Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Michał A4 , mogę się mylić ale ja mam teraz a 6 c6 fotele full elektryka wcześniej sporty manualne tu i tu miałem schowki a pytając gdzie nie podejdę to w fotelach tylko z pamięcią!

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Panowie, potrzebuję pilnie kogoś z opolskiego z kabelkiem co ogarnie licznik z b7 bez żadnego problemu. Ktoś coś?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Z kablem problemu nie ma ale co dalej .....hmmmmmmm

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Schowki pod pełną elektrykę są szersze z tego co się orientuję.wizualnie może być trudno rozróżnić,porostu dopytaj sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Pamowie potrzebuję 1szt felgi 18" "łopaty" o nr. 8E0 601 025 AK

Felga musi być w bdb stanie i w ori lakierze. Znajomy przeszlifował swoją i nie chce malować, woli kupić używkę.

Jakby ktoś coś, to proszę o PW.

Miłego....:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jak nie wyjme z kluczyka B7 pastylki, a wloze do srodka swoja, to czy beda sie jakos "gryzly" czy odpale normalnie i normalnie bedzie sluzylo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jak nie wyjme z kluczyka B7 pastylki, a wloze do srodka swoja, to czy beda sie jakos "gryzly" czy odpale normalnie i normalnie bedzie sluzylo ??

Smialo, normalnie odpalisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w b6 lewe nadkole wychodziło plastikowe czy tak tak jak reszta z jakimś wygłuszeniem jakby szmacianym? Bo myślałem że mam wsadzony zamiennik i chciałem kupić ori ale wszędzie są tylko zwykłe plastikowe, ew może ktoś ma numer ori tak żeby kupić z tym wygłuszeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Montuje u siebie grzana kierownice. Moduł R zamontowany taśma 14 pin z B7. Kierownica zamontowana. Moduł zaadaptować. Tempomat i multi działa. A kierownica nie grzeje. Kodowanie grzanej kierownicy tez było.

Sprawfzalismy z kolega i z taśmy wychodzi napięcie 12 V. Kierownica raczej też ok bo przejście jest.

I teraz jak tylko podłącze kierownice to napięcie na taśmie spada do 0.

Próbowaliśmy podłączyć wkład grzany pod taśmę. I gdy tylko kolega dotykał przewodami do pinow w wkładzie to napięcie z 12 V spada do 0ee042d2fa067f531a74fa8fafa1af67f.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w b6 lewe nadkole wychodziło plastikowe czy tak tak jak reszta z jakimś wygłuszeniem jakby szmacianym? Bo myślałem że mam wsadzony zamiennik i chciałem kupić ori ale wszędzie są tylko zwykłe plastikowe, ew może ktoś ma numer ori tak żeby kupić z tym wygłuszeniem?

Przednie byly szmaciane jak i z tworzywa. Ja miałem wlasnie z tworzywa i zmienialem na szmaciane, kupowałem nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie intercoler o wymiarach 550x140x65 wystarczy do 1.9TDI, turbo BRD i programu w okolicach 200KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styyyknie. :)

Pany lusterka zewn/stelaże z A6 C6 pasują do naszych parchów w całości, czy tylko Szkła i podświetlane blendy z nich przełoże do siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 tylko plastik, b7 szmata

Nadkola? A w życiu. B6 miała szmaty pi razy drzwi w 03-04rok. 04 rok miały praktycznie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 tylko plastik, b7 szmata

Nadkola? A w życiu. B6 miała szmaty pi razy drzwi w 03-04rok. 04 rok miały praktycznie wszystkie.

02r też ma szmatę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Ma ktoś u siebie w sedanie automatyczną klapę? Jak rozwiązaliście sprawę wyhamowywania klapy przy końcu jej otwierania?

Chodzi mi o taki efekt jak na tym filmiku :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...