Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem ze przekładka  I po robocie skoro mam ori zamontowane ledy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, Norbas napisał:

Jeszcze nie... mam ochotę moje zmienić bo maja pajączki na kloszach... nie wiem czy od chemi czy lata robią swoje 

No ja zmienialem ze zwyklych na LED musiłem po jednym kablu do lampy w blotnik dodc , to @kaju pomogł w kodowniu wartości bo była choinka i nie palily jak należy to mowił że jak będe chciał Neon to po jednym kablu do klapy dodać . ale cena lamp w szwecji na szrotch masakra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę muszę znaleźć temat ale za bardzo nie widze. Wsio jest pod przejście z żarówkę na led. Co do cen lamp No to jak to w Skandynawii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Norbas napisał:

Kurczę muszę znaleźć temat ale za bardzo nie widze. Wsio jest pod przejście z żarówkę na led. Co do cen lamp No to jak to w Skandynawii ?

WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again!
WWW.A5KLUB.PL

Audi A5 Klub Polska - Wszystko o Audi A5 S5 RS5. forum dyskusyjne zrzeszające użytkowników modelu A5, S5 lub RS5 w nadwoziu Coupe i Sportback. Tutaj uzyskasz porady i informacje na temat napraw...

 

tu masz z audi A5 i teraz nie wiem wlasnie czy jak masz LED to czy wystarczy tylko zmienic miejsami piny w wtyczce ,  otwórz klape i sprawdz ile masz pinow w lampach w klapie i porownaj z lamp neon

 

ALLEGRO.PL

 

a tu masz gotowca 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lektura na wieczór ? dzięki 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Norbas napisał:

O lektura na wieczór ? dzięki 

 

Z LED na neony jest latwiejsza robota, bo juz na aliexpresach i innych stronach sa porobione adaptery ktore wystarczy wsadzic pomiedzy lampe a wiazke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś nie wiedział to zapraszam i chetnie czekam na like , komentarze i suby :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, widziałem go przez przypadek jakiś czas temu jak szukałem coś o B8 :) 

 

Tak na marginesie, czy moglibyście polecieć kogoś, kto mógłby wymienić zwykłe lampy na bixenon na terenie Warszawy lub okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marcop napisał:

Fajnie wygląda, widziałem go przez przypadek jakiś czas temu jak szukałem coś o B8 :) 

 

Tak na marginesie, czy moglibyście polecieć kogoś, kto mógłby wymienić zwykłe lampy na bixenon na terenie Warszawy lub okolicy?

Mowisz gdzies sie przewinela w google hehe , wyglada jak wyglada , mi sie podoba a innym nie musi :D:D :D 

 

Podejrzewam ze ktos z forum z ok Wawy jest i pomoże Ci ogaranąć temat , masz spryskiwacze reflektorów czy też trzeba montować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaściwie na youtube go widziałem, to zdjęcie filmika wygląda dość efektownie i musiałem zerknąć :D

Też planuję wymienić obudowy lusterek na S4 :)

 

Odnośnie reflektorów, jeszcze nie mam spryskiwacze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Norbas napisał:

Kurczę muszę znaleźć temat ale za bardzo nie widze. Wsio jest pod przejście z żarówkę na led.627493373_Screenshot_20190524-140731_SamsungInternet.thumb.jpg.5bcd15059c5ecb8a083124e29ba2c54e.jpg

Proszę Norbas schemat.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marcop napisał:

Wlaściwie na youtube go widziałem, to zdjęcie filmika wygląda dość efektownie i musiałem zerknąć :D

Też planuję wymienić obudowy lusterek na S4 :)

 

Odnośnie reflektorów, jeszcze nie mam spryskiwacze.

 

No to czeka cię kompletowanie . Lampy kompletne , zderzak pod spryskiwacze , samopoziomowanie z wiązka , i sprawdź czy twój moduł obsługuje wogole Xenon . Bo inaczej zmiana modułu , ochrona komponentów itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcop napisał:

Fajnie wygląda, widziałem go przez przypadek jakiś czas temu jak szukałem coś o B8 :) 

 

Tak na marginesie, czy moglibyście polecieć kogoś, kto mógłby wymienić zwykłe lampy na bixenon na terenie Warszawy lub okolicy?

Może ktoś z ekipy warszawskiej ma kontakt z Dominem https://a4-klub.pl/profile/32599-domin79/ . Ogarnia takie tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2022 o 10:53, Kooga napisał:

Z LED na neony jest latwiejsza robota, bo juz na aliexpresach i innych stronach sa porobione adaptery ktore wystarczy wsadzic pomiedzy lampe a wiazke :D

Też takie robię :wink: ciągniesz tylko przewody (też daje w komplecie) do kierunkowskazów w klapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2022 o 14:13, Marcop napisał:

Fajnie wygląda, widziałem go przez przypadek jakiś czas temu jak szukałem coś o B8 :) 

 

Tak na marginesie, czy moglibyście polecieć kogoś, kto mógłby wymienić zwykłe lampy na bixenon na terenie Warszawy lub okolicy?

Mam człowieka w Warszawie, odezwij się na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2022 o 20:52, george napisał:

Może ktoś z ekipy warszawskiej ma kontakt z Dominem https://a4-klub.pl/profile/32599-domin79/ . Ogarnia takie tematy.

Mówiłem ci że @kaju ogarnąć temat potrafi jak nikt inny . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Mam Audi Music Interface do systemu MMI 2G HIGH

Podpinam pendrive z setkami utworów.

Jak można ustawić by odtwarzało samo kolejne utwory?:eusathink:

W tej chwili mam tak, że zapętla i cały czas odtwarza jedną piosenkę, chyba że sam zmienię.:)

Nie chce mi się szukać tego w instrukcji.

Z góry dzięki za odpowiedź.:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, NelsonPL napisał:

Pytanie:

Mam Audi Music Interface do systemu MMI 2G HIGH

Podpinam pendrive z setkami utworów.

Jak można ustawić by odtwarzało samo kolejne utwory?:eusathink:

W tej chwili mam tak, że zapętla i cały czas odtwarza jedną piosenkę, chyba że sam zmienię.:)

Nie chce mi się szukać tego w instrukcji.

Z góry dzięki za odpowiedź.:cygaro:

 

 

Dosłownie minuta w google, wysil się następnym razem jak zapytasz o tak banalne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Pytanie:

Mam Audi Music Interface do systemu MMI 2G HIGH

Podpinam pendrive z setkami utworów.

Jak można ustawić by odtwarzało samo kolejne utwory?:eusathink:

W tej chwili mam tak, że zapętla i cały czas odtwarza jedną piosenkę, chyba że sam zmienię.:)

Nie chce mi się szukać tego w instrukcji.

Z góry dzięki za odpowiedź.:cygaro:

A w ASO ne potrafia tego przy okazji ogarnać jak barista serwuje Ci kawe i ciastko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, karolek_ust napisał:

A w ASO ne potrafia tego przy okazji ogarnać jak barista serwuje Ci kawe i ciastko 

Już dawno to ogarnąłem. :cygaro:

Ps. Zluzuj majty bo widzę, że Cię zazdrość zżera.:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...