Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

jesteś zwycięzcą
Albo czytać nie potrafi

Typowe polaczkowe podejscie - kolega pyta o pochodzenie foteli - z jakiego auta a tu zaraz .... :facepalm:

przygladnijcie sie uwaznie jeszcze raz - Ty takze :angry: i zwroc uwage ze sprzedajacy spawa rame, osadza na niej fotele z innego pojazdu celem przerobki na busa

Moze chce sobie zamontowac do busa takie ew przerobic vana 3 osobowego na 6 osobowego

:hi:

akurat ty nas od Polaczków nie wyzywaj bo tyłek ucierasz na zachodzie także luz...

:grin: :grin: :grin: trafiony zatopiony :grin: :grin: :grin:

Powiedz mi ze mam wracac w trybie natychmiastowym :naughty:

ludzi twojego pokroju w PL nie potrzeba..także siedź :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nakładki progów z wersji normal, s-line czy też s4 są takie same - dobrze myślę? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nakładki progów z wersji normal, s-line czy też s4 są takie same - dobrze myślę? :eusathink:

Tak są te same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nakładki progów z wersji normal, s-line czy też s4 są takie same - dobrze myślę? :eusathink:

Tak są te same

:hi:

To jeszcze jedno pytanie. Oryginalna głowica kulista, aluminiowa o kodzie 8E0 800495A. Mam taką do sprzedania, aktualnie wypięta, ale zauważyłem że nie jestem w stanie kluczykiem lub kręcąc za rączkę wymusić wysunięcia się bolca, właściwie nic nie dam rady zrobić. Leżał w bagażniku od kiedy kupiłem auto, teraz postanowiłem sprzedać. No i nie chciałbym komuś bubla opchać. Nigdy tego nie używałem. Jak się upewnić że to jest sprawne? Bo zgłupiałem już :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z octavią 2001 1.9 i czujnikiem 1jo906283c, czy ma ktoś schemat podłączenia wezyków, ??


to prawdopodobnie n239 i widzę, że jeden z wężyków nie jest nigdzie podpięty, czy to normalne?


ok, już mam, ale naprawde nie kumam tego trójnika od serwa z 1mm prześciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze ktos wie... czy do rejestracji auta spoza PL wystarczy mi potwierdzenie przelewu za akcyze, czy musi byc potwierdzenie w tym systemie online (zefir), ze UC zaksiegowal platnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze ktos wie... czy do rejestracji auta spoza PL wystarczy mi potwierdzenie przelewu za akcyze, czy musi byc potwierdzenie w tym systemie online (zefir), ze UC zaksiegowal platnosc?

ja dawałem potwierdzenie przelewu i potwierdzenie z zefira. z zefira po tygodniu miałem potwierdzenie (a było to zaraz na początku jak go wprowadzali i były z nim problemy). u Ciebie pewnie będzie szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie chcę zamówić końcówki wydechu ultera 90mm ale nie wiem o jakiej średnicy powinna być końcówka montażowa do wydechu z 1.8T 45mm czy 50mm? Podpowie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45mm. Ja zamówiełem 50mm i były za duże ale dotoczyłem tulejki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45mm. Ja zamówiełem 50mm i były za duże ale dotoczyłem tulejki :decayed:

Na 100%?:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co możecie powiedzieć o tym aucie? Obecnie wpadło mi w oko A4 B6 1.8t. Obecnie jeżdzę autkiem 1.4 75KM. Zastanawiam się, czy to nie za duży przeskok mocy, nie jestem jakimś narwańcem i raczej pokonuję małe odległości, rocznie max 10tyś km. Czy jest sens kupowania takiego auta do miasta? I jak z gazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...