Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie dzisiejszego spocia... chyba będzie padać więc może od razu spotkamy się w promce tam gdzie ostatnim razem ??

Nie, no - tam piździ, a ja dziś tylko w marynarce. Jak z przyczajki, to może przeżyję (pójdę z dziewczynami po kawę :grin:), ale jak planujemy, to wybierzmy coś cieplejszego PLS

Wiciu damy radę ..... Jest dzisiaj ciepło a lekki wiatrek jeszcze nikomu nie zaszkodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Spotykamy się na Torwarze, później się pomyśli co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dzisiejszego spocia... chyba będzie padać więc może od razu spotkamy się w promce tam gdzie ostatnim razem ??

Nie, no - tam piździ, a ja dziś tylko w marynarce. Jak z przyczajki, to może przeżyję (pójdę z dziewczynami po kawę :grin:), ale jak planujemy, to wybierzmy coś cieplejszego PLS

Wiciu damy radę ..... Jest dzisiaj ciepło a lekki wiatrek jeszcze nikomu nie zaszkodził

Wiem, ze dacie radę. To mnie będzie piździc po nerach. W temacie temperatury, zwłaszcza niskiej to ja zdecydowanie wrażliwy jestem. No, chyba, że zabrałeś ze sobą zimową kurtkę, bo ja nie jestem tak wytrzymały jak pewien kolega na grillu w samej marynarce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu damy radę ..... Jest dzisiaj ciepło a lekki wiatrek jeszcze nikomu nie zaszkodził

oj zaszkodzil, zaszkodzi - jestem tego (ledwo)zywym przykladem ehh ta :afro: krew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze dacie radę. To mnie będzie piździc po nerach. W temacie temperatury, zwłaszcza niskiej to ja zdecydowanie wrażliwy jestem. No, chyba, że zabrałeś ze sobą zimową kurtkę, bo ja nie jestem tak wytrzymały jak pewien kolega na grillu w samej marynarce grin

Najlepszym się zdarza ....

Ok to o 19 na towarze .. mogę się trochę spóźnić ale to jakoś się znajdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZACZYNAMY na Torwarze nic mi tu nie zmieniac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wyluzowany :afro: ale nie zmieniamy miejsca spotkania w ten sam dzien co spot bo niektorzy nie maja dostepu do netu 24h na dobe i np. nowi moga nie trafic :tongue: a ze pogoda pikna to jeszcze lepiej ze na powietrzu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ten spot, bo nie wiem w którym kierynku napędzać suszary :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO gdzie sa wszyscy ja juz prawie godzine w domu siedze :cool:

hornet dawaj foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za spotkanie, byłem dzisiaj pierwszy raz i mam nadzieję, że nie ostatni :))))

Trochę info już łyknąłem więc nie jest źle :)

Pozdrowionka

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółwiczku prosiłbym zebyś nie wysyłał zadnych PW do naszego oniaczka wiesz w jakiej sprawie :cheesy:

Oniak to o co chodzilo z ta fuszka Pozia bo mowiles ze jest tu gdzies temat nawet ale nie moge znalesc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółwiczku prosiłbym zebyś nie wysyłał zadnych PW do naszego oniaczka wiesz w jakiej sprawie :cheesy:

nooo jeszcze nie wyslalem :cheesy:

oniaczek pewnie grzecznie zmywa naczynka albo odkurza :afro:

moze wujek poziek usunal tematacik :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale temacik o czym ?? ledach??

też prośba do horneta o fotke...te wiesz, którą :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale temacik o czym ?? ledach??

ten, który oniak zalozyl i zapraszal na twoja impre gosci :tongue::cheesy:

poziek, myslalem, ze ja mam wypasiony profil.....ale mnie przebijasz bachu :cheesy::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwiu podpis się liczy...podpis :afro::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO gdzie sa wszyscy ja juz prawie godzine w domu siedze :cool:

hornet dawaj foty

dopiero wszedłem do domu wait zaraz wysle na rapid share bo nie wiem jak wrzucic tu :bicz:

Jak się zamieszcza te cholene zdjęcia na forum ??? wwrr

[/img][br]Dopisany: 16 Maj 2007, 00:13 _________________________________________________Your Download-Link #1: http://rapidshare.com/files/31529840/Warszawaskie_Spociki.rar.html

Your Delete-Link #1: http://rpidshare.com/files/3152984/Warszawaskie_Spociki.rar?killcode=2661652837

Proszę bardzo - zdjęcia nie były obrabiane więc po ściagnięciu uprasza się o skasowanie ponieważ widać tablice rej. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...