Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

zakładam że te na allegro już przeglądałeś :)

przeglądałem, i uciekła mi ta 1din, kompletna z tunelem co była za 200zł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale ujówka z tym tunelem :confused4: dołączył do radia :decayed:

foty w wkrótce :wink4:

spoko, nie przejmuj się :wink4:, trafi się może inny :przebiegly:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 19:02_________________________________________________Przyszły nowe graty :decayed:, Mamuśka była w szoku jak zobaczyła kuriera :evil:

tajle1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ujówka z tym tunelem :confused4: dołączył do radia :decayed:

foty w wkrótce :wink4:

spoko, nie przejmuj się :wink4:, trafi się może inny :przebiegly:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 19:02_________________________________________________Przyszły nowe graty :decayed:, Mamuśka była w szoku jak zobaczyła kuriera :evil:

tajle1.jpg

:kox:

leci PW :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i ja bym se zamówił taką osłonkę. Ślepy pamiętaj o mnie następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i ja bym se zamówił taką osłonkę. Ślepy pamiętaj o mnie następnym razem.

na początku stycznia złozyłem zamówienie na nią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i ja bym se zamówił taką osłonkę. Ślepy pamiętaj o mnie następnym razem.

mogę zamówić kiedy chcesz :wink4:, Daniel miał brać jakieś pierdołki jeszcze, tylko nie wiem kiedy :confused4:

Teraz to i ja bym se zamówił taką osłonkę. Ślepy pamiętaj o mnie następnym razem.

na początku stycznia złozyłem zamówienie na nią :kox:

jakby nie ta j**ana zmiana cennika w DE, to by była pewnie już z 1,5 tygodnia temu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz coś zamawiał to zamawiaj i mi :)

ok, spoko bede pamiętał, ja póki co nie bede brał nic z tamtąd, bo mam inne rzeczy na oku teraz, ale Nosb pewnie niebawem z czymś wyskoczy :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:55_________________________________________________panowie jak myślicie dadzą radę, tekturka dobra na wszystko :kox:

usprototype1.jpg

troszkę za mały ten skrawek uciąłem, dobrze że są te krechy na kloszu, to mniej więcej obczaiłem jak jest w ori USie :good:, następne powinno już być takie jak należy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz coś zamawiał to zamawiaj i mi :)

ok, spoko bede pamiętał, ja póki co nie bede brał nic z tamtąd, bo mam inne rzeczy na oku teraz, ale Nosb pewnie niebawem z czymś wyskoczy :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:55_________________________________________________panowie jak myślicie dadzą radę, tekturka dobra na wszystko :kox:

usprototype1.jpg

troszkę za mały ten skrawek uciąłem, dobrze że są te krechy na kloszu, to mniej więcej obczaiłem jak jest w ori USie :good:, następne powinno już być takie jak należy :decayed:

tez czailem na krechy :D

17 tu 14 tam :gwizdanie: :polew:

zrob dluzsze :good:

PS ciezko valdka rozkleic? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o folii ale w końcu dałem spokój, żarówka dwuwłóknowa wygląda wystarczająco dobrze. I nie rzuca się w oczy.

Może kiedyś mnie najdzie to przykleję :gwizdanie:

Jaki koszt tych osłon bo może i ja bym wziął :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o folii ale w końcu dałem spokój, żarówka dwuwłóknowa wygląda wystarczająco dobrze. I nie rzuca się w oczy.

Może kiedyś mnie najdzie to przykleję :gwizdanie:

Jaki koszt tych osłon bo może i ja bym wziął :mysli:

Ja bede chciał zrobić tylko odblask, bez podświetlenia, narazie, chyba zę zastosuję W5W :mysli:

Koszt osłony to 110zł, + przesyłka, myślę że w 130zł by się zamkło jakby przesyłka miała iść prosto do Ciebie :good:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 22:57_________________________________________________

To jak będziesz coś zamawiał to zamawiaj i mi :)

ok, spoko bede pamiętał, ja póki co nie bede brał nic z tamtąd, bo mam inne rzeczy na oku teraz, ale Nosb pewnie niebawem z czymś wyskoczy :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:55_________________________________________________panowie jak myślicie dadzą radę, tekturka dobra na wszystko :kox:

usprototype1.jpg

troszkę za mały ten skrawek uciąłem, dobrze że są te krechy na kloszu, to mniej więcej obczaiłem jak jest w ori USie :good:, następne powinno już być takie jak należy :decayed:

tez czailem na krechy :D

17 tu 14 tam :gwizdanie: :polew:

zrob dluzsze :good:

PS ciezko valdka rozkleic? :mysli:

nigdy tego nie robiłęm, i Ujowo sobie zacząłem :confused4:, i troszkę ją zmasakrowałem, potem wymyśliłem patent i poszło :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 00:11_________________________________________________teraz chyba bedzie git :decayed:

usprototype3.jpg

Teraz tylko znaleźć odblask :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to mam o takim kształcie kierunki przednie od bmw e34 :evil:

Daj fotkę :naughty:

slepy jakby co to osłonę ja tez biorę ;)

jakbym wam zamówił we dwóch to w 130zł sie mieścimy bezproblemowo, bo tak Kowiemy wyszło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz mi dół i górę, tego odblasku, moze sie dogadamy :przebiegly:

spoko :naughty: jak Ci cos z tego wyjdzie to robie tez u siebie bo takich kierunków mam chyba z 5-6 kompletów :gwizdanie:

dół musi mieć miniumum 10,5cm, góra 8,5cm, żeby to wyszło tak jak w ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz mi dół i górę, tego odblasku, moze sie dogadamy :przebiegly:

spoko :naughty: jak Ci cos z tego wyjdzie to robie tez u siebie bo takich kierunków mam chyba z 5-6 kompletów :gwizdanie:

dół musi mieć miniumum 10,5cm, góra 8,5cm, żeby to wyszło tak jak w ori :wink4:

jutro zrobie pomiar i napisze co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...