Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Porównanie dla softu serii oraz STAGE 1 dla 1.8 T

Chip-tuning-audi-a3-a6-a4-1.8-t-150-stro

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wow :))

Opublikowano

U mnie bylo 19kM i 22 Nm wiecej :decayed:

Opublikowano

Zabraknie

Ostatnie pytanie: jaką ma średnicę?

Opublikowano

Panowie, nie ma ktoś na zbyciu wtryskow 0280156023 w rozsądnej cenie?

Opublikowano

Panowie, nie ma ktoś na zbyciu wtryskow 0280156023 w rozsądnej cenie?

jutro Ci sprawdze bo chyba gdzieś były.

czyli jednak modzisz ?

Opublikowano

Chce kupic na zapas troche wcześniej .. poki co musze uszczelnić silnik i skręcić gruszkę. Wole mieć już na zapasie wtryski niż później szukać na gwałt :)


Miałem takie wtryski ale sprzedałem za 120zł bo myślałem że nie będe nic więcej grzebać :/

Opublikowano

Witam pytanko które kute korby będą najlepsze czy obojętnie jakie dam :

TECHNO 5 :

http://re5pect.pl/kute-korbowody-techno-5-vag-1-8t.html

JRspec :

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5630776583&reco_id=1d4c4865-db85-11e5-a980-02acb1a4884a&ars_rule_id=201

TA-Technix :

http://www.lowride.pl/index.php?p153,kute-korbowody-1-8t-1-8-16v-2-0-tfsi-144mm-audi-seat-skoda-vw

TECHNO 5 do VAG 1.8 20v I-beam :

http://re5pect.pl/kute-korbowody-techno-5-do-vag-1-8-20v-i-beam.html

oraz pytanie czy te :

Eagle :

http://www.tomson.com.pl/product-pol-389-Korbowody-kute-Eagle-Audi-VW-1-8T-20V.html

Prism :

http://www.racingfactory.pl/kute-korbowody-prism-vag-18t-id-1679.html

występują z 20mm sworzeń iem bo nie mogę tego ustalić jeśli tak to je tez można brać pod uwagę doi wyboru razem z pierwszą trójką

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

jr spec bierz 20mm w twoim przypadku

Opublikowano

jr spec bierz 20mm w twoim przypadku

Ok dzięki :notworthy:

A jeszcze pytanko bo chyba tylko Ty będziesz znam odp ile tłoki wytrzymają seryjne z AJQ ??

I czy np z BAM'a by pasowały i by więcej zniosły( jeśli tak to z czego ) czy wszystkie tyle samo ?? ( wątpię żebym kutych potrzebował ale wole spytać i się w razie co przygotować na wydatki )

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

wez se z aeba beda tansze

Opublikowano

wez se z aeba beda tansze

Tłoki ?? Ile zniosą ??

Pozdro

Opublikowano

nie tyle tłoki co korby, były na trzpien 20mm czyli takie jakie mialy najmocniejsze 1.8t

Opublikowano

nie tyle tłoki co korby, były na trzpien 20mm czyli takie jakie mialy najmocniejsze 1.8t

A ile NM zniosą ??

Bo z tego co Gregor pisał na innym forum moje aktualne 420 NM

Opublikowano

korbę kutą a tłoki z bama na pewno znoszą dobre 600 koni... gto robił kilka mocnych 1.8t i w niektórych były seryjne tłoki z bama ... Wgl te tłoki na 20 mm nawet takie jak są w aeb producent zapewniał że zniosą 150 km na tłok :wink: albo możesz założyć jeszcze tłoki z s4 b5 /rs4 b5

Opublikowano

Czyli moje tłoki też powinny styknąć ale pewnie z BAM'a wrzucę dla świętego spokoju

Opublikowano

korbę kutą a tłoki z bama na pewno znoszą dobre 600 koni... gto robił kilka mocnych 1.8t i w niektórych były seryjne tłoki z bama ... Wgl te tłoki na 20 mm nawet takie jak są w aeb producent zapewniał że zniosą 150 km na tłok :wink: albo możesz założyć jeszcze tłoki z s4 b5 /rs4 b5

nie do końca seryjne ;)

Czyli moje tłoki też powinny styknąć ale pewnie z BAM'a wrzucę dla świętego spokoju

Tłoki AJQ starczą Ci do zdecydowanie większych mocy niż będziesz robił u siebie.

Opublikowano

korbę kutą a tłoki z bama na pewno znoszą dobre 600 koni... gto robił kilka mocnych 1.8t i w niektórych były seryjne tłoki z bama ... Wgl te tłoki na 20 mm nawet takie jak są w aeb producent zapewniał że zniosą 150 km na tłok :wink: albo możesz założyć jeszcze tłoki z s4 b5 /rs4 b5

nie do końca seryjne ;)

Czyli moje tłoki też powinny styknąć ale pewnie z BAM'a wrzucę dla świętego spokoju

Tłoki AJQ starczą Ci do zdecydowanie większych mocy niż będziesz robił u siebie.

Chodzilo mi tylko o to ze oryginalne Z bama, wiem ze byly troche obrabiane. Najlepsze ori sa Z rs'a ale dostac je w normalnych pieniadzach to juz wyzwanie.
Opublikowano

Panowie przy montaży przepływki zS3 BAM coś trzeba przerabiać /zmieniać ?? (oczywiście poza ingerencją w soft)

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Chyba wkład przekładasz ale niech ktoś potwierdzi jeszcze :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.