Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesze sie ze uznali GW no i że będe miał nówke sztuke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Faaaaajnie

[ Dodano: 12-01-2007, 17:04 ]

Ja jutro bladym świtem naprawiać pompkę centralnego - zobaczymy czy uda się coś wyrezać, czy ... nie będę miał centrala (2 tys za nową nie dam) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze uznali GW no i że będe miał nówke sztuke

to moze doplac za taka 3 ramienna :?: a gdzie to takie gwarancje uznaja :?: u RW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da sie podmienić , one kosztują tyle samo . Tak u RW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Powsinie bo tam robie bryke :) Nie lubie serwisów Audi jak widze że ten sam mechanik robi T4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten Norbi, jeszcze nie dojechal ??

dojechał, dojechał :P

troszkę na gg z nim dzisiaj gadałem...studzi emocje w domu :D

z fury na razie bardzo zadowolony :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie niech mi ktoś wyśle prawidłową ścieżkę pliku Boot.ini Xp Prof z jednym sys. plz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.... Panowie toż to pomiot szatani!!! nie dość, że S4 to jak dla mnie kult to jeszcze zrobione na 316 kucy i predkośc max. podniesiona do 266!!

:a4fan: gdzie taka z napisem S4, wstawiłbym chba ze czterysta. Rece i nogi jeszcze mi sie trzęsą i nogawki falują. Fotki zara porobie i mam nadzieje że uda mi sie wrzucic. Dodam,że moj brader dzieciol juz zdązyl mi ro***bac cos w lewym przednim zawieszeniu cyt.( nie wiedzialem, ze tak szybka na takim krotkim odcinku mi sie do 200 rozpedzi) :diabelek: i wjebal sie w jakiego wyrypa, albo innego jumpa i tera mi cos tak pyka. Zara wychodze ogladziny zrobic

[ Dodano: 13-01-2007, 10:04 ]

A i jeszce jedno, ten koles z ktorym sie zamienilem bedzie chcial sprzedac tą moja 2.5TDI za jakies smieszne pieniadze. Mowil cos o 30 tysiach, tak wiec szczerze polecam, wiecie jak o nia dbalem. Kicholku wyciagaj skarpete i do kołobrzegu marsz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi szykuj bryke na ustawke trzeba sprawdzić KM vs Nm :) Musimy sie gdzieś zgadać w dzień jak nie będzie padać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie filmik z 3 kamer :D Tylko jak sie teraz z Norbim dogadać jak on ciągle w bryce siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie filmik z 3 kamer :D Tylko jak sie teraz z Norbim dogadać jak on ciągle w bryce siedzi :D

;) Siedzi to mało powiedziane! Teraz tam jest M3! Ale nie ma się co dziwić, samochód bajka. Pozwole sobie co nieco napisac chlopaki bo sama jestem (cicha wielbicielka audi) pod wielkim wrażeniem! Po prostu orgazm! :) Wiedzialam, ze to będzie szybkie na maksa i juz po kilku sekundach pokochalam pedal gazu, ale kazda sekunda byla zaskoczeniem, w zyciu nie mialam takiej przyjemnosci z wyprzedzania! Naprawdę polecam panowie, kupujcie S4!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...