Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze, ze w takich samych warunkach 2.7TT palilo mi w miescie 12,5-14, na baku srednio 320-360km, wiec jak 2.5TDI robilem 450km to chyba nie jest tak zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

no ale panowie dźwięk i kultura pracy 2,5 tdi bije na głowe 1,9 niestety :confused4: a spalanie :decayed: jeśli ktoś się decyduje na silnik powyżej 2l to chyba zdeaje sobie sprawe że o 5l może zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślę, że to właśnie wielkość miasta i ilość samochodów ma tutaj kluczowe znaczenie. Byłem w Warszawie nie tak dawno i Waszych korków z naszymi nie da się porównać w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pali po miescie 10-11 l przy mieszanej jezdzie to jest troche spokojnej jazdy troche scigania

hmm a trasa no mi wychodzi 9l ale przy jezdzie caly czas na full czesto gesto ponad 200 takze uwazam ze i tak niezly wynik

a spalanie 9 litrów w miescie u mnei nieosciagalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile chodzą poduszki do kiery z b7- chodzi o 3 ramienną?? [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 17:01_________________________________________________i ile mozna cenić moja kierę- 3ramienna skóra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poducha około 400zł może i więcej truj ramienna b6 około 450zł jak ładna[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 19:56_________________________________________________Ja mam do sprzedania mf truj ramienna od b7 pikowana bez poduchy ładna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin musisz liczyć 500-600zł za air z B7 czy C6 nie widziałem za 400zł :przebiegly:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 20:04_________________________________________________http://allegro.pl/poduszka-audi-a4-b7-airbag-kierowcy-trojramienna-i1841615592.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ku..wa kupię sobie chyba w końcu od Witka ta eskę nie będę musiałsię pier.. z kierownicami i pierdołami :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyrwałem cały komplet od b7 czyli kiera mf 3- ramienna pikowana ,poducha,taśma za 650zł z przesyłą, a gratis dostałem manetki z modułem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mega tanio ja za sama kiere chce 350

w zasadzie w tej cenie to same poduchy chodzą dlatego zadzwoniłem do gościa żeby się upewnić i właśnie w gratisie dorzucił moduł z manetkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poducha około 400zł może i więcej truj ramienna b6 około 450zł jak ładna[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 19:56_________________________________________________Ja mam do sprzedania mf truj ramienna od b7 pikowana bez poduchy ładna

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal się z tel. Pisze nie zauważyłem :polew:

hm, jakbys pisal z telefonu, to bylaby ikonka mobile przy poscie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...