Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, george napisał:

Ten cytat też jest skierowany do nich. :grin:

Wiem wiem , bardziej odklejonych nie widziałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Czy zeby wymienić ten przycisk wyciąga się go razem z tym  jak na fotce czy nie?  Nadal mam problem by go wymontować... :mysli:

20220308_174739.jpg

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fotkę u góry jak wygląda przycisk od spodu i wyciąga się go w całości jak na fotce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będziesz go wymieniał, czy pęknie czy nie co za różnica? Złap mocniej kombinerkami lub jakimiś regulowanymi obcęgami i wyciągaj kiwając na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przedni zawias a dokładniej to gwint ma jakieś różnice między a4 b8.5 2.0 a a5 (2008r) 3.0? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2022 o 22:23, NelsonPL napisał:

Coś mi się zdaje że chyba  w ASO muszę poprosić o wymiane tego pokrętła sterowania do MMI

Nie ma szans je wyciągnąć. Nic to nie daje jak były podane rady powyżej.:cygaro:

Macie jakiś pomysł?

Przy odbieraniu części chyba im każe zamontować. Nie mam zamiaru coś sobie uszkodzić. Wole zapłacić ASO.

Zdecydowanie im każ. 

Niech robią, a co! Muszą robić co im KAŻESZ

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem audi q5 3,0 tdi które stało dwa lata, w zbiorniku było 3/4 zbiornika oleju napędowego. Auto odpalone chodzi bez zastrzeżeń. Dolalem do pełna 25 litra świeżej vervy. Olej napędowy stracił właściwości po 2 latach stania? Bać się czegoś czy lepiej wymienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dawid7737 napisał:

Pany przedni zawias a dokładniej to gwint ma jakieś różnice między a4 b8.5 2.0 a a5 (2008r) 3.0? 

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już jesteśmy przy pokrętłach MMI to pytanie. Od czego zależało lub jakie wersje miały pokrętła dotykowe? Kiedyś oglądałem polifta koledze z forum i gość wpisywał na tym pokrętle adres do navi. Ja mam 3G+  i nie mam takiej opcji:eusathink:

Edytowane przez Wandej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Wandej napisał:

Panowie jak już jesteśmy przy pokrętłach MMI to pytanie. Od czego zależało lub jakie wersje miały pokrętła dotykowe? Kiedyś oglądałem polifta koledze z forum i gość wpisywał na tym pokrętle adres do navi. Ja mam 3G+  i nie mam takiej opcji:eusathink:

W b8 nie było fabrycznie takiej opcji. Zresztą biorąc pod uwagę wielkości pokrętła to było by ciężko żeby to sensownie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętła touch pojawiły się dopiero w B9. MMI 3G+ miały tylko Joystick w pokrętle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamięć mnie nie zawodzi teraz ale w zasadzie przed swoją B8 jeździłem tylko jednym B8 poliftem i jednym C7 przedliftowym. Może mi się pomieszało:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostały mi pompei 19" 9J ET33 z A4 B6 na oponach 225/35 i czy jak na jakiś czas założe te koła z tymi oponami do B8 to normalnie mogę na nich jeździć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś inne lampki ledowe które można zastosować do podświetlenia boczków w drzwiach prócz tych?4G0919390B ,  bo one ok 100 zł sztuka, a chciałbym zrobić ten modzik bo przyjemnie to wygląda

Edytowane przez dawid7737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pacjent A4 B8.5 Avant zawieszenie 1BV + rotory 9J 19" ET33. Jak wielokrotnie wszyscy w tym temacie wspominali, must have to opony 245/35/19. 

Wybierając między poniższymi dwoma, które byście patrząc na Wasze doświadczenia doradzali? :)
 

WWW.OPONEO.PL

Opony Pirelli P Zero 245/35 R19 93 Y (PZ4), XL, ZR, AO, S.C. w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!
WWW.OPONEO.PL

Opony Yokohama Advan Fleva V701 245/35 R19 93 W XL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 9" Daj 255, przy 245 będzie już lekki naciąg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy jest możliwość zamontowania czujników parkowania do przodu takich jak są z tyłu?

Oczywiście żeby to potem wszystko wyświetlało na MMI itd

Pytałem w ASO i stwierdzili że do Mojego modelu nie ma takiej możliwości.

Czy mieli rację?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...