnął bym sobie kabel i vcds tu z forum ale brak mi najważniejszego, lapka, który jest sam w sobie droższy od obd eleven. Widziałem co to 'potrafi' i w sumie mnie by to wystarczyło, tylko brakuje mi porównania tego co jest aktualnie wydane z tym, co oferuje vcds, bo wiele sie zmieniło odkąd ktoś to porównał 3 lata temu.

Opublikowano
29 minut temu, Langista napisał:

Znalazłem wcześniej te tematy i martwe są, do tego prowadzą donikąd. Wiem tyle, że wersja druga (nowsza) będzie miała tą możliwość (w przyszłości) do obsługi innych marek. Z chęcią ogarnął bym sobie kabel i vcds tu z forum ale brak mi najważniejszego, lapka, który jest sam w sobie droższy od obd eleven. Widziałem co to 'potrafi' i w sumie mnie by to wystarczyło, tylko brakuje mi porównania tego co jest aktualnie wydane z tym, co oferuje vcds, bo wiele sie zmieniło odkąd ktoś to porównał 3 lata temu.

Wydaj jakieś 100 zł na tableta z Windows i po sprawie. Ja takiego używam,leży sobie w schowku w aucie i baterie ładuje raz na miesiąc lub rzadziej. Jakby nie patrzeć to vcds ma większe możliwości niż eleven.

20191222_143821.jpg

Edytowane przez pila24

Opublikowano

No i to jest mocny argument. Fakt jednak jest taki, że w tej cenie sprawnego tabletu nie kupię, przynajmniej na teraz allegro i olx oferują coś sensownego od 250 zł, do tego interfejs za 160 i mamy cenę obd eleven.. :dontknow: a szkoda bo już się na tablet z interfejsem napaliłem bo już w ten sposób grzebałem i było to bardzo wygodne :kwasny:

Edytowane przez Langista

Opublikowano
33 minuty temu, Langista napisał:

No i to jest mocny argument. Fakt jednak jest taki, że w tej cenie sprawnego tabletu nie kupię, przynajmniej na teraz allegro i olx oferują coś sensownego od 250 zł, do tego interfejs za 160 i mamy cenę obd eleven.. :dontknow: a szkoda bo już się na tablet z interfejsem napaliłem bo już w ten sposób grzebałem i było to bardzo wygodne :kwasny:

Z klonem bywa loteria... u mnie łączy się jedynie z częścią sterowników.

Opublikowano
2 godziny temu, Langista napisał:

No i to jest mocny argument. Fakt jednak jest taki, że w tej cenie sprawnego tabletu nie kupię, przynajmniej na teraz allegro i olx oferują coś sensownego od 250 zł, do tego interfejs za 160 i mamy cenę obd eleven.. :dontknow: a szkoda bo już się na tablet z interfejsem napaliłem bo już w ten sposób grzebałem i było to bardzo wygodne :kwasny:

Ja za swojego tableta dałem około 50 zł ,miał być uszkodzony a okazało się iż ładowarka nie działa :) imho eleven jednak nie daje takich możliwości jak vcds. Przykład octavia 2 mojego ojca - kuzyn próbował poprzez elevena włączyć halogeny jako drl i nie dało rady (auto juz fabrycznie w pełni przygotowane do włączenia taj funkcji),ja użyłem klona i bez problemu włączyłem co trzeba by uruchomić drl.

Opublikowano
1 godzinę temu, george napisał:

Z klonem bywa loteria... u mnie łączy się jedynie z częścią sterowników.

A z którymi masz problem? Największą zaletą obd eleven jest jego rozmiar i sprawna praca po bluetooth, no i widziałem że ta nowa wersja ma też długie kodowania oraz kodowania poszczególnych bitów nawet..

Opublikowano
12 minut temu, Langista napisał:

A z którymi masz problem? Największą zaletą obd eleven jest jego rozmiar i sprawna praca po bluetooth, no i widziałem że ta nowa wersja ma też długie kodowania oraz kodowania poszczególnych bitów nawet..

Np. sterowniki 55,56 i 58. Z ABS też jest problem.

Opublikowano

 

2 godziny temu, pila24 napisał:

Ja za swojego tableta dałem około 50 zł ,miał być uszkodzony a okazało się iż ładowarka nie działa :) imho eleven jednak nie daje takich możliwości jak vcds. Przykład octavia 2 mojego ojca - kuzyn próbował poprzez elevena włączyć halogeny jako drl i nie dało rady (auto juz fabrycznie w pełni przygotowane do włączenia taj funkcji),ja użyłem klona i bez problemu włączyłem co trzeba by uruchomić drl.

Z jakiej wersji korzystał? Sam jak znajdę dobrą okazję to kupię jakiś tablet ale niestety potrzebował bym coś, co ma sprawną baterię/ładowarkę bo nie mam zamiaru dokupywać przetwornicy samochodowej..

Opublikowano
2 godziny temu, Langista napisał:

 

Z jakiej wersji korzystał? Sam jak znajdę dobrą okazję to kupię jakiś tablet ale niestety potrzebował bym coś, co ma sprawną baterię/ładowarkę bo nie mam zamiaru dokupywać przetwornicy samochodowej..

Po co ci przetwornica ,tablet ja telefon przez USB ładujesz,czyli zwykła ładowarka po gniazdo zapalniczki

Opublikowano
4 godziny temu, Langista napisał:

 

Z jakiej wersji korzystał? Sam jak znajdę dobrą okazję to kupię jakiś tablet ale niestety potrzebował bym coś, co ma sprawną baterię/ładowarkę bo nie mam zamiaru dokupywać przetwornicy samochodowej..

Niestety nie wiem z jakiej wersji koszystal,ale ja używając vcds musiałem wykonać następujące czynności w długim kodowaniu bordnetza - aktywacja drl dla północnej Ameryki,drl poprzez halogeny,ustawienie mocy święcenia na 50% dla halogenów. Wiec raczej się nie dziwie iż eleven tego nie ogarnął.

Co do baterii to w moim tablecie ma pojemność 4000mAh i wystarcza na około 5 godzin ciągłej pracy urządzenia,pobór po wyłączeniu jest w zasadzie żaden. Tablet po prostu leżakuje w schowku przez cały czas. Druga sprawa iż taki niszowy tablet działa sporo szybciej on kilkuletniego laptopa,nawet z 1gb ramu nie będzie mulił. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie czy zaślepki spryskiwaczy pod ksenonw Audi A4B6 są takie same dla zwykłego zderzaka jak i dla wersji S-Line? - poratuje ktoś konkretnym numerem?

Edytowane przez takexlife

Opublikowano
9 godzin temu, takexlife napisał:

Panowie czy zaślepki spryskiwaczy pod ksenonw Audi A4B6 są takie same dla zwykłego zderzaka jak i dla wersji S-Line? - poratuje ktoś konkretnym numerem?

takie same 8e0955276 i 8e0955276D

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
14 godzin temu, greg2505 napisał:

takie same 8e0955276 i 8e0955276D

@greg2505Dzięki wielkie za  potwierdzenie- leci zamówienie na 275/276  D

Opublikowano

Luźna rozkmina... Czy muszę ciąć zderzak S line, aby zmieścił się odpinany hak?

Opublikowano

tak dokładka jest do podcięcia żeby hak był.

Opublikowano

Od środka dokładki masz zaznaczone gdzie i ile wyciąć pod hak

Opublikowano

Leciał ktos od nas b6ka czarna DBL , w stronę Nowego Tomyśla/Świecka dzisiaj o 15-16 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.