Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

tłoki , wszystkie mają małe pęknięcia

a niby dół wieczny...
Dobrze mówisz - niby....

Mnie się wydaje ze powyżej 2000r wszystkie auta są robione taj ze muszą się zepsuć. A te kurcze stare fury z lat 80 - 90 to może Blacha juz nie ta ale silnik i wszystko zdrowe. Mówię o zadbanych egzemplarzach a nie trupach i wolach roboczych. niejednokrotnie mają nalatane ponad milion km i trzymają się dobrze a teraz? Kurde auto nowe nowe z salonu wuja kupił Leona 2 2010r. 16 tys przejechane problemy z turbo. 20 tys wymiana rozrządu który jest ponoć wieczny bo jest łańcuch. Uciagnol się i dzwonił...

Tragedia Poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma złotego środka dla diesela. Jeden przy 200k wywali kopyta, a inny przy 800k.

Jest jedna zasada....jak się dba, tak się ma. A nasze auta są z którejś już ręki i nie można cudów oczekiwać. Jak ktoś przez ostatnie pięć lat nie brał do bani podstaw ochrony silnika.....bo przecież go sprzeda za kilka lat, to nowy właściciel może mieć problem. A że Polak z natury oszczędny, nie pisząc chciwy,to efekt końcowy można przewidzieć.

A z drugiej strony PD to nie SDI.....

Z innej beczki. Czy klamka zew. tylna lewa podejdzie zamiennie do drzwi kierowcy? Muszę zlikwidowac zamek, bo ktoś z łamakiem w nocy podszedł i zerwał zamek, także jest bezużyteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Czy klamka zew. tylna lewa podejdzie zamiennie do drzwi kierowcy? Muszę zlikwidowac zamek, bo ktoś z łamakiem w nocy podszedł i zerwał zamek, także jest bezużyteczny

Tak podejdzie, sam przechodziłem przez ten temat. Ale ostrzegam zabawy z tym jest od groma, bo żeby dostać się do klamki od wewnątrz to wymaga nie lada wyczynów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a co w momencie, gdy nam padnie aku ? Jak dostac sie do srodka, jesli w bagaju tez nie mamy zamka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a co w momencie, gdy nam padnie aku ? Jak dostac sie do srodka, jesli w bagaju tez nie mamy zamka ?

Wtedy masz kape :) Ja mam zamek w tylnej klapie i tamtędy w razie czego będę wchodził,jeszcze mi się nie zdążyło skorzystać

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi parę razy zdarzyło się że pilot odmówił posłuszeństwa,więc bez zamka w klapie lepiej nie zaślepiać klamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek w klapie mam. Tylko zayebany na amen. Muszę go rozruszać najpierw. Z drugiej strony, jeśli zamek mam już rozyebany i nie idzie otworzyć nim auta to bez sensu chyba bawić się w wymiane klamki, skoro jest z tym masę zabawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek w klapie mam. Tylko zayebany na amen. Muszę go rozruszać najpierw. Z drugiej strony, jeśli zamek mam już rozyebany i nie idzie otworzyć nim auta to bez sensu chyba bawić się w wymiane klamki, skoro jest z tym masę zabawy....

Oni zamek wyrywają, wiec trzeba się go pozbyć.

W razie awarii wybić szybę trzeba.

Na szrotach/allegro koszt z dobrym rocznikiem to 30-40zł. Lub mieć alarm z odblokowywaniem na osobnym pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że mi chciał ktoś wejść do auta, skoro zamek mam rozwalony, a kilka dni temu z ciekawości sprawdzałem, czy składanie lusterek działa z zamka, więc był sprawny.

Tak jak piszesz, lepiej poświęcić 50, czy nawet 100 zł na szybę, niżeli szukać bebechów z auta, bądź całego auta.

Najśmieszniejsze jest to, że kończy mi się AC i nie przedłużą mi już, miałem olać i nie szukać w innych firmach, ale obecna sytuacja dała mi do myślenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje na szybko nr oringu tego co jest na czujniku temperatury, lub jego wymiary - pomoze ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany naddał mi sie akumulator centra futura 90ah. Oddam po kosztach tylko nie wyślę go :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mam mały problem. podchodze teraz do auta i nie otworzył sie z pilota, to wsadziłem kluczyk i otworzyłem ale tylko drzwi kierowcy czyli centralny nie zadziałał, wsadziłem kluczyk w stacyjke i nic zegar wyzerowany czyli nie ma prądu prawda ? Zdarzyło mi się to drugi raz za pierwszym razem wymieniłem aku bo myślałem że padnięty, ale teraz nie wiem co to może być. Zaczeło się to dziać po dołożeniu RNS-e i bose po tym jest też problem z szumieniem w głośnikach czy to moze być powód ze rozładowało aku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się połączyć z rns za pomocą vcds, vaga?

zamknij się w aucie i słuchaj jak długo będzie szum. u mnie po 1min (chyba) już jest cisza, czyli rns przechodzi w stan uśpienia(wszystkie cany w aucie wygasają po 10min), jak jest dłużej to wiesz co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najśmieszniejsze jest to, że kończy mi się AC i nie przedłużą mi już,
a niby dlaczego? jak masz to ciągnij tylko już nie masz jak zmienić ubezpieczyciela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mam mały problem. podchodze teraz do auta i nie otworzył sie z pilota, to wsadziłem kluczyk i otworzyłem ale tylko drzwi kierowcy czyli centralny nie zadziałał, wsadziłem kluczyk w stacyjke i nic zegar wyzerowany czyli nie ma prądu prawda ? Zdarzyło mi się to drugi raz za pierwszym razem wymieniłem aku bo myślałem że padnięty, ale teraz nie wiem co to może być. Zaczeło się to dziać po dołożeniu RNS-e i bose po tym jest też problem z szumieniem w głośnikach czy to moze być powód ze rozładowało aku ?

Chyba najłatwiej sprawdzić pobór prądu na aku, najpierw z, a później bez RNS, oczywiście na uśpionym samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że kończy mi się AC i nie przedłużą mi już,

a niby dlaczego? jak masz to ciągnij tylko już nie masz jak zmienić ubezpieczyciela

Auto mam rocznik 01 i już dwa razy zmieniałem ubezpieczyciela, i AC mam cały czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje na szybko nr oringu tego co jest na czujniku temperatury, lub jego wymiary - pomoze ktos ?

oring N 903 168 02

pare zetek w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłoki , wszystkie mają małe pęknięcia

a niby dół wieczny...
Powoli do przodu z remontem[emoji2]

2d4432e5af741574732dd7cf16a735e7.jpg

ce6703d97b3131667d5740e312d0f836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...