Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ćwoku status był chyba z rok bez zmian

zaczęły się jazdy jak ustawiłem, że jestem singlem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mośku :decayed:

..popierdóła i ściemniacz pierwszej kategorii ... niedawno zmieniłeś status :decayed:

Nawet nie tylko ja żem to zauważył :tongue4::naughty:

Cipencjo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ćwoku status był chyba z rok bez zmian

zaczęły się jazdy jak ustawiłem, że jestem singlem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mośku :decayed:

..popierdóła i ściemniacz pierwszej kategorii ... niedawno zmieniłeś status :decayed:

Nawet nie tylko ja żem to zauważył :tongue4::naughty:

Cipencjo :decayed:

baranie...jeszcze cie na FB nie było a ja miałem już status wbity

więc mi tu nie pitol tylko zapytaj się kogoś kto był na FB przed tobą...Flyera na ten przykład :kox: :kox:

piz*eusz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baranie...jeszcze cie na FB nie było a ja miałem już status wbity

więc mi tu nie pitol tylko zapytaj się kogoś kto był na FB przed tobą...Flyera na ten przykład :kox: :kox:

piz*eusz :tongue4

...mi chodzi o ostatnią zmianę ośle :decayed:

alfonsjusz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baranie...jeszcze cie na FB nie było a ja miałem już status wbity

więc mi tu nie pitol tylko zapytaj się kogoś kto był na FB przed tobą...Flyera na ten przykład :kox: :kox:

piz*eusz :tongue4

...mi chodzi o ostatnią zmianę ośle :decayed:

alfonsjusz :naughty:

nie zmiana tylko powrót do statusu pierwotnego...piz*olizie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmiana tylko powrót do statusu pierwotnego...piz*olizie :kox:

Jeden c**j..pałossaczu :decayed::naughty:

wypalasz się stary

"Teatr jednego aktora"

:sick3:

Moskala dzisiaj nie było :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Teatr jednego aktora"

:sick3:

Też mam dosyć tego Aydaho - ciągle tu pisze o d*pie maryni :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

Nie wiem ile mam, jeszcze nie hamowałem go. Na oko około 170, chodzi o to że ma za dużo mocy na dole a nie na górze obrotów. Zrobiłem logi no i wyszło szydło z worka. Rogal zrobi mi wszystko od nowa. Ale teraz chcę bezpiecznie dla auta i mojego portfela.

Kupiłem auto zawirusowane i długo myślałem że mam 130KM przesiadłem się z 70KM hehe dlatego nie zaczaiłem że jest więcej.

Rób wirusa śmiało tylko rozsądnie z mocą bo części do audi drooogie. U mnie korekta jest obowiązkowa bo przecież teraz go nie sprzedam jak wymieniłem na nowe: intercooler, turbo, dwumas, sprzęgło, rozrząd, wywaliłem EGR a o żarnikach i przetwornicach nawet nie wspomnę hehe. Pozostaje nowy program no i od razu wypierdzielę katalizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

Nie wiem ile mam, jeszcze nie hamowałem go. Na oko około 170, chodzi o to że ma za dużo mocy na dole a nie na górze obrotów. Zrobiłem logi no i wyszło szydło z worka. Rogal zrobi mi wszystko od nowa. Ale teraz chcę bezpiecznie dla auta i mojego portfela.

Kupiłem auto zawirusowane i długo myślałem że mam 130KM przesiadłem się z 70KM hehe dlatego nie zaczaiłem że jest więcej.

Rób wirusa śmiało tylko rozsądnie z mocą bo części do audi drooogie. U mnie korekta jest obowiązkowa bo przecież teraz go nie sprzedam jak wymieniłem na nowe: intercooler, turbo, dwumas, sprzęgło, rozrząd, wywaliłem EGR a o żarnikach i przetwornicach nawet nie wspomnę hehe. Pozostaje nowy program no i od razu wypierdzielę katalizator.

Carlos najpierw wywal katalizator żeby po wywaleniu nie robić korekty ( mam na myśli wywalenie kata przed programem u Rogala ) bo jak wywalisz po wirusie to jeszcze raz będziesz musiał robić korekte a szkoda kasy i czasu .... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwaga :) no to muszę szybko znaleźć kogoś kto mi wytnie kata.

W Nadarzynie jest dobry fachowiec :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Edyta> Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?

<Krzysiek> Nie wiem, nie byłem

Dobre, dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wiara :) Potrzebuje pomocy kogos z wawy z S4 B5. Mam jedne kola na oku ale nie mam pewnosci czy wejda na przednia os o hamulce :thumbdown: Czy ktos moglby podjechac ewentualnie przymierzyc do swojej eS ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej furce dla żonki?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10979930

dobrze wygląda, w poprzedniej robocie miałem taką służbówkę i była git, dlatego myślę, że dla żonki do miasta będzie w sam raz :good: [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:22_________________________________________________

nie no ta to już w ogóle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ... jest tak wyjebana..że na sam widok niektórym robi się łajltgotno :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...