Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

chyba musze zrobic sie bardziej medialny i foty wsadzic ..:) moze akurat sie spodoba ;) z tym ze jeszcze wewnatrz oprocz oswietlenia led nic nie robilem bo prawie wszystko w serii bylo , ale jak wymienie glowniki na bose i zrobie lusterko fotochrom to juz spelnie warunki przerobek wewnatrz?:)
Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile można w środku wymodzić:wink: ja też praktycznie miałem wszystko w serii i dużo już porobiłem a jeszcze wiele do zrobienia:decayed:
miałeś w seri wszystko :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja wiem ze duzo i pewnie na czesci kasa by sie znalazla ale az taki kozak w tym wszystkim nie jestem zeby sam to ogarniac ... kupilem sobie caly zestaw bose wlacznie z dluugo poszukiwanym glosniczkiem centralnym w deske z przodu .. kable wtyczki wzmak glosniki .. i lezy od wielu miesiecy... mechanik nie chce tego zrobic bo mowi ze na caly dzien musialby zamknac warsztat .. a ja sam wiem ze poradze sobie z tym zeby np deske rozebrac.. moze na jakims zlocie znajde kogos kto bedzie umial to ogarnac albo chociaz pomorze to wtedy zaczne jeszcze wiecej modzic w srodku...cv wysle jak foteczki juz zrobie ladne.. jeszcze kilka poprawek plasdipem (bo kolor odchodzi;) ) i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci to mają dobrze, sprzęt jest i tylko czeka na zamontowanie a mi ledwo na paliwo wystarcza :grin:

Swój Człowiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to idzie też w drugą stronę, od lata jeżdżę z wywaloną poduszką silnika i łożyskiem w lewym kole do wymiany :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paliwem może przesadziłem, ale poduszka i łożysko to z 6 stów bym musiał wywalić aa i jeszcze termostat kolejne 400...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paliwem może przesadziłem, ale poduszka i łożysko to z 6 stów bym musiał wywalić aa i jeszcze termostat kolejne 400...

Nie chce się wymądrzać, ale to nie wiedziałes jak kupowales auto ile kosztuje jego eksploatacja ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z paliwem może przesadziłem, ale poduszka i łożysko to z 6 stów bym musiał wywalić aa i jeszcze termostat kolejne 400...
No masz rację ale ja ostatnio robiłem dwumas, sprzęgło i olej i 2,700 poszło:facepalm: ale jak się jeździ Audi to niestety trzeba dbać i becalować:facepalm::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koszta są all time u mnie co mam coś wyrezać to,się coś zesra i klops :-)

Ostatnio jak do Dominika jechałem jebneła przetwornica i mechanizm opuszczania szyby. I tak cały czas :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koszta są all time u mnie co mam coś wyrezać to,się coś zesra i klops :-)

Ostatnio jak do Dominile jechałem jebneła przetwornica i mechanizm opuszczania szyby. I tak cały czas :doh:

I już Marcin masz na kogo zwalić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koszta są all time u mnie co mam coś wyrezać to,się coś zesra i klops :-)

Ostatnio jak do Dominile jechałem jebneła przetwornica i mechanizm opuszczania szyby. I tak cały czas :doh:

I już Marcin masz na kogo zwalić :kox:

NO no nie szalej:bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koszta są all time u mnie co mam coś wyrezać to,się coś zesra i klops :-)

Ostatnio jak do Dominile jechałem jebneła przetwornica i mechanizm opuszczania szyby. I tak cały czas :doh:

I już Marcin masz na kogo zwalić :kox:

NO no nie szalej:bicz:

To u Nas jest tak z Bienkiem jak zbliży się do auta albo siądzie to na bank coś się spier....:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz czuć się pociągnięty za członka. hahahaha

Co Ty piszesz:decayed:

No uwaga uwaga:decayed: kto chętny na dymione migacze do B6?:kox:

yle ?

o widze ze Domin79 wskoczyl do grona b6 division :thumbup1: gratulazionen

35ł komplet:kwasny: Trochę drogo ale nigdzie tego nie ma:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...