Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

I co Panowie, ktoś jakiś kontakt z Gwertym złapał? Wiadomo co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pisalem do kasjana który podobno mieszka nie daleko Gwerty żeby dał znać co tam znim ale nie odpisał. Wchodzi na forum ale nie odpowiada na Pw.

Troche dziwna się robie sytuacja ze wysyła lampy jak ktoś się upomni na forum a reszta nie wie co się dzieje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, siedze pół dnia i rozkminiam, jaka oponke polożyc na tę felge 1_2.jpg?itok=POWjoNoH ET28 17' do zawieszenia standardowego 1BA , tak żeby nie wyglądało przypałowo ? 225/50r17 bedzię grało ?

Dawaj 205/50....dobrze wygląda , jest komfortowa i ekonomiczna. Po co zamulać auto jakimiś szlorami szerokimi, to nie tir :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dawaj 205/50....dobrze wygląda , jest komfortowa i ekonomiczna. Po co zamulać auto jakimiś szlorami szerokimi, to nie tir
Grześ nie znasz się to nie homologowaney rozmiar :facepalm:

:grin::grin::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylby ktos zainteresowany zestawami do montazu uchylnej tylnej kanapy - mialbym kilka kompletow - wsio oryginal

Mam takze komplet zawiasow klapy bagaznika do sedana pod automat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: ale można kupić homologowane nalepky i walnąć na taka oponę i wtedy jest już zahomologowana :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do kasjana który podobno mieszka nie daleko Gwerty żeby dał znać co tam znim ale nie odpisał. Wchodzi na forum ale nie odpowiada na Pw.

Troche dziwna się robie sytuacja ze wysyła lampy jak ktoś się upomni na forum a reszta nie wie co się dzieje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

No szkoda bo chciałem u niego ogarnąć lampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zawieche 1bv . Na tyle jest 1.5 cm różnicy między prawą a lewą stroną. Kupować sprężyny na tył w ASO czy są jakieś takie same zamienniki? Amorki tez chciałbym przy okazji zmienić. Też aso? Czy bez sensu i za drogo w porównaniu do jakichś innych zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do kasjana który podobno mieszka nie daleko Gwerty żeby dał znać co tam znim ale nie odpisał. Wchodzi na forum ale nie odpowiada na Pw.

Troche dziwna się robie sytuacja ze wysyła lampy jak ktoś się upomni na forum a reszta nie wie co się dzieje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

No szkoda bo chciałem u niego ogarnąć lampy

Jak na tą chwilę kontaktu znim brak. Troche się niepokoje bo juz trochę czekam na swoje lampy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka sprawa, włącznik świateł na auto, na zewnątrz ciemno, wyłączam silnik, kluczyk zostaje w stacyjce i cały czas świecą pozycje do momentu wyciągnięcia kluczyka. Tak powinno to wyglądac?

I jeszcze jedno, te kropeczki we włączniku drl/clh powinny świecic?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucho.77- masz piwko na mazurach :)

Trzymam za slowo :D bo najprawdopodobniej wakacje w tym roku na Mazurach :)

Różnica w wysokości jest przez dobieranie sprężyn pod silnik, w eibachu konsultanci tak podchodzą do tematu :facepalm:

Moje tak sieszi

Przód 20160528_174122.jpg

Tył 20160528_174231.jpg

Paliwa było 3/4 baku, a springi są u mnie z 1,9 bo z 2,5 byłoby jak u ciebie :)

I jeszcze jedno, te kropeczki we włączniku drl/clh powinny świecic?

Pozdr

Na galkach kropki nie świecą,we włączniku świecą napisy i odpowiednio 0/1 zależy jak masz ustawione :wink:

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jedzie ktos w przyszlym tygodniu w niedziele w okolice Torunia/Włocławka i dało by się z nim zabrac w jedną stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka sprawa, włącznik świateł na auto, na zewnątrz ciemno, wyłączam silnik, kluczyk zostaje w stacyjce i cały czas świecą pozycje do momentu wyciągnięcia kluczyka. Tak powinno to wyglądac?

I jeszcze jedno, te kropeczki we włączniku drl/clh powinny świecic?

Pozdr

świecą do wyciągnięcia kluczyka - masz prawidłowo :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie masz przekodowanego erenesa na full blutka :wink: trzecia cyfra od końca daj na 7 i będzie :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie, sprawdzałem i mam 7 na trzecim miejscu od końca.. :/

a sprawdź jeszcze kodowanie samego blutka i kierownicy, choć powinno już ruszyć... jakiego blutka w ogóle masz, jaka literka?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

8P0 862 335 D

jak wszedłem w kodowanie bluetooth i chciałem zmienić trzecią pozycję z 0 na 1 to wyje, że polecenie poza zakresem

ten blutek nie obsługuje książki...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to lipa :/ mimo wszystko dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

017544/P116 Mieszanka za uboga. Przepływomierz nowy,sonda przed katem nowa,gaz po regulacji,szczelność w miarę moich możliwości sprawdziłem. Od pewnego czasu co 70-100 km wyskakuje błąd. Co robić, gdzie szukać. Pierwszy benzyniak i mam go dość. Proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

017544/P116 Mieszanka za uboga. Przepływomierz nowy,sonda przed katem nowa,gaz po regulacji,szczelność w miarę moich możliwości sprawdziłem. Od pewnego czasu co 70-100 km wyskakuje błąd. Co robić, gdzie szukać. Pierwszy benzyniak i mam go dość. Proszę o jakieś wskazówki.

Wywal gaz będzie pewnie spokój

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rada :D

Wywal swoje 19" :P

Robileś logi?

Jaki masz odczyt z kanalu 032? Jakie masz w % wartości korekt?

Błąd który masz to :

17544/P1136/004406 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean

Possible Solutions
Check Mass Air Flow (MAF) Sensor
Check Fuel Pressure Regulator
Check Fuel Pump
Check Intake/Exhaust System for Leaks
Check Secondary Air Injection for Leaks
Check Vacuum Lines for Leaks
Special Notes
Fuel Trim Info
When this fault is stored and external vacuum leaks are not found, less obvious problems may be present:
Check Evaporative Emission (EVAP) Canister Purge Regulator Valve (N80)
Check Brake Booster and Hoses
Check Electric Vacuum Pump ( If Applicable )
Check Crankcase Ventilation System for faulty components. When the PCV or Crankcase Ventilation System is faulty, vacuum is typically present under the oil cap and misfire faults are common.
Category: Fault Codes

Szczelność nie może być sprawdzona byle jak tylko porządnie. Podpiąc kompresor w miejsce przyplywomierza i napompować 1 bar. Odkręć korek wlewu oleju i powrot z odmy to tipa odepnij i tip zaslep.

Mierzyles cisnienie paliwa? Moze pompa juz nie ogarnia i dlatego tak sie dzieje.

Wężyki podcisnienia masz szczelne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wampir,zacznę od tego co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...