Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no gdyby mi się to tak nie podobało na pewno bym nie kupił:)

to choroba!

Opublikowano

no gdyby mi się to tak nie podobało na pewno bym nie kupił:)

to choroba!

Mialem to szczescie i kupilem komplet listw s-line za 300 zl tylko do przemalowania.

Ale gdybym mial wybierac listwy za 1 tys zl albo kompletne webasto to wiadomo ze webasto :good:

Cena zdecydowanie za duza jak na uzywki ale zalowac nie bedziesz.Wydales duzo ale raz-z laminatem by tak nie bylo.

Opublikowano

no gdyby mi się to tak nie podobało na pewno bym nie kupił:)

to choroba!

Mialem to szczescie i kupilem komplet listw s-line za 300 zl tylko do przemalowania.

Ale gdybym mial wybierac listwy za 1 tys zl albo kompletne webasto to wiadomo ze webasto :good:

Cena zdecydowanie za duza jak na uzywki ale zalowac nie bedziesz.Wydales duzo ale raz-z laminatem by tak nie bylo.

dokładnie.ja już 500zł wyrzuciłem w błoto(no chyba że po powtórnym gruntowaniu i malowaniu tych laminatów będzie lepiej,w co wątpię)

ewentualnie mogę w piecu nimi napalić :kwasny: ale nie mam pieca :polew:

Opublikowano

dokładnie.ja już 500zł wyrzuciłem w błoto(no chyba że po powtórnym gruntowaniu i malowaniu moich laminatów będzie lepiej,w co wątpię)

ewentualnie mogę w piecu nimi napalić :kwasny:

Ja kiedyś kupiłem spojler na klapę z laminatu i... połamałem go na kolanie i wypier... do śmieci. Teraz czeka na założenie ori od Wąskiego :good:

Opublikowano

ja laminatu nawet za darmo bym nie wziął, już kiedyś miałem lotkę w Astrze - Boże...

Teraz akurat trafiły się listwy od S4, które bardziej mi się widzą niż s-line

Trudno, raz się żyje

Opublikowano

ja laminatu nawet za darmo bym nie wziął, już kiedyś miałem lotkę w Astrze - Boże...

Teraz akurat trafiły się listwy od S4, które bardziej mi się widzą niż s-line

Trudno, raz się żyje

już pisałeś że kupiłeś

Opublikowano

sprawdzaj lepiej co sam piszesz, odezwał się...

Opublikowano

No wiecie panowie jest kasa, jest impreza :cool1:

Nie zapłacisz raz a dobrze to będziesz płacił kilka razy i zapłacisz więcej niż jakbyś od razu kupił ORI

Opublikowano
  • Autor

Tak jak było napisane wcześniej , listwy z laminatu nadają się do pomalowania tylko i wyłącznie w mat. Malowanie w kolor moim zdaniem mija się z sensem.

W macie koszt ogranicza się do zakupu listew za 300 pln plus trzy spraye, bo pomalowanie w czarny mat nie wymaga naprawdę doktoratu z lakiernictwa ( ja dodatkowo uzupełniałem ubytki szpachlą w tubce do wykończeń - chyba z 10 pln ).

Moje listwy są jakie były, nie gną się w słońcu ani nie pękają na mrozie..

Wydatek 330 a 1100 za używki Ori to różnica 800 pln.

Dla jednych mało ,dla innych dużo.

Oczywiście jak już nie raz pisałem ori to ori i dyskusji na ten temat szkoda. Chodzi tu również o hu..owe mocowanie listew.

99,9 % ludzi nie zobaczy jednak różnicy z odległości metra.

Gratuluję zakupu ORI bo naprawdę jest czego pozazdrościć ale pomyśl jaki to procent wartości Twojego auta :).

Swoją drogą zastanawiam się jak przy stłuczce i dewastacji listew wyceniłby je rzeczoznawca??.

Pozdro :hi:

Opublikowano

Zalezy jak na to patrzec.Prawdopodobnie 99,9% ludzi widzac te podrobione listwy na aucie powie "jak to mozliwe ze Audi odwalilo taka fuszerke".Ci ludzie nie beda wiedziec ze to nie ori :) co innego ludzie majacy troche pojecia o A4

Opublikowano

robi sie mały offtopic. znamy opinię wszystkich na temat laminatu. Jednakże w macie są one dobra alternatywa dla ori listewek. Tymbardziej, że czarny mat pasuje ładnie do niektórych kolorów. w połysk nie da sie zrobić laminatu, bedzie widac fale

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zalezy jak na to patrzec.Prawdopodobnie 99,9% ludzi widzac te podrobione listwy na aucie powie "jak to mozliwe ze Audi odwalilo taka fuszerke".Ci ludzie nie beda wiedziec ze to nie ori :) co innego ludzie majacy troche pojecia o A4

Nie jest to możliwe i każdy co ma trochę pojęcia stwierdzi że to podróba :cool1: nie czarujmy się..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________Przyznać się, kto sprzedaje :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-a4-b7-b6-sedan-avant-i2046656596.html

Opublikowano

Zalezy jak na to patrzec.Prawdopodobnie 99,9% ludzi widzac te podrobione listwy na aucie powie "jak to mozliwe ze Audi odwalilo taka fuszerke".Ci ludzie nie beda wiedziec ze to nie ori :) co innego ludzie majacy troche pojecia o A4

Nie jest to możliwe i każdy co ma trochę pojęcia stwierdzi że to podróba :cool1: nie czarujmy się..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________Przyznać się, kto sprzedaje :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-a4-b7-b6-sedan-avant-i2046656596.html

Sprzedał auto ,tia jasne , pewnie źle leżą i puszcza je :gwizdanie:

Opublikowano

Zalezy jak na to patrzec.Prawdopodobnie 99,9% ludzi widzac te podrobione listwy na aucie powie "jak to mozliwe ze Audi odwalilo taka fuszerke".Ci ludzie nie beda wiedziec ze to nie ori :) co innego ludzie majacy troche pojecia o A4

Nie jest to możliwe i każdy co ma trochę pojęcia stwierdzi że to podróba :cool1: nie czarujmy się..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________Przyznać się, kto sprzedaje :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-a4-b7-b6-sedan-avant-i2046656596.html

Sprzedał auto ,tia jasne , pewnie źle leżą i puszcza je :gwizdanie:

ktoś z kielc ale żaden z klubowiczy
Opublikowano

jak zobaczył, to sprzedaje :)

Opublikowano

a próbował ktoś okejać je folia ?

Opublikowano

widziałem oklejone błyszcząca folia carbonową, było widać zafalowania i nierówności. Światło się dziwnie załamywało i efekt nie był najlepszy

Opublikowano

hmm ciekawe jak by przygotował tak jak była mowa wcześniej wyszlifować zaszpachlować dać podkład i obkleić albo zostaje hydrografika

Opublikowano

ma ktoś namiary na dobrą hydrografikę?

Opublikowano

ma ktoś namiary na dobrą hydrografikę?

www.hydrografika.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.