Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

awx i nic nie kombinujesz, jezdzisz na swoim dwumasie, a reszte hajsu wpompuj chociazby w fmica

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ile Nm ten AWX obrobi? Tarcza po obiciu oczywiście.

Opublikowano

400nm obrobi bez problemu 1 .8t

Opublikowano

To może być trochę za mało na k04-064H..

Opublikowano

tzn w ile celujesz mocą ? 350km na seryjnych cienkich korbach ?

zobacz jak wczesnie diesel osiaga taki moment 400nm a jak 1.8t z dosc duza sprezarka...

Opublikowano

tzn w ile celujesz mocą ? 350km na seryjnych cienkich korbach ?

zobacz jak wczesnie diesel osiaga taki moment 400nm a jak 1.8t z dosc duza sprezarka...

E :) aż taki odważny nie jestem.

W nic nie celuje, wyjdzie co wyjdzie i tak będzie dobrze. Już raz miałem moment ograniczony ze względu na sprzęgło więc szukam dobrej opcji.

Opublikowano

Piter, a dwumas z AWXa wejdzie też jak bym chciał komplet u siebie robić?
Czy samo sprzęgło dawać?
Bo mi się wymiana szykuje i muszę zakupić :D

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

Piter, a dwumas z AWXa wejdzie też jak bym chciał komplet u siebie robić?

Czy samo sprzęgło dawać?

Bo mi się wymiana szykuje i muszę zakupić :D

Tak wszystko pasuje od AWXa , taki zestaw mam u siebie[emoji4]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A widzisz Marcin. Było brać sprzęgło odemnie

Mam ten adapter pod to turbo jak coś

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

A widzisz Marcin. Było brać sprzęgło odemnie

Mam ten adapter pod to turbo jak coś

No wiem.. Ciągle szukam. Ale sam dobrze wiesz że są osoby, sprawy, rzeczy i ważniejsze niż b7 i b6. Taki ten nasz los niestety. Ale pasja gdzieś tam się tli:)

Opublikowano

To może być trochę za mało na k04-064H..

a nie chcesz czasem tej turbiny sprzedać chętnie bym ją kupił

a wie ktoś co ma założone człowiek w a4 z linku poniżej ?

http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=162048

Edytowane przez hopek03

Opublikowano

Jeśli chodzi Ci o turbo, to pod linkiem jest mowa o Garrett GT2X i GT28® oraz o TD04HL-15T --> 19T z SAABa.

Edytowane przez omzig

Opublikowano

To może być trochę za mało na k04-064H..

a nie chcesz czasem tej turbiny sprzedać chętnie bym ją kupił

a wie ktoś co ma założone człowiek w a4 z linku poniżej ?

http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=162048

Ja nie sprzedaje, przynajmniej narazie. Pytaj gregor10 miał taką na sprzedaż kiedyś.
Opublikowano

wiecie moze jaka wydajniejsza pompa paliwa podchodzi p&p do zbiornika b5 quattro?

Opublikowano

wiecie moze jaka wydajniejsza pompa paliwa podchodzi p&p do zbiornika b5 quattro?

Poszukaj, było o tym 100 razy. Szukanie nie boli. :szukaj:

Opublikowano

wiecie moze jaka wydajniejsza pompa paliwa podchodzi p&p do zbiornika b5 quattro?

s4 b5 to najprostrza opcja

Opublikowano

AJL

Opublikowano

Ajl i s4 to to samo. Do 300 obrobi

Opublikowano

ok dzieki za podpowiedzi, jak do 300 obrobi to spoko, celuje w jakies 280/370nm

Opublikowano

pompa z eski i 330-350 potrafi obrobic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.