Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoń do Bartka z KingSoft ma turbiny po regeneracji, śmigające jak nowe :)http://www.bartpol-hamownia.pl/8/menu/kontakt/kontakt.html

Ok dzieki kolego szanowny w Poniedzialek bede dzwonil i cos kombinowal bo szkoda zeby turbo sie rozpadlo podczas jazdy i narobilo wiecej syfu. Najgorsze to jest to , ze turbine , ktora kupilem i zalozylem miala byc prawie nowa z malym przebiegiem a nigdy jej nie katowalem bo mam problemy z pompowtryskami i mimo wiekszej mocy od tego co bylo w serii to narazie jezdze spokojnie a turbo z miesiaca na miesiac coraz wiecej oliwy rzyga w uklad dolotowy :wallbash:

W poniedziałek nie, bo jest święto :wink:

A kurcze widzisz kolego nie wiedzialem bo Ja w UK a o tym w Polsce nawet nie pamietalem :kox: dzieki serdeczne za podpowiedz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie je...bła mi nowa zimowka tzn. zalatwiła ja sruba rozciety bok...czy nowa z 2007r moze byc ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie je...bła mi nowa zimowka tzn. zalatwiła ja sruba rozciety bok...czy nowa z 2007r moze byc ????

Jak była odpowiednio przechowywana to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ogólnie pewnie mogłaby być ale ta opona ma już 6 lat guma szybko traci swoje właściwości...no ale od biedy wrzucaj:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ogólnie pewnie mogłaby być ale ta opona ma już 6 lat guma szybko traci swoje właściwości...no ale od biedy wrzucaj:decayed:

jedna nowa 750zł a tą z 2007 roku moge miec za 350 warto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ogólnie pewnie mogłaby być ale ta opona ma już 6 lat guma szybko traci swoje właściwości...no ale od biedy wrzucaj:decayed:

jedna nowa 750zł a tą z 2007 roku moge miec za 350 warto??

400zl roznicy niby duzo ale tu chodzi wkoncu o Twoje bezpieczenstwo tak wiec to musisz sam przemyslec czy warto ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ogólnie pewnie mogłaby być ale ta opona ma już 6 lat guma szybko traci swoje właściwości...no ale od biedy wrzucaj:decayed:

jedna nowa 750zł a tą z 2007 roku moge miec za 350 warto??

Jak dobrze składowana i guma jest jeszcze miękka to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szanowni koledzy teraz ja potrzebuje Waszej pomocy a mianowicie mogl by ktos podrzucic linka jakiegos lub jakas nazwe , adres dobrego warsztatu w Polsce , ktory zajmuje sie regeneracja turbosprezarek do naszych b6-tek miedzy innym ?

Warsztatu gdzie mozna zwrocic swoja uszkodzona turbine i w dobrej kasie zakupic od nich ju zregenerowana z jakas gwarancja itp. Bardzo prosze bo juz mnie .uj szczela z ta cieknaca turbina , rzekomo prawie jak nowa z przebiegiem 15 tys. km miala byc a wali olejem w uklad :kwasny: , moja stara ori turbina w lepszym byla stanie jak ja zmienialem od tej niby nowej , szlak by to trafil :facepalm:

Prosze o wszelkie info i z gory dziekuje.

:hi:

Ja bym chyba kupił używkę z małym przebiegiem niż regenerowane turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mi robili vt i tak nie wiem właśnie :kwasny:

2fd665150c06f986.jpg

gvgvgth.jpg

bygtyh.jpg

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

I jeszcze takie vt

534daabe5ec49484.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSy ładniejsze :wink: ale w 19 calach

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko 18 wchodzi w gre bo mam opony kupione nowki wiec nie bede kupował zaś. a takie?

3833084505_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szanowni koledzy teraz ja potrzebuje Waszej pomocy a mianowicie mogl by ktos podrzucic linka jakiegos lub jakas nazwe , adres dobrego warsztatu w Polsce , ktory zajmuje sie regeneracja turbosprezarek do naszych b6-tek miedzy innym ?

Warsztatu gdzie mozna zwrocic swoja uszkodzona turbine i w dobrej kasie zakupic od nich ju zregenerowana z jakas gwarancja itp. Bardzo prosze bo juz mnie .uj szczela z ta cieknaca turbina , rzekomo prawie jak nowa z przebiegiem 15 tys. km miala byc a wali olejem w uklad :kwasny: , moja stara ori turbina w lepszym byla stanie jak ja zmienialem od tej niby nowej , szlak by to trafil :facepalm:

Prosze o wszelkie info i z gory dziekuje.

:hi:

masz dobry pretekst wrzucić większą turbawkę :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko 18 wchodzi w gre bo mam opony kupione nowki wiec nie bede kupował zaś. a takie?

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/38/33/08/45/3833084505_1

:thumbdown::thumbdown::thumbdown: ciężko jakieś fajne koło w 18 calach ogarnąć :kwasny:

mój kolor?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a dopiero co niedawno 18 to było coś :grin:

Jeszcze o tych myślałem. Szukam czegoś oem wiec też to trochę utrudnia wybór.

esar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a dopiero co niedawno 18 to było coś :grin:

Jeszcze o tych myślałem. Szukam czegoś oem wiec też to trochę utrudnia wybór.

http://img163.imageshack.us/img163/686/esar.jpg

a może chciałbyś Flaty z A8D3? 5 sztuk by się znalazło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...