Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy musze wymienic swiece zarowe w Moim AWXie i teraz zastanawiam sie nad ori BEU oraz NGK. Czy ktos z Was moze zna ori numer swieczek BERU? bardzo prosze oraz swiece zarowe NGK to ktore sa prawidlowe do AWXa z 2001r Y-732J 12V czy moze Y-741U 11V ?????

Dziekuje.

:hi:

Te drugie są do Alfy:facepalm:

po 28zł mogę mieć te NGK a beru numerek:

GN018:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a do czego to?? :D

do sedana , uchwyty na siatki z zakupami. W avancie jest to rozwiazane inaczej

A w avancie jak jest?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

w Avancie był pakiet bagażnik - opaska na zakupy zintegrowana w prawym boczku, siatka na zakupy i uchwyty siatki w rolecie . Kończe teraz rezać ten pakiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego "Wandej" czyli NGK Y-732J 12V to te pasuja ? :wink: Co do drugiego numeru NGK to taki mi podano w sklepie i taki sam znalazlem na stronie internetowej NGK w wyszukiwarce swiec zarowych wedlug marki pojazdu tak wiec moze do Alfy tez pasuja :eusathink:

28zl to tanio ale Ja akurat w UK przebywam i ciezko mi sie z glabami dogadac jakie powinny byc do Mojego auta a nie ukrywam , ze rozchodzi sie o cene miedzy ori swieczkami i NGK.

Ori w ASO to 18 funtow + 20% VAT (103zl szt) a NGK 11 funtow z VATem (53zl szt) a ze na chwile obecna nie mam jak wykrecic swieczki , zeby sprawdzic jakie maja byc dlatego zapytuje Was klubowiczow bu w UK to nawet na ASO nie ma co liczyc :facepalm:

Dzieki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

103 zł za świece:facepalm: No ten pierwsze dokładnie Y-732J:good: Szkoda że OPEk za granice nie wysyła bo bym Ci podesłał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety takie ceny :doh: ale coz pracuje sie za Funty to i trzeba placic w Funtach :polew:

Dzieki wielkie kolego.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego to?? :D

do sedana , uchwyty na siatki z zakupami. W avancie jest to rozwiazane inaczej

A w avancie jak jest?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

w Avancie był pakiet bagażnik - opaska na zakupy zintegrowana w prawym boczku, siatka na zakupy i uchwyty siatki w rolecie . Kończe teraz rezać ten pakiet :)

A te uchwyty podejda pod zwykla rolete? Czy jakas specjalna ma byc? Daj namiary na te uchwyty jak mozesz...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin było ciężko i jeszcze nie słyszałem żeby laki tak kurwował ale dał radę, thx :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin było ciężko i jeszcze nie słyszałem żeby laki tak kurwował ale dał radę, thx :decayed:

jak nie pokutwisz to nie zrozumi , a tak pare kuwek i poszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Marcin graty :wink:

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

:banan::kox: to jest dopiero kawałek :shock3::slina::slina:

Dzięki Józek

ps kawałek :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego to?? :D

do sedana , uchwyty na siatki z zakupami. W avancie jest to rozwiazane inaczej

A w avancie jak jest?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

w Avancie był pakiet bagażnik - opaska na zakupy zintegrowana w prawym boczku, siatka na zakupy i uchwyty siatki w rolecie . Kończe teraz rezać ten pakiet :)

Wstaw fotki jak to wyglada po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zdemontować tylna półkę trzeba ściągnąć boczne elementy tapicerki. tzn wypiąć górną listwę przy szybie odkręcić śruby od bocznych tapicerek, odkręcić rączki nad drzwiami i wypiąc własnie te boczne osłony. są na zatrzask jak sie już odkręci kilka śrub

żeby ją wyjąc?nie prawda.wyjąć można bez tego demontażu...ale Artur jak bedziesz chciał załozyc półke z roleta to trzeba to rozebrać..i nie tylko to.wiem bo przechodziłem przez to z moją roletą

chodzi mi o demontaż tylko po to bo muszę coś pod półką sprawdzić...czyli jak ją wyjąć??

Artur wyjąłeś juz tą półke?jak nie to najpierw zdejmujesz kratke głośnika i odkręcasz tam te śrubki..potem musisz lekko klapnąć oparcia bo półka tam zachodzi.na tych podgięciach podrywasz do siebie.tam są takie spinki jak w tylnych plastikach siedzen i słupki tez takie chyba mają.potem z jednej i drugiej strony połki od stron słupka podginasz półke w dół i szarpiesz do siebie.musisz naciskach w dół bo w słupkach są 3 takie jezyczki które wchodzą w dzury w półce.jak coś to pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po odpaleniu auta i wciśnieciu pedału hamulcowego wyskakuje mi kontrolka systemu ESP, co może być przyczyną ? Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu dzieje się to samo ?

Dodam, że jakies 2 miesiące temu zmienialem serwo bo miało wodę i zamarzało ...

Jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po odpaleniu auta i wciśnieciu pedału hamulcowego wyskakuje mi kontrolka systemu ESP, co może być przyczyną ? Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu dzieje się to samo ?

Dodam, że jakies 2 miesiące temu zmienialem serwo bo miało wodę i zamarzało ...

Jakieś sugestie ?

Czujnik na pedale:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju a może coś więcej ? Jestem laikiem, a chetnie dowiedziałbym sie czegos na ten temat. Bede wdzieczny za jakiekolwiek info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju a może coś więcej ? Jestem laikiem, a chetnie dowiedziałbym sie czegos na ten temat. Bede wdzieczny za jakiekolwiek info.
Pod pedałem masz czujnik może jest uszkodzony najlepiej było by podłączyć vaga pokaże czy czujnik jest trafiony;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju a może coś więcej ? Jestem laikiem, a chetnie dowiedziałbym sie czegos na ten temat. Bede wdzieczny za jakiekolwiek info.
Pod pedałem masz czujnik może jest uszkodzony najlepiej było by podłączyć vaga pokaże czy czujnik jest trafiony;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Znaczy nad pedałem:wink: Możesz kupić drugi i podmienić to zobaczysz czy działa bo nowy zamiennik 30zł kosztuje.

Jak zerkniesz od spodu tam pod kierownicę gdzie są pedały to zobaczysz czujniki na hamulcu i na sprzęgle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki możecie mi napisać jak silniki AWX i AVF reagują na gorszej jakości ropę ? Czy pompowtryski są wrażliwe na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...