Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam możliwość z wszystkiego brać w zasadzie tylko w serwisie czasem przesadzone ceny są, wuesz może kto robi na pierwszy montaż?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak samo uszczelka głowicy z czego idzie na pierwszy montaż ? Vika,Borsehung, victoreinz? Co polecacie 

Opublikowano

Victor.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wrzuci ktoś zdjęcie obrazujące jakie spinki/wkręty i gdzie są użyte przy montażu podłogi pod silnikiem?

Chce uzupełnić braki u siebie

Opublikowano
W dniu 25.05.2023 o 00:26, Leszczonka napisał(a):

Tak samo uszczelka głowicy z czego idzie na pierwszy montaż ? Vika,Borsehung, victoreinz? Co polecacie 

Victor najlepszy. Padła Ci uszczelka?

Opublikowano
13 godzin temu, Wandej napisał(a):

Victor najlepszy. Padła Ci uszczelka?

Nieee rozrząd przeskoczył,całe szczęście nic nie narobił szkod ale ogółem rozrząd,pierścienie,uszczelki,wałki itp itd dużo kasy trzeba wrzucić… zeby był spokój 

Opublikowano
W dniu 25.05.2023 o 00:26, Leszczonka napisał(a):

Tak samo uszczelka głowicy z czego idzie na pierwszy montaż ? Vika,Borsehung, victoreinz? Co polecacie 

 

Ori

Opublikowano
W dniu 5.06.2023 o 14:51, Osiollekk napisał(a):

Wrzuci ktoś zdjęcie obrazujące jakie spinki/wkręty i gdzie są użyte przy montażu podłogi pod silnikiem?

Chce uzupełnić braki u siebie

Etka online nie działa u Ciebie?

Opublikowano

łożysko z piastą jest takie same z przodu jak i z tyłu w a4 b8 quattro? poda ktoś może nr katalogowy?

 

Edit: już znalazłem informacje że jest takie samo

Edytowane przez skorzyk

Opublikowano

Dwa pytania: :cygaro:

1 Czy w mojej B8 faktycznie jest filtr paliwa pod tylną kanapą?:eusathink:

Dziś zakupiłem nowy filtr paliwa w ASO (zdjęcie)

2. Jak to wymienić? Idzie to ogarnąć samemu czy lepiej w serwisie?:eusathink:

Mile widziany dokładny opis wymiany.:cygaro:

20230607_204626 (2).jpg

Opublikowano

Filtr paliwa jest zintegrowany z pompą paliwa pod tylną kanapą. Musisz wyciągać pompę paliwa aby go wymienić. Oddaj lepiej do warsztatu.

Opublikowano
21 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Mile widziany dokładny opis wymiany.:cygaro:

 

Opublikowano
12 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Filtr paliwa jest zintegrowany z pompą paliwa pod tylną kanapą. Musisz wyciągać pompę paliwa aby go wymienić. Oddaj lepiej do warsztatu.

Dzięki. Jednak oddam do warsztatu. Z paliwem nie ma żartów. Lepiej niech to zrobią fachowcy.:cygaro: W baku już rezerwa by było bezpieczniej podczas pracy.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

A pod maską nie ma już B8 filtra?

Opublikowano
2 godziny temu, Langista napisał(a):

A pod maską nie ma już B8 filtra?

W B8 pod maską jest filtr powietrza i filtr oleju. Filtr kabinowy jest pod schowkiem od strony pasażera. Filtr paliwa jest pod tylną kanapą od strony wlewu paliwa zintegrowany z pompą paliwa. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Według tego tematu, masz jeszcze jeden filtr :

 

 

 

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał(a):

Według tego tematu, masz jeszcze jeden filtr :

 

 

 

Mylisz się. W moim Audi nie ma takiego filtra jak piszesz. Pytałem  o to w ASO.

Nie każdy model Audi tak ma. Jedne modele mają pod samochodem inne zintegrowane z pompą paliwa. Nie ma dwóch filtrów paliwa w aucie.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
6 godzin temu, Langista napisał(a):

Według tego tematu, masz jeszcze jeden filtr :

 

 

 

Tylko silniki diesla mają filtr w progu:wink:

Opublikowano

Ja miałem pompe paliwa z 2.0 tfsi na stole i żadnego filtra tam nie widziałem a tymbardziej takiego jak kupiłeś w aso 

Opublikowano
17 minut temu, marky2552 napisał(a):

Ja miałem pompe paliwa z 2.0 tfsi na stole i żadnego filtra tam nie widziałem a tymbardziej takiego jak kupiłeś w aso 

Obejrzyj sobie powyższy filmek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.