Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A to taki fajans, że tego B7 nie zamontuje do B6? Po prostu nie podłącze/nie będzie działać/inny chwyt/bo nie i *uj :decayed:?

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Oj Jozek...

486039_470572959670830_837496500_n.jpg:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo masz wyżej :naughty: a tak serio to za dużo nie szukałem :wink: zbieram chyba na rns-e ale ledowe, ostatnio się bawilem małym kompem ledowym, jaka przepaść w ekranie do zwykłego :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak dobra dziara :naughty::naughty::naughty:

popieram :kox:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

władi widzisz jak się uczę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak to odróżnić i dlaczego z B7 jest beee z B6 gites? :decayed:
Kamilu drogi przede wszystkim chodzi o mocowanie i to jest główny problem bo B6 ma małe mocowanie i jest tylko pod czujnik zmierzchu a B7 ma mocowanie większe ponieważ dochodzi jeszcze czujnik deszczu i B7 nie podejdzie do mocowania na szybie z B6:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak to odróżnić i dlaczego z B7 jest beee z B6 gites? :decayed:
Kamilu drogi przede wszystkim chodzi o mocowanie i to jest główny problem bo B6 ma małe mocowanie i jest tylko pod czujnik zmierzchu a B7 ma mocowanie większe ponieważ dochodzi jeszcze czujnik deszczu i B7 nie podejdzie do mocowania na szybie z B6:naughty:

E tam, od razu szybę się wymieni na podgrzewaną to i lustro z B7 podejdzie :decayed:

Haaa gdybym wcześniej to wiedział to bym nie kazał przyklejać tego metalowego haka na szybę jak mi wymieniali :facepalm:

Dorobiłoby się z B7 i :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak to odróżnić i dlaczego z B7 jest beee z B6 gites? :decayed:
Kamilu drogi przede wszystkim chodzi o mocowanie i to jest główny problem bo B6 ma małe mocowanie i jest tylko pod czujnik zmierzchu a B7 ma mocowanie większe ponieważ dochodzi jeszcze czujnik deszczu i B7 nie podejdzie do mocowania na szybie z B6:naughty:

E tam, od razu szybę się wymieni na podgrzewaną to i lustro z B7 podejdzie :decayed:

Pewnie czemu nie ale żeby zrobić swapa na czujnik deszczu to trochę kabelkologi i wymiany jest ale wiara czyni cuda:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czujnik deszczu chyba szkoda zachodu co ? chociaż jestem w szoku że b6 nie miało takiej opcji, moj kumpel w golfie 4 ma :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego MCE N z B7 chyba trzeba żeby czujnik deszczu odpalić?

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

Kierwa, do B6 takie rarytasy niby a do B7 grosze kosztują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czujnik deszczu chyba szkoda zachodu co ? chociaż jestem w szoku że b6 nie miało takiej opcji, moj kumpel w golfie 4 ma :facepalm:
No ogólnie jest trochę rezania bo trzeba dodatkowe wiązki ciągnąć do mce no i ogólnie przerabiania w chusteczkę:whistling: ale masz racje trochę lipa że w B6 tego nie uwzględnili:kwasny:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Do tego MCE N z B7 chyba trzeba żeby czujnik deszczu odpalić?

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

Kierwa, do B6 takie rarytasy niby a do B7 grosze kosztują :decayed:

No częściowo masz rację no i te ceny powalają:facepalm: do B7 to taka taniocha:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak korby z tyłu... No urwa samochód tej klasy, klima dwustrefowa, grzane d*py a korby z tyłu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b7 nie bylo grzanej szyby....

Jak macie mce w wersji high to za dużo rezania nie ma aby zalozyc mce od b7, poprzekladac parenascie kabelkow... w dziale warsztat jest tutorial KFX-a... jak jakos dalem rade... :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b7 nie bylo grzanej szyby....

Jak macie mce w wersji high to za dużo rezania nie ma aby zalozyc mce od b7, poprzekladac parenascie kabelkow... w dziale warsztat jest tutorial KFX-a... jak jakos dalem rade... :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Gorzej jak ma się wszystko najuboższe jakie tylko może być np. ja :decayed:

Jedynie RNS i grzene d*py ratuje ten samochód :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza bylo o tym myslec przy zakupie Audi a nie brac byle golasa z multi :D

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak ma się wszystko najuboższe jakie tylko może być np. ja :decayed:

Jedynie RNS i grzene d*py ratuje ten samochód :polew:

ja nawet tego nie miałem...

a jak chcesz wersje high to tylko szukasz kabelków od odpowiednich świateł i łączysz z MCE, parę godzin roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...