Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko zależy od wersji i pin 17 modułu poziomowania:

w HIGH szedł spod MCE z pinu T23/22 przewód żółto-biały, bezpośrednio z włącznika świateł z pinu 11 - przewód żółty

w LOW szedł spod MCE z pinu T23/22 przewód żółto-biały bezpośrednio z włącznika świateł z pinu 4 - przewód żółty 

Głównie wystarczy przepiąć przy zmianie z LOW na HIGH przewód żółty z pinu 4 na 11.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak czy inaczej, co może być powodem tak długiego czasu oczekiwania na zmianę pozycji? Da się jakoś wymusić krótszy czas?

Opublikowano

Jak jesteśmy przy xenonach wiecie może dlaczego źle rozpryskuje dysza, wali woda z dziurki na górze zamiast samymi dyszami. received_591571025103964.jpeg

Opublikowano
46 minut temu, kamil-vag napisał:

Jak jesteśmy przy xenonach wiecie może dlaczego źle rozpryskuje dysza, wali woda z dziurki na górze zamiast samymi dyszami. received_591571025103964.jpeg

Bo tam taki "cycek" tobie wypadł miałem to samo u siebie i mudiałem nowy kupić

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

Tam powinna być zaślepka, jakiś czas temu miałem to samo. 

Opublikowano
101i73-1280x924.jpg
WWW.LUBLIN112.PL

Po wypadku całkowicie zablokowane jest skrzyżowanie al. Andersa i ul. Walecznych w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Ktoś kojarzy uczestników tego dzwona może ?

Opublikowano

Macie pomysł skąd te krople wody na boczku i uszczelce drzwi przednich drzwi? Wczoraj kleiłem na nie maty butylowe. Z tyłu sucho. Pierwsza myśl że to maty spłynęły :D ale ściągnąłem jeden boczek, bo akurat nie jest przykręcony i wewnątrz jest sucho, maty na miejscu. Kawałek alubutylu tak zapocił?

DSC_20200710_170750_496.JPGDSC_20200710_170741_722.JPGDSC_20200709_180151_303.JPG

Opublikowano
W dniu 6.07.2020 o 11:46, biggman napisał:

Na "Auto" też działa samopoziomowanie jak jest prawidłowo podpięte. Ci co dokładali mają to źle podpięte, bo był błąd w poradniku DIY

No przydało by się poprawić to w poradniku,brak fabrycznego mostka pin 17 modułu zasięgu i pinu 23 z kostki 23 pin mce dezaktywuje samopoziom dynamiczny. Mam fabryczny samopoziom i mostka brak.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
39 minut temu, Jack0 napisał:

Macie pomysł skąd te krople wody na boczku i uszczelce drzwi przednich drzwi? Wczoraj kleiłem na nie maty butylowe. Z tyłu sucho. Pierwsza myśl że to maty spłynęły :D ale ściągnąłem jeden boczek, bo akurat nie jest przykręcony i wewnątrz jest sucho, maty na miejscu. Kawałek alubutylu tak zapocił?

DSC_20200710_170750_496.JPGDSC_20200710_170741_722.JPGDSC_20200709_180151_303.JPG

Padało w nocy? Ja tam zawsze mam wodę po myjni np.

 

22 minuty temu, pila24 napisał:

No przydało by się poprawić to w poradniku,brak fabrycznego mostka pin 17 modułu zasięgu i pinu 23 z kostki 23 pin mce dezaktywuje samopoziom dynamiczny. Mam fabryczny samopoziom i mostka brak.

No ale jak ktoś na pokrętle auto nie ma to wszystko powinno banglać, tak?

Opublikowano
1 minutę temu, Langista napisał:

Padało w nocy? Ja tam zawsze mam wodę po myjni np.

 

No ale jak ktoś na pokrętle auto nie ma to wszystko powinno banglać, tak?

Same moduły samopoziomu czasami tracą styk bo są złożone z 2 płytek połączonych wsuwanymi pinami. Sprawdź czy wykrywa Ci pozycję włącznika w mce .

Opublikowano
38 minut temu, Langista napisał:

Padało w nocy? Ja tam zawsze mam wodę po myjni np.

Właśnie nie, susza. Zobaczymy czy do jutra się coś zmieni. 

edit. Acha, przecież nawet jak by padało, to z tyłu też powinno być mokro.

Edytowane przez Jack0

Opublikowano

Woda ma tamtędy spływać. I lepiej, że jest mokro na progu, a nie wewnątrz drzwi. W B7 poprawili te uszczelki, na których w dolnej części znajdują się nawet takie dwa jakby 'zwężenia', którymi ma spływać cała wilgoć z wnętrza drzwi. Można w necie znaleźć pomysły zapinania trytki na uszczelkę w B6 by ułatwić odrzut wody z drzwi.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Możliwe, że zebrała się wilgoć przez noc/rosa nad ranem i skropliło się w tym miejscu.

 

Panowie, Jak wam spadają obroty podczas jazdy po wciśnięciu sprzęgła? Ostatnio zauważyłem, że troszkę za wolno spadają, tzn nie tak samo za każdym razem, czasami po sekundzie z 3 tyś. obr. mam te 900 a czasami po 2 sekundach. Jest to od czegoś zależne? Nie powiem, do jazdy mi to odpowiada bo praktycznie eliminuje możliwość szarpnięcia przy zmianie biegów na wyższe ale coś mi mówi, że powinny te obroty w ciągu sekundy wrócić na jałowe..

Opublikowano
22 godziny temu, Langista napisał:

Panowie, Jak wam spadają obroty podczas jazdy po wciśnięciu sprzęgła? Ostatnio zauważyłem, że troszkę za wolno spadają, tzn nie tak samo za każdym razem, czasami po sekundzie z 3 tyś. obr. mam te 900 a czasami po 2 sekundach. Jest to od czegoś zależne? Nie powiem, do jazdy mi to odpowiada bo praktycznie eliminuje możliwość szarpnięcia przy zmianie biegów na wyższe ale coś mi mówi, że powinny te obroty w ciągu sekundy wrócić na jałowe..

Z 3tys leci powoli, a przy około 2,5 dostaje kopa i spada szybciej.

Opublikowano

Posiada ktoś taki aux z aliexpress w rnse led warte uwagi czy nie bardzo ? 

 

Screenshot_20200712-205242_AliExpress.jpg

Opublikowano
4 minuty temu, marky2552 napisał:

Posiada ktoś taki aux

Mam kupiony gdzieś w pl chyba i leży jak chcesz to mogę Ci wysłać. 

Opublikowano
22 godziny temu, marky2552 napisał:

Posiada ktoś taki aux z aliexpress w rnse led warte uwagi czy nie bardzo ? 

 

Screenshot_20200712-205242_AliExpress.jpg

Miałem taki w zwykłym rns-e. Fajna sprawa tylko irytował mnie leżący kabel na całym tunelu (zamontowane pod podłokietnikiem) i zmieniłem na wersje bluetooth.

Edytowane przez pawloo7

Opublikowano

Witam, szukam foteli przód z A4 B7 sline. Na allegro i olx nie mogę ich znaleźć - czarne pół skóry z materiałem speed. Zdjecie foteli w googlach znalazłem i widze ze chyba wystepowało takie połączenie. Tak ultra ciężko je dostać czy to jakaś samoróbka, a w oryginale nie występowały?
Audi A4 b7 b6 fotele s-line pamięć rolety grzane

Opublikowano

Je jest bardzo ciężko dostać, sam prawie 5 miesięcy swoich szukałem, także cierpliwości.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.