Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko zrozumiałe, ma prawo być porównywalna do komprespra.

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki kod lakieru posiadają listwy progowe sline czy też lusterka w wersji competition?

Opublikowano

LY9B

Opublikowano

Panowie mam zamiar montować u siebie układ dolotwy K&N cały kompletny, niech mi ktoś powie jak to wygląda wtedy z tym czujnikiem przeplywu powietrza czy jak to sie ta zwie który znajduje się na rurze dolotu zaraz za filtrem powietrza? Wykodować trzeba czy jak to wygląda

Opublikowano
W dniu 23.08.2023 o 11:53, Shkf napisał(a):

Panowie mam zamiar montować u siebie układ dolotwy K&N cały kompletny, niech mi ktoś powie jak to wygląda wtedy z tym czujnikiem przeplywu powietrza czy jak to sie ta zwie który znajduje się na rurze dolotu zaraz za filtrem powietrza? Wykodować trzeba czy jak to wygląda

Jaki masz silnik? 

Ja montowałem w 2.0tfsi 

Opublikowano
W dniu 26.08.2023 o 16:03, graphinium napisał(a):

Jaki masz silnik? 

Ja montowałem w 2.0tfsi 

2.0 tfsi mam no

Opublikowano

Odkleiło mi się mocowanie lusterka wstecznego z prawej strony przez co jadąc po nierównościach lusterko telepie się na boki i połowicznie tam gdzie jest odklejone nie przylega żelek przez co czujnik deszczu wariuje jest możliwość sklejenia tego do szyby ? 

20230831_151155.thumb.jpg.23851f6c286aa588e0b11be6cb86fe82.jpg

Opublikowano

Panowie czy ktoś może polecić jakiś warsztat do "zachipowania" w okolicy Opola lub ogólnie w opolskim? Na googlach jedyne jakieś wyżej oceniane co znalazłem to K-Sport Auto Serwis S.C. Czy ktoś może korzystał?

W najgorszym wypadku coś bliżej ze śląskiego/dolnośląskiego, bo u nas w województwie to ogólnie bieda ?

Opublikowano

Panowie chcę kupić vcdsa na własny użytek, gdzie, co jak itd. Chętnie się dowiem na co patrzeć lub skąd kupić. Mogę nawet od kogoś z grupy jeśli jest tu ktoś z moich okolic i ma to ustrojstwo.

Opublikowano
4 godziny temu, Shkf napisał(a):

Panowie chcę kupić vcdsa na własny użytek, gdzie, co jak itd. Chętnie się dowiem na co patrzeć lub skąd kupić. Mogę nawet od kogoś z grupy jeśli jest tu ktoś z moich okolic i ma to ustrojstwo.

Pisz do Hammera ;)

Opublikowano
36 minut temu, szafa napisał(a):

Pisz do Hammera ;)

Mogłeś oznaczyć dokładnie o kogo chodzi bo dużo jest osób o podobnym nicku itd.

Opublikowano
5 godzin temu, Shkf napisał(a):

Panowie chcę kupić vcdsa na własny użytek, gdzie, co jak itd. Chętnie się dowiem na co patrzeć lub skąd kupić. Mogę nawet od kogoś z grupy jeśli jest tu ktoś z moich okolic i ma to ustrojstwo.

Tylko oryginalny z firmy Adako.  :cygaro: i najlepiej taką wersje: HEX-NET® + VCDS® i VCDS-Mobile® - Pro

Opublikowano
5 godzin temu, Shkf napisał(a):

Panowie chcę kupić vcdsa na własny użytek, gdzie, co jak itd. Chętnie się dowiem na co patrzeć lub skąd kupić. Mogę nawet od kogoś z grupy jeśli jest tu ktoś z moich okolic i ma to ustrojstwo.

 

Mam oryginalnego VCDSa i VCP, używane ale 100% sprawne, jednego z nich mogę sprzedać

Opublikowano

@H4mm3R  powinien pomóc:hi:

Opublikowano
5 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Tylko oryginalny z firmy Adako.  :cygaro: i najlepiej taką wersje: HEX-NET® + VCDS® i VCDS-Mobile® - Pro

Jaki koszt?

Można kupić tylko mobilną?

Opublikowano
11 godzin temu, Shkf napisał(a):

Panowie chcę kupić vcdsa na własny użytek, gdzie, co jak itd. Chętnie się dowiem na co patrzeć lub skąd kupić. Mogę nawet od kogoś z grupy jeśli jest tu ktoś z moich okolic i ma to ustrojstwo.

http://www.e-service.info.pl/VAG012.html

Opublikowano
25 minut temu, Caporeira napisał(a):

Jaki koszt?

Można kupić tylko mobilną?

Koszt: 3.379zł i tylko taką wersję polecam.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Nie można kupiĉ tylko mobilnej bo taka nie istnieje.

VCDS Mobile jest (dodatkową) aplikacją, która współpracuje tylko w wersją HEX- NET. Niestety ale ta aplikacja jest bardzo słaba, gdyż Ross-Tech nie łoży nakładu pracy, aby ją rozwijać. Swoją uwagę koncentrują na wersji VCDS dla Windows.

Tu masz cenę:

https://www.vag-com.pl/index.php?mod=sklep&item=5

 

W dniu 5.09.2023 o 13:08, NelsonPL napisał(a):

Koszt: 3.789zł i tylko taką wersję polecam.:cygaro:

Masz taką?

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Masz taką?

Jeszcze nie mam :cygaro: Mam zamiar taką kupić.:cygaro:

Opublikowano
6 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Jeszcze nie mam :cygaro: Mam zamiar taką kupić.:cygaro:

To po co polecasz? ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.