Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu są :kox: 312mm :kox:

zdjcie0482o.jpg

zacząłem je dzisiaj czyśćić, ale muszę kupic klucz żeby odkręcić jarzma :decayed:

no to teraz nic tylko je przeszczepić i cieszyć się dobrymi hamulcami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w końcu są :kox: 312mm :kox:

zdjcie0482o.jpg

zacząłem je dzisiaj czyśćić, ale muszę kupic klucz żeby odkręcić jarzma :decayed:

no to teraz nic tylko je przeszczepić i cieszyć się dobrymi hamulcami :hi:

jak dobrze pójdzie renowacja przez ten tydzień to w sobotę wskoczą na auto :kox:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:15_________________________________________________skończyłem czyścić, hamulce, jutro jadę po lakiery i biorę się za malowanie, jak dobrze pójdzie w sobotę montaż :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz juz ogarniety ten program ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz juz ogarniety ten program ? :cool1:

odpuściłem temat na razie, pompa paliwa nie domaga przy większych dawkach :thumbdown:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 22:10_________________________________________________okleiłem dzisiaj podsufitkę :kox:, zostały tylko środkowe i tylne słupki, i pomalować daszki i rączki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Alcantara?

nie inaczej :good:

dawaj fotki :naughty:

fotki bedą jak już wszystko poskładam :good:, i wrzucę do auta :naughty:

dzisiaj przyszły lakiery do zacisków, jarzma już gotowe, na zaciskach schnie pierwsza warstwa lakieru :good:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:29_________________________________________________ :gwizdanie:

20028914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Alcantara?

nie inaczej :good:

dawaj fotki :naughty:

fotki bedą jak już wszystko poskładam :good:, i wrzucę do auta :naughty:

dzisiaj przyszły lakiery do zacisków, jarzma już gotowe, na zaciskach schnie pierwsza warstwa lakieru :good:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:29_________________________________________________ :gwizdanie:

20028914.jpg

heheheh z dekielkami lepiej ;p :polew:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 08:00_________________________________________________Duża różnica ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy malych prędkościach żadna ale przy kiluk chamowaniach z większy prędkości w krótkim osdtępie czasu coś tam lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pomalować daszki i rączki :decayed

]

Jak przyjebie 35 stopni w cieniu to jak złapiesz za rączke to lakier zostanie na Twojej dłoni, a słoneczka będą lepiły się do alcantary na suficie ..Ziom przerabiałem już to :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dobrze zrobione to nic się nie dzieje ;)

jaasne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom u mnie nic się nie odkleja i żadna farba nie odchodzi. Dobry podkład i naprawde auto stoji prawie cały czas w słońcu i nic nie sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom u mnie nic się nie odkleja i żadna farba nie odchodzi. Dobry podkład i naprawde auto stoji prawie cały czas w słońcu i nic nie sie nie dzieje.

a i jeszcze bierzemy pod uwagę z jakiego materiału wykonane są słoneczka i rączki. Jak ABS to ok. .jak PCV to kibel :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ragga z czego są te rączki słoneczka i ogólnie te pomalowane elementy ale wszysko odtłuścilem i przeleciałem podkładem i potem 2x malowane cienkimi warstwami i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom u mnie nic się nie odkleja i żadna farba nie odchodzi. Dobry podkład i naprawde auto stoji prawie cały czas w słońcu i nic nie sie nie dzieje.

a i jeszcze bierzemy pod uwagę z jakiego materiału wykonane są słoneczka i rączki. Jak ABS to ok. .jak PCV to kibel :good:

Ragga to co polecasz? najchętniej to bym nabył ori czarne daszki, lampki i rączki, ale bida w tym temacie :kwasny:

Co do 312mm, zdążyłem założyć tylko jedną stronę, i przy okazji urwałem sobie rurkę tą co idzie od pompy hamulcowej, w sobotę dopiero wybiorę sie na szrot i dokupię całą rurkę :wink4:, z samego wyglądu już mi sie podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Alcantara?

nie inaczej :good:

dawaj fotki :naughty:

fotki bedą jak już wszystko poskładam :good:, i wrzucę do auta :naughty:

dzisiaj przyszły lakiery do zacisków, jarzma już gotowe, na zaciskach schnie pierwsza warstwa lakieru :good:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:29_________________________________________________ :gwizdanie:

20028914.jpg

na maxa widać róznice :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko wejdą :decayed: Teraz musisz zmienić felgi żeby było zaciski widać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko wejdą :decayed: Teraz musisz zmienić felgi żeby było zaciski widać :naughty:

faktycznie, seryjne zaciski eksponować to dopiero frajda :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...