Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

radimm był jakiś problem z założeniem halo z polifta do przedlifta ? kratki idealnie pasują czy trzeba coś przycinać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna furka, robiona z gustem i smakiem. czyt. --> kolejny uzależniony :wink:. Ja niebawem całą wypłatę wpakuje w auto :D. Szkoda że trawa jeszcze nie zielona, jest taka pożywna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm był jakiś problem z założeniem halo z polifta do przedlifta ? kratki idealnie pasują czy trzeba coś przycinać ?

ramki halogenów są trochę wyższe niż kratka z przedlifta i trzeba podciąć trochę je, ale ogólnie sprawa łatwa i nie wymagająca specjalistycznych narzędzi. Kilka przymiarek, popołudnie wolnego czasu i gotowe :wink:

Piękna furka, robiona z gustem i smakiem. czyt. --> kolejny uzależniony :wink:. Ja niebawem całą wypłatę wpakuje w auto :D. Szkoda że trawa jeszcze nie zielona, jest taka pożywna...

Tommy, dzięki, miło słyszeć:wink::hi: no wiosna przydałaby się po teraz modznie stoi bo trochę zimno, a dwa że koło zimowe całkowicie niewyjściowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna furka, robiona z gustem i smakiem. czyt. --> kolejny uzależniony :wink:. Ja niebawem całą wypłatę wpakuje w auto :D. Szkoda że trawa jeszcze nie zielona, jest taka pożywna...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

rozdupcył mi system:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US'y robią robote, do dziś załuje, ze jak robiłem bixy, nie dałem wyrezać usów :facepalm:

przecież to folia, to sobie możesz dokleić jak radimm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilbys jaka sesje na zaporze :decayed:

kutwa myślałem o tym, teraz martwy sezon, to na szybko można byłoby wskoczyć pstryknąć kilka zdjęć, zanim przyjechałaby policja, ale słupek na kłódke postawiony tam jest i nie wjedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony wesolego na dol nie zjedziesz na jakas sesje, czy tez zamkniete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te US'y od środka kleiłeś ? :eusathink:

tak jest, folia klejona od środka :wink:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Od strony wesolego na dol nie zjedziesz na jakas sesje, czy tez zamkniete?

a od tamtej strony to szczerze mówiąc nie wiem :eusathink: ale pewnie coś też tam postawili (nie wiem czy tam przypadkiem nie ma bramki) żeby autami czuby nie wjeżdzały na zapore :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać jakiejś odwilży żeby porządnie zmyć ten syf z auta:rolleyes:

a ja wiosny, mam już dosyć tej zimy - zimo -> wypier.....j:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostal Polanczyk przy brzegu :decayed:

dscf2757x.jpg

najniższy stan jeziora Solińskiego jaki pamiętam przez całe moje życie :decayed: tam gdzie stoi samochód to przy normalnych warunkach jakieś 50m od brzegu w głąb jeziora by było :wink:

nie mogę się doczekać jakiejś odwilży żeby porządnie zmyć ten syf z auta:rolleyes:

a ja wiosny, mam już dosyć tej zimy - zimo -> wypier.....j:decayed:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakryczne jest to czekanie na sezon, jeszcze jak teraz tak śnieg napier :rant: jedyny plus to że graty można pozbierać :grin:

jest jeszcze jeden plus... można poślizgać się trochę na rękawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po miłym i udanym wspólnym sezonie, moje pancerne 17'tki dziś zmieniły właściciela

pc110722.jpg

nadal będą jezdzić na A4 B5, kto wie może ich nowy właściciel pojawi się u nas na forum :wink:

...a tym czasem czas zacząć szukać czegoś większego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...