Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy da się gdzieś zakupić coś takiego jak w temacie z linku poniżej

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/475909-B7-1-8T-Quattro-TD05-18G-PSi-Concepts-Kit-build/page2

ile Ps da się z tego osiągnąć jak z wstawaniem czy ma ktoś na ten temat jakieś info ? widzę że pasuje praktycznie w miejsce seryjnej i wejdzie nawet ori puszka z filtrem powietrza

a tu fotka o co mi chodzi reszta w temacie powyżej

IMAG1616.jpg

Edytowane przez hopek03

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany ma ktos kolektor wydechowy seria na zbyciu do 1.8T bfb

Opublikowano

Ślizga mi się sprzegło więc czeka mnie wymiana, czy do BFB w B7 ze skrzynią 5-tką FWD podejdzie komplet sprzęgła z AWX?

Opublikowano

Seria czy po modzie uślizgi??

AWX podejdzie.

Opublikowano

W trakcie robienia programu już zaczęły się uślizgi więc trzeba wymienić.

Opublikowano

Podchodzi wszystko bez problemu od AWX z dociskiem i łożyskiem. U mnie na początku nieco (czyt. jak cholera) piszczało ale po tysiaku km się uspokoiło całkiem. Teraz 308Nm i jeszcze sporo zapasu :)

Opublikowano

Roman co Ci sie dzieje z kolektorem? Seria popękała ?

Opublikowano

Mam pytanie.

Planuje zrobić program w swoim aucie pełna seria z wrzuconym DP.

Jest sens zmienić wtryski na BEXowe, da to coś przy strojeniu?

Opublikowano

W AWT masz regulator na listwie + doładowanie także większe pole do popisu. :D Jak zdrowe turbo to warto wymienić zawsze to trochę więcej można ugrać. :D

Opublikowano

Roman co Ci sie dzieje z kolektorem? Seria popękała ?

chinczyk zrobil papa

Opublikowano

z chińczykami podobno tak bywa...

Opublikowano

Ktos w końcu wie ile wytrzyma 1. 8t avj? Legendy głoszą że 400nm gnie korby i inne rzeczy, ktoś spotkał się z takimi uszkodzeniami i w jakich mocach?

Drugie pytanie ktoś robił w b6 reduktor paliwa jak w a3? Żeby wtryski były tak samo wydajne?

Opublikowano

Witam,zamierzam zrobić ok 250 km z mojego bfb. Znalazłem turbo czy ono będzie odpowiednie do tego projektu?

REV9 KO4 K04 turbocharger A4 B5 B6 Passat 1 8T 300HP Fast Spool Turbo Charger | eBay

To jest turbina k04 czyli rozumiem od s3 kod bam?

Do tego zestawu zamierzam kupić wtryski od bexa lub tt,DP,FMIC.

Czy dam radę na tym zestawie zrobić 230-240 km?

Opublikowano

Drugie pytanie ktoś robił w b6 reduktor paliwa jak w a3? Żeby wtryski były tak samo wydajne?

regulator paliwa w a3 jest 3-barowy wiec wydajność podobna do tego w b6


To jest turbina k04 czyli rozumiem od s3 kod bam

Turbo z bam nie pasuje, turbiny od silników poprzecznych mają inny kształt.

Opublikowano

Turbo K03s/k04 hybryda +DP+wtryski + FMIC+soft. Orientuje się ktoś ile mniej więcej taki projekt kosztuje?

Opublikowano

Turbo K03s/k04 hybryda +DP+wtryski + FMIC+soft

jakbym mial to drugi raz robic to raczej bym nie robil.

Jesli juz sie bawic to wrzuc tam k04tfsi, inaczej nie warto. Trzeba liczyc troche kola pewnie 8-15

Opublikowano

Czemu uważasz że tak dużo? Turbo gdybym został przy K03s to koszt 1500zł,DP koszt 600 zł,wtryski ok 800 zł, FMIC ok 800 zł,wirus 1000 zł. Chodzi mi o koszt samych części bez robocizny

Opublikowano

K03s odpuść bo szybko będzie mało ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

Turbo gdybym został przy K03s to koszt 1500zł, DP koszt 600 zł,wtryski ok 800 zł, FMIC ok 800 zł,wirus 1000 zł

policz sobie jeszcze to ze pewnie wyjdzie pompa paliwa, uszczelki srubki, silikony, sprzeglo, likwaidacji nieszczelnosci, lepszy reduktor lpg jesli jest lpg, swiece nowe cewki,

do tego wez pod uwage ze takie turbo moze starczy na rok jazdy średnio intensywnej.

Ja bym kupil oryginalne nowe k04tfsi, zrobil wsyzstko pozadnie jesli chce sie tym jezdzic.

Opublikowano

Dokładnie.

Z k04tfsi robisz sobie "skromne" 1.3 bara i latasz na serii dla tej turbiny i nie przejmujesz się niczym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.