Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was wie gdzie w zwykłych lampach są odpowietrzniki? Macie jakieś foto? Bo po przeróbce u qwertego moje lampy zaczęły parować i to całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany promocja na blaszki ozdobne do hebli 320/345mm

100zl.kpl +kw

06530ce5718e27c79bfc9d03cfceafc6.jpg

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany promocja na blaszki ozdobne do hebli 320/345mm

100zl.kpl +kw

06530ce5718e27c79bfc9d03cfceafc6.jpg

Tapnięte z SGS5

Poszla wiadomosc do Ciebie [emoji6]

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany promocja na blaszki ozdobne do hebli 320/345mm

100zl.kpl +kw

06530ce5718e27c79bfc9d03cfceafc6.jpg

Tapnięte z SGS5

Poszla wiadomosc do Ciebie [emoji6]

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Nic nie dostałem od Ciebie? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem czujnik ciśnienia doładowania na nowy , bo stary padł całkiem. Mam wrażenie, że lepiej się zbiera niż gdy miałem stary jeszcze sprawny, możliwe?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie malowal ktos srodki lamp w czarnym polysku? Wszystkie jakie widzialem to tylko w macie, a ciekawi mnie jakby ramki dac w polysk?!

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje już mam rozebrane i chrom usunięty rozpuszczalnikiem i będę malował w półmat. Jak chcesz w połysk to trzeba dać dobry podkład do plastiku i powinno być git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawi mnie efekt koncowy po zlozeniu lampy u jak to pozniej wyglada na aucie !? Z czego masz farbe ? Bez podkladu jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ludziska! brakuje zgłoszeń do kalendarza klubowego na listopad.. w chwili obecnej nie ma wymaganego minimum.. więc kalendarz może się opóźnić i nie będzie ich na czas.. może znajdzie się chętny do wysłania zgłoszenia? przypominam: wysyłamy maila na [email protected] w treści wpisując swój forumowy nick. zapraszam i jednocześnie proszę o zgłoszenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego fotoszopa który ogarnie mój bolid [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się zapytam bo nie dostałem odpowiedzi.. gwint kw v1 szeroka sprężyna tył podejdzie do quattro?? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoJ@K wg mnie w połysku będzie lepiej zwłaszcza na czarnym aucie, dla porównania weź lampy z golfa Paviarottiego ;) całe auto Ci się będzie błyszczeć a lampy w środku będą "wyblakłe" matowe. Będę malował z podkładem, farby żadne specjalne, w golfie się trzyma rok ;)

Jędrzej ile za ten kalendarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powien Ci ze w golfie ni sie akurat bardziej podobaly te moje matowe co mialem w xenie. U Paviarottiego na fotkach wygladaly fajnie w polysku, ale jak zobaczylem na zywo to jednak wolalem te swoje w macie i dlatego teraz dylemat, jakby psiknac te lampy !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko w mat ramki lamp zresztą zobacz sobie nowe vw czy skody również nie ma tam połysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid a ty dawałeś jakiś podkład czy miałeś farbę do plastiku? Czym usuwałeś chrom? Przy tych wypustkach go usunąć to jakaś masakra... a ja zamiast mieć koniec to jeszcze raz muszę szlifować bo takie coś się zrobiło, pytanie dlaczego?!?! trochę wkurzyłem delikatnie mówiąc, w tych pęknieciach plastik się świeci a reszta jest matowa
d5e3bb6165b22c32med.jpg

Wg mnie najlepszy efekt daje półmat bo wygląda jak plastik z nałożonym dressingiem :D a nie taki suchy matowy, oem+ to w końcu delikatne poprawianie fabryki a nie sztywne trzymanie się :P

Edytowane przez bjoern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja wziąłem tylko papier 400 wodny i nim (od razu mówie idealnie to nie było usunięte miejscami tyle przematowione) później odtłuściłem i zwykły spray czarny mat z Hesa bodajże siadło idealnie nic nigdzie nie odchodzi a nie nie pęka co najważniejsze, metoda ta już sprawdzona na lampach z golfa ! ;) Najprostszy sposób ale i najskuteczniejszy w moim uznaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to d*pa bo muszę zmatowić, żeby było równo :/ a tak łatwo nie idzie. Heh to z moich doświadczeń, na chromie nigdy się farba nie trzymała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę was o pilną pomoc. Mam problem z wentylatorem klimatyzacji chodzi o to że wentylator klimy załącza się po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki jak również po zamknięciu auta z pilota i pracuje cały czas. Po przekręceniu zapłonu wentylator wyłącza się.

Dodam że wentylator klimy chodzi na maksymalnych obrotach.

Byłem także u mechanika/elektyka on wymienił mi sterownik wentylatora klimy na inny używany oraz sprawdził czujnik temperatury zewnętrznej ale jedno jak i drugie nie pomogło :kwasny:

Po podłączeniu komputera do auta wyskoczyły 3 błędy od układu klimy po czym mechanik stwierdził że do wymiany jest cały panel klimatronika na inny i pytał czy klimatronik jest fabryczny w moim aucie przyznałem że tak ale nie wiem czy ma to coś wspólnego z załączaniem wentylatora na postoju.

Jeśli ktoś coś wie na temat opisanej usterki to proszę o jakieś wskazówki.

Edytowane przez radio22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...