Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety jest inna

tak z ciekawości to czym się różni pompka z b7 od b6 nie licząc fwd i q ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Grześka. Mam jakaś dziwna ze skomplikowanym przelewem. I szukam nowej która nie będzie kosztowała 1600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę miał walbro Gss342 czy coś muszę dokupić żeby to wsadzic czy wejdzie?

do q wchodzi bez problemu aby kostkę zasilającą pompkę prze lutujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ośce też nie problem, wczoraj montowałem i obyło się bez poważniejszej rzeźby, użyłem tylko tego co było w zestawie

generalnie ludzie narzekają, że walbro głośne, u mnie stara pompa wyła wniebogłosy od nowości w porównaniu do walbro, do kabiny prawie jej nie słychać w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ośce też nie problem, wczoraj montowałem i obyło się bez poważniejszej rzeźby, użyłem tylko tego co było w zestawie

generalnie ludzie narzekają, że walbro głośne, u mnie stara pompa wyła wniebogłosy od nowości w porównaniu do walbro, do kabiny prawie jej nie słychać w sedanie

no i jednak wsadziłeś walbrosa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero doszedł :facepalm::facepalm:

Do zestawu dołączona była taka pianka chyba wyciszająca, zrolowałem ją i powstała uszczelka która fajnie można było spasować do ori kosza :)

Jak zgram zdjęcia z montażu to wrzucę na forum.

Dzięki krzysiekml za pomoc w ogarnięciu tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany czy coś się stanie jak chwilę pojeżdżę ze zmienioną obudową przepływki na s3 bez korekty w sofcie? czy będzie gorzej jechać po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z chiptuningiem + gaz? Rozmawiałem z mechanikiem to twierdził że jeśli chip tuning i zasilanie LPG to pewne wypalenie zaworów oraz duże prawdopodobieństwo wypalenia tłoku w ciągu 2lat jeśli Będzie dla samochodu się wstawialo na wysokie obroty. Stwierdził że głowica jest skonstruowana do zasilania benzyna a gaz wypala się gdzie chce i ogólnie że gaz nie wybucha tak jak benzyna i tłoki dostają po d*pie podczas pracy na LPG. Mógłby ktoś wypowiedzieć się doświadczonych jak to naprawdę jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 1.8t lataja na gazie w wiekszosci i problemow z tym związanych nie zanotowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz nawet lepszy do chipa wiecej oktanow ,to mniejsze ryzyko spalania stukowego ,tylko wszystko musi byc tip top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy prawy wlot do smica z b6 pasuje do b7. One są zamienne bo nr ten sam? Kombinuje prawego od b5 według kolegi Edekxp.Nie chce walnąć babola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pasuje, mam założoną taką u siebie, tylko te plastikowe zaślepki w zderzaku trzeba wyciąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...