Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

jest kozak i chu.... black sedan jedyne co mogłoby być w chromie to znaczek OOOO ale jak całość to całość

Nie będę się powtarzał, auto robi mega wrażenie :good:.

masz rację, pod względem mocy to jest po prostu F16 :tongue4:

normalnie polski jaszczomb :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest full BLACK i taki też plan realizuje :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:33_________________________________________________Dziś zrobiłem na szybko kilka fotek, żebyście nie myśleli że nic sie z autem nie dzieje :)

Eibach jak już pisałem jest zamontowany:

82889409.jpg

Auto stoi idealnie równo (zmierzona odległość nadkola od podłoża)

BLACK Style cd..

72073553.jpg

61992475.jpg

67721328.jpg

16753179.jpg

Znaczki są w czarnym macie :evil:

54410364.jpg

66271096.jpg

Dodam tylko, że fotki (z telefonu) w żaden sposób nie oddają tego jak auto wygląda w realu :kox:. Może trafi się jakiś profesjonalny fotograf to zrobie sesje furki.

W garażu wciąż czekają na zamontowanie progi, niebawem będą też oettingery z dystansami :naughty:

w środku jest też już podłokietnik :)

24339174.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest oryginalne et w B8 ? 47 ? i jakie wejdzie najmniejsze ?

Z jakim et masz obecne felgi i z jakim będą oettingery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko tych czasrnych znaczkow nie jestem pewien , tak to wyglada pieknie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na Twoim miejscu zamontował LEDy na tył i będzie malina :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie :good: ale przod nie stoi wyzej niz tyl? :mysli:

Tak jak pisałem stoi równo :good: na fotce koła są skręcone i inaczej światło pada poza tym tylne koła bardziej są schowane w nadkola i przez to tez wygląda, że jest niżej :)

Jakie jest oryginalne et w B8 ? 47 ? i jakie wejdzie najmniejsze ?

Z jakim et masz obecne felgi i z jakim będą oettingery ?

Teraz z tego co pamiętam jest ET 43. Oettingery mają 35 i dodatkowo dystans 5mm jeśli się zmieści.

ja tylko tych czasrnych znaczkow nie jestem pewien , tak to wyglada pieknie :cool1:

Tak jak pisałem fotki nie oddają tego, co jest w realu, jeszcze nikt mi nie powiedział że mu się nie podoba. Każdy jest zachwycony :kox:

będziesz wymieniał tylne lampy na ciemne?

A są jakieś?? Jeszcze się nie spotkałem :)

ja bym na Twoim miejscu zamontował LEDy na tył i będzie malina :kox:

może z czasem... :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto fajnie wyglada jedyne czego mozna sie pozbyc to tego znaczka na tylnej klapie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ciemne znaczki to jakaś ręczna robota i jakaś folia/farba ? Czy kupiłeś ? Szczególnie chodzi mi o znaczek s-line

Piękny sedan :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Piotruś, ładnie... przyciemniaj lekko szybki :)

Dzięki :) co do szybek to sie nad tym zastanawiam. Gdyby nie nasze przepisy i upierdliwa policja już dawno bym to zrobił

te ciemne znaczki to jakaś ręczna robota i jakaś folia/farba ? Czy kupiłeś ? Szczególnie chodzi mi o znaczek s-line

Piękny sedan :good: :good:

Moja własna inwencja twórcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł nie wiem jak w Twoich okolicach policja podchodzi do tematu ciemnych szyb, ale moją poprzednią a4 z ciemnymi szybami przejeździłem 1,5roku i żaden szanowny pan policjant nawet nie zapytał o szyby przy rutynowej kontroli :kox:

To samo mam teraz w E60. Choć teraz zacząłem wozić scyzoryk w schowku :decayed: (w razie gdyby był mus zerwania szybko folii przy policjantach kosztem zachowania dowodu)

Druga sprawa to to, że mogą zabrać Ci dowód dopiero wtedy kiedy przebadają przepustowość światła twoich szyb potrzebnym do tego urządzeniem, a wydaje mi się że raczej mało radiowozów ma w swoim wyposażeniu takową zabawkę :tongue4:

Koszt przyciemnienia stosunkowo nie wielki, a różnica będzie bankowo na + tym bardziej jeśli chcesz uczynić ze swojej A4 taką typową czarną sukę :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylnie szyby bez żadnych problemów można przyciemniać wiadomo przednia i przednie boczne są określone kodeksem ile tam światła itp.

ale tylnie możesz nawet kupić czarną farbę za 5 zł i pomalować :polew: :polew: :polew:

a do rzeczy to kozak było by piecowe ściemnienie wtedy masz ateścik i przednie możesz przyciemniać bez problemowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dzieciaka najlepej założyć rolety w boczki, chyba były takie w B8 :blink: czy to tylko w B7 wymyślili. :gwizdanie:

ps. gdzie sie podział post Mirona???

Piotrek autko wypasione, całe czarne, jak jeszcze folie na szyby dasz to w nocy do niego nie trafisz na pewno :kox:

Znaczki fajnie wyszły, sam ostatnio sobie pomalowałem na czarno :tongue4:

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia i przednie boczne są określone kodeksem ile tam światła itp.

Racja, dla przednich szyb nie można przekroczyć wartości 30% przyciemnienia. A niewiele osób wie, że seryjnie większość nowych aut w tym A4 b6/7/8 (nie wiem jak z bepiątką) ma już fabrycznie przyciemnione wszystkie szyby 27% :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...